Usługi - dlaczego warto wybrać MyDwoje?


Dopasowanie partnerów z Testem Doboru Partnerskiego
Test Doboru Partnerskiego wypełniasz online. Trwa to ok 30 minut. Zainwestuj ten czas w badanie Twojej osobowości i życiowych wartości, abyśmy mogli przedstawić Ci pasujących partnerów. Metoda opracowana przez psychologa małżeńskiego integruje także Twoje indywidualne oczekiwania wobec przyszłego partnera/ partnerki. 
Poważne oferty matrymonialne
Ponad 780 000 Użytkowników zaufało MyDwoje. Codziennie rejestruje się ponad 200 nowych osób. Weryfikujemy wszystkie oferty pod kątem solidności i wiarygodności, prezentujemy aktualne oferty z datą logowania nie starszą niż 1 miesiąc. Nadajemy Certyfikat Wiarygodnego Profilu.
Zagraniczne oferty matrymonialne panów
Zagraniczne biuro matrymonialne w MyDwoje.plPrezentujemy największą bazą zagranicznych ofert Niemców i ogłoszeń matrymonialnych obcokrajowców w Polsce. PolishHarmony to największe w Polsce zagraniczne biuro matrymonialne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone, rzetelne i wiarygodne ogłoszenia Niemców szukających żony Polki. W serwisie jest zgłoszonych ponad 12 tys. mężczyzn niemieckojęzycznych Niemców, Austriaków i Szwajcarów, którzy aktualnie szukają swojej przyszłej żony w Polsce przez nasz niemi...
Ochrona danych i wizerunku oraz anonimowość
Dane osobowe chronimy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i GIODO. Strona posiada Certyfikat Bezpieczeństwa SSL. Komunikacja jest bezpieczna i anonimowa. Zdjęcia sam udostępniasz innym osobom.
Nasze usługi i cennik - Twoje korzyści z abonamentem.
Bezpłatne w MyDwoje są: rejestracja, Profil Partnerski, krótki podgląd proponowanych ofert. Z abonamentem możesz swobodnie zapraszać do kontaktu także osoby bez abonamentu, przeglądać profile i zdjęcia i czatować.
Portale randkowe ranking - MyDwoje w czołówce
Dlaczego warto wybrać MyDwoje? Prowadzimy w wielu aktualnych rankingach serwisów randkowych i matrymonialnych. Zdobyło także najwyższą pozycję w ocenie testów partnerskich stosowanych w portalach dla singli.
Kontakt z biurem serwisu, napisz do nas lub zadzwoń.
Napisz do nas lub zadzwoń codziennie 11:00 -23:00     tel: 0 (22) 201 25 89, biuro@mydwoje.pl
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij