Konkurs sylwestrowy dla singli rozstrzygnięty

Sylwester z Partnerami MyDwoje

Nasz konkurs sylwestrowy dla singli został rozstrzygnięty. Pożegnać Stary Rok i powitać Nowy najlepiej jest w doborowym towarzystwie. Z kim najlepiej będzie bawić się Singiel? Oczywiście z innymi Singlami na imprezie specjalnie im dedykowanej, gdzie nie tylko spędzisz niezapomniane chwile, ale możesz poznać tę jedyną, wyjątkową i prawdziwą... MIŁOŚĆ!

Wygraj wejściówki na sylwestra dla singli fundowane przez MyDwoje i Partnerów


Tegorocznego Sylwestra dzięki fundatorom nagród wygrywający spędzą na jednej z wyjątkowych imprez. Nasi sponsorzy ufundowali wejściówki na niesamowite zabawy sylwestrowe:

 • Wyjazdowy Sylwester na nartach 2016/17 + termy. Słowacja dla singli od OneFun.pl - MC147BC3

 • Sylwester objazdowy  – Lwów, Ukraina od OneFun.pl - MB8CAF26

 • 2 podwójne wejściówki na Sylwester dla Singli i nie tylko... w Klubie Loft44 w Warszawie - KA8EBB25, K4C78BAF

 • wejściówka na Największy Sylwester dla Singli w Poznaniu od Strefasingla.pl - K7C34AE1

 • wejściówka na I Strefowy BAL SYLWESTROWY w Łodzi! od Strefasingla.pl - K34CD392

 • wejściówka na Największy Sylwester dla Singli w Trójmieście od Strefasingla.pl - M2D7F18A

 • abonament na 6 miesięcy gratis od MyDwoje.pl - K12B1EDA
Gratulujemy Wygranej w Konkursie i życzymy szampańskiej zabawy!

Sylwester 2016/2017

Warunki udziału singli w konkursie:

 • Zadanie: wyślij do [email protected] odpowiedzi na zadanie konkursowe. W mailu dopisz oświadczenie. "Oświadczam, że jestem autorem tekstu i zgadzam się na jego nieodpłatne wykorzystanie przez Serwis MyDwoje"

  1. Opisz, jak według Ciebie powinna wyglądać idealna impreza sylwestrowa. Gdzie powinna się odbyć, kogo chciałabyś/chciałbyś tam spotkać? Jakie atrakcje wzbudziłyby Twój podziw?

  2. Wybierz jedną z w/w nagród, którą chciałabyś/chciałbyś otrzymać i napisz dlaczego właśnie ją?

 • Nagrody: Gratis: 7 dni abonamentu w MyDwoje dla każdej zgłaszającej, gdy zgłoszenie zostanie zaakceptowane  oraz wejściówki na imprezy sylwestrowe fundowane przez Partnerów MyDwoje.

 • Kto może wziąć udział: konkurs jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników MyDwoje.pl

 • Termin nadsyłania zgłoszeń: do 22.12.2016

 • Wybór zwycięzców: spośród nadesłanych propozycji, w dniu 23.12.2016, Komisja MyDwoje wybierze najciekawsze

 • Fundatorzy nagród:
  OneFun.pl

  loft44.pl

  strefasingla.pl

   * 1 Użytkownik może otrzymać abonament 7 dni gratis 1 raz w każdym konkursie


MC147BC3

Impreza sylwestrowa powinna być zorganizowana np w górach, byłem raz w życiu w Ustroniu koło Wisły.
Było cudownie o północy wszyscy wyszli na ośnieżony taras przed hotelem.
Były fajerwerki ,szampan a potem kto chciał jazda na saniach w towarzystwie wspaniałych górali . Było bardzo wesoło a przyśpiewki góralskie były cudowne.
Nigdy nie zapomnę tego sylwestra.
Marzy mi się znów to powtórzyć po ponad 30 latach. 

2.Nagrodą może być wyjazd na Słowację + termy.
Byłem już kiedyś w Lipovskim Mikulasu lub sylwester w Łodzi ,lub abonament na 6 miesięcy

Jako nagrodę wybieram abonament na 6 miesięcy.
Może w tym czasie poznam kogoś bliskiego z którym będę mógł pójść na następnego sylwestra.

K7C34AE1

Pożegnanie Starego Roku i Powitanie Nowego Roku powinno odbyć się w miłym i pogodnym towarzystwie, wśród osób lubiących się bawić. Nikt tego wieczoru nie powinien być sam. Może to być w restauracji większego miasta (np. Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Warszawa), na dużej, pięknie udekorowanej balonami, kwiatami i serpentynami sali. Goście mogliby siedzieć przy gustownie przystrojonych stolikach, niezbyt dużych i niezbyt małych, żeby można było swobodnie rozmawiać. Towarzystwo powinno być mieszane, aby można było nawiązać nowe znajomości damsko-męskie. Chciałabym spotkać tam pogodnych, pozytywnie zakręconych, ciekawych życia i świata ludzi. Wieczór mógłby rozpocząć się tańcem integrującym przybyłych gości, np. walcem wiedeńskim, który byłby już okazją do przełamania „pierwszych lodów”. Dobór to tego tańca byłby oczywiście przypadkowy. Podczas wieczoru mogłyby być różne konkursy i zabawy, które dodatkowo rozbawiałyby i integrowałyby zgromadzone towarzystwo. Atrakcją wieczoru mógłby być pokaz tańca towarzyskiego lub występ znanego wokalisty. O północy sympatycznie byłoby obejrzeć pokaz fajerwerków. Grane utwory muzyczne powinny porywać do tańca i powinny być raczej nowoczesne. Mam nadzieję, że każdy przeżyje tego Sylwestra tak, jak sobie wymarzył... 

Jako nagrodę wybieram 6-miesięczny abonament do portalu „My Dwoje”. Dzięki niemu będę miała okazję poznać wszystkie opcje portalu My Dwoje w szerszym wymiarze i poznać kogoś wartościowego, bliskiego mojemu sercu, z kim może będę chciała przeżywać kolejne chwile mojego życia.

Jako drugą opcję nagrody wybieram Największy Sylwester dla Singli w Poznaniu. Sylwester taki byłby dla mnie nowym doświadczeniem, przeżyciem, gdzie miałabym okazję nawiązać nowe znajomości i być może znaleźć osobę, z którą chciałabym spędzać kolejne Sylwestry. Poza tym Poznań jest pięknym miastem, mającym wiele osobliwości, które warto zobaczyć.

Pozdrawiam serdecznie-K7C34AE1


K34CD392

Moja wymarzona impreza Balu Sylwestrowego to miasto Łódż, a w nim duża, udekorowana sala z muzyką i występami Syngli, n.p.  śpiew, recytacja swoich wierszy, opowiadanie o sobie -  naturalnie podczas przerw na tańce. Należę do grona emerytów i czas spędzony na Balu Sylwestrowym jest dla mnie singla ważny w nawiązaniu nowej znajomości. Dlatego przy stolikach winno być mieszane towarzystwo pań i panów, a wprowadzający na salę winien wskazywać mnie singlowi miejsce abym czuła się bardziej komfortowo. Atrakcja dla mnie byłoby również to, że każdy zaproszony miałby ciekawy kostium lub maskę i aby w konkursie na to i na najlepszy taniec w wykonaniu singla była nagroda. Dobrze aby znalazła się osoba prowadząca skecze. W przyjemnej atmosferze Noc Sylwestrowa mija bardzo szybko, dlatego ważne jest też kojarzenie par przez organizatorów aby każdy singiel miał swojego partnera do składania życzeń przy kieliszku szampana!  P.s. Ja zgłaszam się do czytania wierszy.

Wybieram nagrodę:   Abonament 6 m-cy od My Dwoje.  Uzasadnienie:  To pomoże mi zapoznać właściwego partnera gdyż mam problem z dobraniem uczciwej i dobrej osoby. Myślę, że ta nagroda przyniesie mi szczęście w moim samotnym życiu. Proszę o to. Pozdrawiam.

K4C78BAF

Witam,

Najlepszy sylwester jest w klubie na parkiecie wśród super znajomych. Tańce, hulanki swawole.
Zabawa do białego rana, aby wejść w nowy rok tanecznym krokiem.

Jako nagrodę wybieram Sylwester w Klubie Loft44 w Warszawie,
abym tym krokiem tanecznym faktycznie weszła w nowy rok, Szczęśliwego


M2D7F18A

1/ Idealną imprezę sylwestrową, kojarzę z małą górską miejscowością, pokrytą grubą warstwą śniegu.
     Odciętą od świata, na czas sylwestrowych szaleństw, oczywiście z noworocznym kuligiem i w moich ramionach
     ONA... - nowo poznana ŚNIEŻYNKA. Wielkie góralskie ognisko, z pysznym bigosem i grzanym winem - ukoronowaniem przełomu roku 2016/2017.

2/ Wybieram nagrodę - abonament na 6 miesięcy, gratis od My Dwoje... uzasadnienie:
      ciężka jest dola singla, czas to pieniądz...

Andrzej


KA8EBB25

Marzę sobie  o Sylwestrze w stylu weneckim. I nie chodzi tu o przepiękne suknie pań i smokingi panów, pałacowe wnętrza, kapiące złoto, lśniące drogie kamienie i szum wody pod wiosłami gondolierów ale o ................MASKI  !!!!
Skoro nie w Wenecji to gdzie?
No cóż, może być klub, może być sala bankietowa lub balowa ale mogą być również termy (kostiumy wieczorowe, a co) , park miejski, stacja metra  albo lodowisko czy stok narciarski.  Czyli , może być wszędzie . 
To co będzie nadawało całej zabawie tajemniczości to właśnie niepowtarzalna MASKA!
Absolutnie konieczny jest  Wodzirej, który poprowadzi  całą zabawę. Profesjonalista, który dostrzegać będzie na bieżąco  potrzeby samotnej/ego i dyskretnie pomoże w każdej sytuacji. Muzyka wesoła ( nawet w basenie można poszaleć w tangu czy fokstrocie), odpowiednio przerywana na  konsumpcję i dyskusje 
( trudno rozmawiać przy głośnej muzyce). Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ( np. pyszne słodycze dla wiecznie odchudzających się szczupłych  pań albo Biovital  dla.....) i oczywiście  najważniejsze wybór MASKI WIECZORU!!!!!!
Bawimy się do północy nie zdejmując  masek, obserwując nieznajome oczy. Wszak oczy są zwierciadłem duszy.
Cała frajda, kiedy spotykają się nieznajomi (w końcu bal dla singli) i pomimo tego,że jesteśmy "skazani" na tzw. pierwsze wrażenie, to w tę jedyną w roku noc będzie zupełnie inaczej. Powinno być bardzo ekscytująco, kiedy słyszymy fajny głos, widzimy tylko roziskrzone oczy i sylwetkę. I  zaczynamy kombinować w wyobraźni  jak  będzie  wyglądać  bez maski? czy oczy zagrają z  głosem , uśmiechem , całością?..........................a po  północy, wszyscy  się rozbierają (spokojnie  tylko  z masek )  i wszystko jasne !
Mój podziw wzbudza perfekcja. Perfekcja np. w tańcu. Z wielką przyjemnością zobaczyłabym pokaz tańca towarzyskiego np. tango argentyńskie lub pokaz tańca z ogniem albo  tańców country. 
Perfekcyjne wykonanie  muzyki fado  wzbudziłoby mój aplauz, podobnie jak pokaz tańca do tej muzyki w wykonaniu Portugalczyków. 
Z zupełnie innej dziedziny , wielką atrakcją sylwestrowej nocy byłaby  możliwość popatrzenia na pokaz barmański  i możliwość nauczenia  się przyrządzania fajnych drinków pod okiem przystojnego barmana . Tak to byłaby frajda móc poczęstować wybrana osobę, samodzielnie zrobionym drinkiem !
Ach, czy KTOŚ się odważy na zorganizowanie takiego Sylwestra?????
Pozdrawiam wszystkich  i życzę nieustającego pasma sukcesów we wszystkich życiowych kategoriach w Nowym Roku 2017
Wybieram nagrodę : wejściówki na Sylwester dla Singli i nie tylko... w Klubie Loft44 w Warszawie
Wybranie biletów do klubu , poprawi mój nastrój, pozwoli spędzić fajnie czas, a być może poznać  wartościowych ludzi, może nowych przyjaciół.
Pozdrawiam
ws

MB8CAF26

Idealnia impreza sylwestrowa powinna rozpocząć się o godzinie 20 ostatniego dnia grudnia i trwać do białego rana następnego dnia w ogromnej, udekorowanej sali balowej wypełnionej gośćmi po brzegi - przy muzyce tanecznej (,,na żywo") z lat 60 -70 - 80, ale również i współczesnej. Mile widziane byłyby konkursy taneczne prowadzone przez organizatora imprezy sylwestrowej. A zwycięska para otrzyma szansę na kolejne bale i to nie tylko sylwestrowe - a może zdecydują się iść razem wspólną drogą życia. Pewnie wiele osób chciałoby spotkać na balu sylwesrtowym swoją wymarzoną MIŁOŚĆ - co umożliwia nam Serwis MyDwoje...  
Wszystkie nagrody są wyróżnieniem i z satysfakcją mógłbym przyjąć każdą, ale największe szanse na poznanie wybranki mojego serca daje jednak nagroda, którą oferuje Serwis MyDwoje a jest to abonament na 6 miesięcy...

M11214C4

Sylwester Singla

Stary rok odchodzi , wszystko już jest przygotowane
Może zacznę Nowy , będąc szczęśliwym nad ranem
Ale by tak było i spełniły się moje skryte marzenia
Musi być miłe towarzystwo, muzyka, ktoś do rozbawienia

A może to właśnie Ty, swoim uśmiechem i samą sobą
Pojawiasz się jak gwiazda i tańczyć będę tylko z Tobą
Miałem szczęście, bo Singiel marzy by być tylko w parze
I zrobię wszystko ma miła , a resztę czas i los pokarze

I niech tak samo jak my, mają inne Single na Świecie
I tak samo jak my, szczęście swe na MD odnajdziecie
Tak jak to nasze Noworoczne szczęśliwe zapoznanie
I niech tak na sto lat ,dla wszystkich Singli zostanie !

Abonament na 6 miesięcy . Może umożliwi poznanie partnerki.


K12B1EDA

Mój wymarzony Sylwester ma miejsce we Wrocławiu.
Jedziemy tam ja, mój facet i grupa znajomych. Mieszkamy w jednym z apartamentów w Sky Tower, gdzie będzie miała miejsce również nasza impreza sylwestrowa. Do południa tylko we dwoje idziemy na spacer po Wrocławiu. Wieczorem w wieczorowych strojach zaczynamy się bawić przy świetnej muzyce i jedzeniu. Kilka chwil przed północą wszyscy wychodzimy na taras widokowy. Jesteśmy z przyjaciółmi, ale tak naprawdę liczymy się tylko my dwoje. Odliczamy sekundy do Nowego Roku, czujemy bicie swoich serc. Trzy, dwa, jeden.... Nowy Rok, wznosimy toast szampanem. 212 metrów pod nami cały Wrocław też świętuje. Całe miasto jest rozświetlone, nad wrocławskim rynkiem trwa przepiękny pokaz fajerwerków. My patrzymy sobie w oczy i życzymy jeszcze wielu tak fantastycznych chwil razem :)

MF7A32F9

Pożegnajmy stary rok i przywitamy nowy - 2017 najlepszymi życzeniami na imprezie sylwestrowej w luksusowej restauracji, na balowej sali, z orkiestrą na żywo, i unoszącym się w powietrzu aromatem drogich perfum, w towarzystwie przystojnych dżentelmenów, ubranych w smokingi, oraz towarzyszącym im pięknych dam w wieczorowych sukniach, przyciągających uwagę innych z zachwytem pełnią blasku. Przy wykwintnej kolacji, gdzie na suto zastawionych stołach, królować będą różnorodne, finezyjnie podane przystawki oraz potrawy na gorąco, pyszne smakołyki, egzotyczne owoce i napoje oraz moc atrakcji wzbudzających podziw. Przy szampanie lejącym się strumieniami, fajerwerkach, zimnych ogniach. Szampańską zabawą w iście szampańskim stylu, w rytmie znakomitej, różnorodnej muzyki. Bawmy się i szalejmy na parkiecie do białego rana!

Skorzystam z szansy, jaką daje mi oferowana nagroda abonamentu na 6 miesięcy - myślę, że na portalu randkowym "MyDwoje" poznam moją Muzę - sterniczkę mojej łodzi.


MBC83A1E

1. Idealna impreza sylwestrowa to impreza która odbywa się w pięknym pałacowym wnętrzu albo chociażby stylizowanym na takie, jakim na przykład są Sale Redutowe w Operze Narodowej.
Oprawa takiej imprezy to nie tylko pięknie ozdobione ściany freskami czy obrazami, ale również piękne żyrandole i piękny parkiet. Parkiet jest ważny, bo jest to impreza gdzie główną rolę odgrywa taniec, a kobiety w swych szpilkach muszą się czuć pewnie.
Muzyka jest oczywiście grana przez orkiestrę złożoną z muzyków znających swoje rzemiosło i posiadające szeroki repertuar. Fajnie będzie gdy zabawę poprowadzi zawodowy wodzirej.
Ważne jest odpowiednie towarzystwo nastawione na dobrą zabawę, które wszystkie problemy dnia codziennego zostawiło za drzwiami.
A po północy jesteśmy świadkami pokazu fajerwerków.
Najpiękniejsze było by to, aby móc tam poznać osobę, która już po tych kilku godzinach znajomości zawładnęła by całkowicie naszymi myślami i uczuciami....

2. Abonament na 6 miesięcy gratis od MyDwoje.pl, bo też nie wiadomo gdzie na mnie czeka moja połowa a singlowi jest ciężko.

 
Komentarze (2)

Konkurs sylwestrowy dla singli rozstrzygnięty - dodaj komentarz
K9A1C233; 2017-07-28 17:19:10 
A ja sugerując się datą zakończenia konkursu dopiero zaczęłam pisać....Nie zauważyłam że mam pół roku opóźnienia 😂😂😂
fajny konkurs; 2016-12-15 07:32:04 
najlepszy konkurs sylwestrowy, jaki znalazłem w sieci. Szkoda, że tylko dla użytkowników mydwoje, ale w sumie zrozumiałe, że to dla nich taka nagroda. MyDwoje się postarało. Wejścia na imprezy w kraju, wycieczki za granicę.! WOW

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij