Nowa szczęśliwa para 40+

Szczęśliwe pary po czterdziestce.

Kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach oraz panny i kawalerowie szczęśliwi z MyDwoje.


Otrzymano 15. maja 2015, godz. 16:17

Zdecydowałam się na usunięcie mojego konta z Serwisu MyDwoje.pl gdyż poznałam na nim Pana, który może stać się dla mnie miłością mojego życia. Mam nadzieję, że z wzajemnością. Jestem szczęśliwa, że Wasz Serwis mi w tym pomógł.
Pozdrawiam

K727CB63, Anna, 49 lat, socjolog urzędnik, Łódź
PD: 80 %
Pierwszy kontakt: grudzień 2014 r.


Otrzymano 07. lipca 2014, godz. 22:56

Dziękuję :)

Proszę o skasowanie profilu, ponieważ dwa dni temu wzięłam ślub z jednym użytkowników Państwa portalu. Poznaliśmy się tu 18 czerwca 2013 r, spotkaliśmy tydzień później, a od 5 lipca tego roku jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w kojarzeniu par. Będziemy polecać MyDwoje wszystkim znajomym singlom :)
Pozdrawiamy.
Hania i Marek.

Hania, KC1B4EA5, 40 lat, terapeutka , Gorzów Wielkopolski
Marek, 40 lat

PD: 73%
data poznania 18.06.2013


Otrzymano 31 sierpnia 2010, godz. 09:05

Dzień dobry...
Na państwa prośbę odpowiadam z miłą przyjemnością i...

Z największą RADOŚCIĄ, chcę poinformować, że dzięki państwa uprzejmości poznałam wspaniałego mężczyznę! Muszę powiedzieć, że nie myślałam, że w moim wieku - 43 lata- można się zakochać.
Mam na imię Jolanta, jestem z Łodzi: zgodność z partnerem wynosiła 69%...Poznaliśmy się w czerwcu tego roku... Krzysztof (tak ma na imię partner) napisał pierwszy: skorzystał z możliwości wysłania 1 wiadomości za 1 smsa...I był to strzał w 10...
Na zamieszczonym zdjęciu na portalu nie wyglądał zbyt zachęcająco,  aczkolwiek jak doszło do spotkania - byłam w szoku.. Złamałam wszystkie zasady moralności, jakie są <<haha>>.. Ale było WARTO.. 
Zadziałało to oczywiście w obie strony.. Strasznie zaiskrzyło, prawdziwy pożar! Pali się wciąż. Niesamowite uczucie, cos wspaniałego. Okazał się wspaniałym człowiekiem, który również szukał na państwa portalu szczęścia i miłości.
Co prawda dzieli nas odległość od siebie 160 km, ale to nie jest dla nas problem: rozmawiamy codziennie po 2 godz, spotkania również organizujemy..Jak to tylko możliwe.
Po prostu udało nam się  odnaleźć siebie, mimo niezbyt pozytywnych opinii na temat znajomości przez internet.. Osobiście tez w to nie wierzyłam...A JEDNAK...Obydwoje szukaliśmy..
Muszę jeszcze dodać, że Miłość w dojrzałym wieku jest dużo piękniejsza, niż w wieku młodym, mając 20 lat...

Proszę opublikować ten list oraz niektóre fragmenty scalić w jedność... Chcę przez to pokazać, że takie portale powinny istnieć i nie można tracić nadziei, bo są jeszcze uczciwi mężczyźni, którzy nie szukają wyłącznie przygód poprzez sieć.
Moj partner tez uważał, że cos takiego jest niemożliwe. Byliśmy zalogowani niezbyt długo: Krzysztof 2 miesiące, ja 3. Obydwoje mamy juz duże dzieci, dorosłe, które podśmiewają się z nas dorosłych... To  jest teraz czas dla nas dorosłych. 

Ale jak śpiewa Seweryn Krajewski:
„WIELKA MILOSC NIE WYBIERA,
CZY JEJ CHCEMY NIE PYTA NAS WCALE,
WIELKA MIŁOŚĆ – WIELKA SIŁA...”

Pozdrawiam serdecznie i naprawdę bardzo duży pozytyw dla państwa portalu...
Życzę wszystkim powodzenia i miłości...

Jolanta, 43 lata,  Łódz, obuwnik
Krzysztof, Krotoszyn,40 lat, masarz

PD:  69%
data poznania: czerwiec 2010
 

Otrzymano 25 czerwca 2010, godz. 09:19

Witam.
Usunęłam konto ponieważ znalazłam mężczyznę swojego życia na portalu My Dwoje, a on znalazł mnie. Mam na imię Marzena, mój mężczyzna to Grzegorz.
Pierwszą wiadomość wysłałam ja w grudniu 2008 r. Pisaliśmy do siebie przez kilka miesięcy. Pierwsze spotkanie miało miejsce 28.03.2009 r. i od razu coś "zaiskrzyło". Cały czas mieliśmy o czym rozmawiać, w związku z tym codzienne rozmowy przez telefon trwały od 1 do 3 godzin. Spotykaliśmy się raz w tygodniu, a pod koniec maja wybraliśmy się na wspólny bardzo romantyczny weekend nad piękne rozlewisko.
Niestety między spotkaniami mijały czasami nawet dwa tygodnie z dwóch przyczyn. Odległość 120 km, co nie było najgorsze. Ważniejsze było to, że Grzegorz jest rolnikiem, oprócz uprawy roli hoduje też zwierzęta i nie zawsze miał kogoś kto mógłby go zastąpić, a nie chcieliśmy zbyt wcześnie przedstawiać ewentualnego partnera rodzinie.
Teraz już mamy pewność, że znaleźliśmy się i że będziemy razem. Bez ślubu, ale nie jest on nam potrzebny w tej chwili - może za kila lat.

Dziękujemy Państwu serdecznie za pomysł takiego portalu.

Pozdrawiamy,
Marzena i Grzegorz

Marzena, Środa Wlkp., 41 lat, główna księgowa
PD: 73 %
Pierwszy kontakt: 27.12.2008 r.
Pierwsze spotkanie: 28.03.2009 r.


Otrzymano 25 maja 2010, godz. 08:36

Witam,
dziękuje za informację i pragnę powiadomić, że od miesiąca jestem związana z panem poznanym w My Dwoje - Piotrem J.
Trudny człowiek (a przecież w życiu nie jest lekko), ale ma bardzo silny i mądry system wartości, wymagający od siebie i od kobiety i własnie o to chodzi, jedyny mężczyzna do którego nabrałam ogromnego szacunku i respektu.
Kiedyś opowiem naszą historię, napiszę o moich zwariowanych i szalonych pomysłach, a jest o czym pisać. Teraz jeszcze muszę troszkę o tym pomyśleć,
Pozdrawiam Agata Z.

Agata, Chrzanów, 45 lat, nauczyciel 
Procentowe dopasowanie - 72%
Pierwszy kontakt: 23.04.2010

Otrzymano 24 kwietnia 2010, godz. 14:14

Proszę o likwidację mojego profilu poznałem osobę, z którą jestem szczęśliwy dziękuję i pozdrawiam.

Dane Użytkownika znane Redakcji

 

Otrzymano 27.03.2010 godz. 18:38

Znalazłam miłość - ja kobieta  piękna, wartościowa i świadoma swej kobiecości znalazłam miłość. Jedyną i prawdziwą. Życie weryfikuje i  określa co jest prawdą. Dziewczęce marzenia są niczym wobec uczucia dojrzałego, w którym znajduję wszystkie smaki tego nazwania. Błądziłam w powierzchowności emocji i oszustwa, zdrady i odrzucenia przez człowieka, w którym się zakochałam. Hmm...zakochałam?! 
Połączyło nas w MyDwoje uczucie samotności i nadziei. Dwoje już całkiem dorosłych ludzi, którzy już wiele widzieli, dużo przeżyli, ale życie dla nich trwa a nawet rozkwita przy drugiej ukochanej osobie.
To jak wynurzyć się na powierzchnię oceanu dla zaczerpnięcia życiodajnego powietrza. Każdy człowiek ma prawo do szczęścia i miłości. Mamy już dorosłe dzieci które kochamy nad życie i są one dla nas ponad wszystkim. Mamy siebie. Początki zawsze są trudne - niepewność, lęk przed nowym, strach przed odrzuceniem, bo łzy jeszcze dobrze nie obeschły po poprzednim związku. Snujemy plany na przyszłość - kochamy przyrodę i aktywne życie, lubimy kino i teatr i nawet mamy podobne upodobania w kuchni.
Chcemy korzystać z życia, bo jest jedno i niepowtarzalne - po nas już tylko pył zostanie. Chłopak mój jest teraz moim światem - zmieniłam się, złagodniałam, ograniczyłam dawki leków - wszystko dlatego że znalazłam swą miłość.
A ja chcę na nią zasłużyć
to jest wyzwanie
bo jesteś moim spełnieniem
miłością życia

Bożena i Sławek, 77% PD,
Bożena, Warszawa, 45 lat, lekarz


Otrzymano 8 grudnia 2009, godz. 10:00

Dzięki wam poznałem wspaniała kobietę i to z bliskich okolic. Nie wiem czy to miłość do końca życia ale mam nadzieje że tak, na razie są miłe początki związku lecz mam nadzieje że to cos trwałego.

Obym już nie musiał rejestrować się na waszym portalu - bez obrazy, wiecie o co mi chodzi ;)

Pozdrawiam i wielkie dzięki ;)))))

Dane Użytkownika znane Redakcji

Otrzymano 15 października 2009, godz. 20:01

Szanowni Państwo
Dzisiaj kończy się ważność mojego abonamentu i nie będę go już przedłużać.
Od dwóch miesięcy koresponduję z pewnym uroczym mężczyzną, którego tu poznałam. Czy to miłość to się jeszcze okaże ale z pewnością jest między nami coś w rodzaju "braterstwa dusz" i rodzi się fajna przyjaźń. Obydwoje postanowiliśmy przejść na kontakt poprzez prywatną pocztę mailową.
A ja już aktualnie nikogo nie szukam :) .
Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

Dane Użytkowniczki znane redakcji

Otrzymano 13 października 2009, godz. 19:14

Witam,
Szanowni Państwo, powodem usunięcia profilu jest mężczyzna, na którego czekałam całe życie, a którego poznałam dzięki Państwa Serwisowi.
Dziękuję, że zachęciliście Państwo Marka do założenia profilu w MyDwoje.pl, gdzie cierpliwie na Niego czekałam.
Z pewnością powiadomimy Państwa, gdy tylko zdecydujemy się na opublikowanie naszej historii.
Życzę Państwu wielu połączonych gorącym płomieniem miłości serc i jeszcze raz dziękuje, że jesteście;-)))

Marzena, 39 lat, manager, Warszawa

Otrzymano 5 maja 2009, godz. 14:20

"Witam. Jesteście cudowni. Dziękujemy Wam za tak perfekcyjnie prowadzony portal. Dzięki Wam udało nam się nawiązać kontakt, a teraz nie możemy się nadziwić trafnością Waszych prognoz co do zgodności osobowości. W naszym przypadku wyszło 79%, a właściwie rozumiemy się w lot - tak jakby jeszcze na poziomie podświadomości. Nie mówiąc już o tym, że w praktyce to jest po prostu niesamowite - nam wydaje się, jakbyśmy mieli 100% zgodności i znali się od zawsze. Oboje uznaliśmy, że powinniście dostać nagrodę Nobla. Dzięki Wam ja znalazłem partnerkę w niecały miesiąc, a ona w trzecim miesiącu. Ale najważniejsze jest to, że udowodniliście nam, że można znaleźć zrozumienie, a nawet miłość (mam nadzieję, bo wszystko na to wskazuje) drugiej osoby w sytuacji, kiedy człowiek już w nic nie wierzy, jest na skraju załamania nerwowego i w ogóle w strasznym "dole". A dzięki Wam odrodziliśmy się na nowo. Jeszcze raz pięknie dziękujemy i życzymy samych sukcesów - zasłużyliście na nie. Marek i Magda"

Marek, 48 lat, Ostrów Wielkopolski/Kraków

Otrzymano 19 kwietnia 2009, godz. 13:04

"Dziękuję! Niewyobrażalnym jest dla mnie poznanie tak wspaniałej kobiety, która porusza się w tym życiu na wartościach podobnych do moich. Jest to dla mnie o tyle niezwykłe, że jest podobna do moich modlitw i marzeń. Ma na imię Ewa. Zobaczę, jak to się dalej potoczy, ale mam nadzieję, że dobrze. Pozdrawiam i dziękuję."

Adam, 43 lata

Otrzymano 24 września 2008, godz. 10.13

"Powodem najpierw zawieszenia profilu, a następnie jego skasowania jest osiągnięcie celu mojego u Państwa pobytu:) Poznaliśmy sie dzięki Państwu, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni."

Michał, 42 lata, Warszawa


 
Komentarze (1)

Nowa szczęśliwa para 40+ - dodaj komentarz
K; 2016-08-11 22:06:58 
Piękne historie. Autentycznie wzruszyła mnie historia pani Bożeny i pana Sławka - poryczałam się jak bóbr. Ja jestem tu już tak długo i ciągle nie spotkałam prawdziwej miłości podczas gdy osoba, która mnie zdradziła bawi się i korzysta z życia w najlepsze ... :(

Dołącz do nas

* Pola obowiązkowe

Nieprawidłowy adres E-mail
Hasło musi zawierać minimum 6 znaków
Hasło różni się od podanego wcześniej
Podaj datę urodzenia

lub zarejestruj się przez facebooka

Klauzula Informacyjna My Dwoje: 1. Administratorem danych osobowych (ADO), czyli podmiotem decydującym w jaki sposób będą przetwarzane... Twoje dane osobowe jest: Fire Media Interactive Ltd, Kemp House, 152-160 City Road, EC1V 2NX Londyn, Wielka Brytania. 2. ADO wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail [email protected], 3. Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w następujących celach: - realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym umożliwienia nam świadczenia usług drogą elektroniczną, - realizowania usług oferowanych przez serwis na podstawie wyrażonej przez ciebie zgody, - w celach podatkowych, rachunkowych i ewentualnych roszczeń i. in.– na podstawie obowiązujących i nałożonych na ADO przepisów prawa oraz do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej, -celach marketingowych w tym prowadzenie marketingu bezpośredniego, prowadzenia badań i analiz serwisu, między innymi pod kątem jego funkcjonalności, poprawy działania czy też oszacowania głównych zainteresowań i potrzeb użytkowników - na podstawie prawnie uzasadnionego interesu ADO, 4. Twoje dane są przekazywane do zaufanych podmiotów współpracujących z serwisem w ściśle określonych celach. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez czas obowiązywania zawartej umowy, a po tym czasie przez okres wymagany obowiązkami nałożonymi na ADO przepisami prawa, tj. obsługi po usługowej, dochodzenia ew. roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych oraz w celach prawnie uzasadnionego interesu ADO maksymalnie przez okres 30 lat. 5. Osoba, której dane są przetwarzane w granicach określonych w RODO ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych – prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 6. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata, 7. Dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nas

Konsultacje telefoniczne są dostępne w abonamentach +

Pomoc

Kobiece twarze MyDwoje

Zarejestruj się za darmo i przeglądaj dalej

Zarejestruj się

Ogłoszenia matrymonialne - Kobiety:

Ogłoszenia matrymonialne - Mężczyźni:

MyDwoje - krok po kroku

1. Zarejestruj się i wypełnij profil
2. Wypełnij test partnerski
3. Obejrzyj propozycje partnerów
4. Napisz wiadomość
5. Zakochaj się!


Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku!

Nasza strona używa plików cookie w celu personalizowania treści i reklam, zapewnienia funkcji mediów społecznościowych i analizy ruchu na naszej stronie. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej strony internetowej naszym zaufanym partnerom. Dzięki cookies możemy dopasować wyświetlaną treść do Twoich preferencji.

Zaakceptuj wszystkie stosowane przez nas pliki cookie lub dokonaj własnych ustawień i zmieniając zakres swojej zgody w ustawienia zaawansowane. Czytaj więcej o ciasteczkach w Polityce prywatności.  Jeżeli korzystasz ze strony, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie.


 
zamknij