Biuro matrymonialne > Aktualności dla Singli > Wiadomości > Konkurs: wygraj wejściówki na sylwestra dla singli w kraju i zagranicą!

Konkurs: wygraj wejściówki na sylwestra dla singli w kraju i zagranicą!

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest

Sylwester z Partnerami MyDwoje

Pożegnać Stary Rok i powitać Nowy najlepiej jest w doborowym towarzystwie. Z kim najlepiej będzie bawić się Singiel? Oczywiście z innymi Singlami na imprezie specjalnie im dedykowanej, gdzie nie tylko spędzisz niezapomniane chwile, ale możesz poznać tę jedyną, wyjątkową i prawdziwą... MIŁOŚĆ!

Wygraj wejściówki na sylwestra dla singli fundowane przez MyDwoje i Partnerów


Tegorocznego Sylwestra dzięki fundatorom nagród możesz spędzić na jednej z wyjątkowych imprez. Nasi sponsorzy ufundowali wejściówki na niesamowite zabawy sylwestrowe:

Nie wiesz co robić w Sylwestra? Wybierz nagrodę od Partnerów MyDwoje, odpowiedz na pytania i wygraj!

Sylwester 2016/2017

Warunki udziału singli w konkursie:

 • Zadanie: wyślij do biuro@mydwoje.pl odpowiedzi na zadanie konkursowe. W mailu dopisz oświadczenie. "Oświadczam, że jestem autorem tekstu i zgadzam się na jego nieodpłatne wykorzystanie przez Serwis MyDwoje"

  1. Opisz, jak według Ciebie powinna wyglądać idealna impreza sylwestrowa. Gdzie powinna się odbyć, kogo chciałabyś/chciałbyś tam spotkać? Jakie atrakcje wzbudziłyby Twój podziw?

  2. Wybierz jedną z w/w nagród, którą chciałabyś/chciałbyś otrzymać i napisz dlaczego właśnie ją?

 • Nagrody: Gratis: 7 dni abonamentu w MyDwoje dla każdej zgłaszającej, gdy zgłoszenie zostanie zaakceptowane  oraz wejściówki na imprezy sylwestrowe fundowane przez Partnerów MyDwoje.

 • Kto może wziąć udział: konkurs jest dla wszystkich zarejestrowanych Użytkowników MyDwoje.pl

 • Termin nadsyłania zgłoszeń: do 22.12.2016

 • Wybór zwycięzców: spośród nadesłanych propozycji, w dniu 23.12.2016, Komisja MyDwoje wybierze najciekawsze

 • Fundatorzy nagród:
  OneFun.pl

  loft44.pl

  strefasingla.pl

Czytaj również:

Sylwester 2016/2017 - pomysły na Nowy Rok dla singli i samotnych

   * 1 Użytkownik może otrzymać abonament 7 dni gratis 1 raz w każdym konkursie


MC147BC3

Impreza sylwestrowa powinna być zorganizowana np w górach, byłem raz w życiu w Ustroniu koło Wisły.
Było cudownie o północy wszyscy wyszli na ośnieżony taras przed hotelem.
Były fajerwerki ,szampan a potem kto chciał jazda na saniach w towarzystwie wspaniałych górali . Było bardzo wesoło a przyśpiewki góralskie były cudowne.
Nigdy nie zapomnę tego sylwestra.
Marzy mi się znów to powtórzyć po ponad 30 latach. 

2.Nagrodą może być wyjazd na Słowację + termy.
Byłem już kiedyś w Lipovskim Mikulasu lub sylwester w Łodzi ,lub abonament na 6 miesięcy

Jako nagrodę wybieram abonament na 6 miesięcy.
Może w tym czasie poznam kogoś bliskiego z którym będę mógł pójść na następnego sylwestra.

K7C34AE1

Pożegnanie Starego Roku i Powitanie Nowego Roku powinno odbyć się w miłym i pogodnym towarzystwie, wśród osób lubiących się bawić. Nikt tego wieczoru nie powinien być sam. Może to być w restauracji większego miasta (np. Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Warszawa), na dużej, pięknie udekorowanej balonami, kwiatami i serpentynami sali. Goście mogliby siedzieć przy gustownie przystrojonych stolikach, niezbyt dużych i niezbyt małych, żeby można było swobodnie rozmawiać. Towarzystwo powinno być mieszane, aby można było nawiązać nowe znajomości damsko-męskie. Chciałabym spotkać tam pogodnych, pozytywnie zakręconych, ciekawych życia i świata ludzi. Wieczór mógłby rozpocząć się tańcem integrującym przybyłych gości, np. walcem wiedeńskim, który byłby już okazją do przełamania „pierwszych lodów”. Dobór to tego tańca byłby oczywiście przypadkowy. Podczas wieczoru mogłyby być różne konkursy i zabawy, które dodatkowo rozbawiałyby i integrowałyby zgromadzone towarzystwo. Atrakcją wieczoru mógłby być pokaz tańca towarzyskiego lub występ znanego wokalisty. O północy sympatycznie byłoby obejrzeć pokaz fajerwerków. Grane utwory muzyczne powinny porywać do tańca i powinny być raczej nowoczesne. Mam nadzieję, że każdy przeżyje tego Sylwestra tak, jak sobie wymarzył... 

Jako nagrodę wybieram 6-miesięczny abonament do portalu „My Dwoje”. Dzięki niemu będę miała okazję poznać wszystkie opcje portalu My Dwoje w szerszym wymiarze i poznać kogoś wartościowego, bliskiego mojemu sercu, z kim może będę chciała przeżywać kolejne chwile mojego życia.

Jako drugą opcję nagrody wybieram Największy Sylwester dla Singli w Poznaniu. Sylwester taki byłby dla mnie nowym doświadczeniem, przeżyciem, gdzie miałabym okazję nawiązać nowe znajomości i być może znaleźć osobę, z którą chciałabym spędzać kolejne Sylwestry. Poza tym Poznań jest pięknym miastem, mającym wiele osobliwości, które warto zobaczyć.

Pozdrawiam serdecznie-K7C34AE1


K34CD392

Moja wymarzona impreza Balu Sylwestrowego to miasto Łódż, a w nim duża, udekorowana sala z muzyką i występami Syngli, n.p.  śpiew, recytacja swoich wierszy, opowiadanie o sobie -  naturalnie podczas przerw na tańce. Należę do grona emerytów i czas spędzony na Balu Sylwestrowym jest dla mnie singla ważny w nawiązaniu nowej znajomości. Dlatego przy stolikach winno być mieszane towarzystwo pań i panów, a wprowadzający na salę winien wskazywać mnie singlowi miejsce abym czuła się bardziej komfortowo. Atrakcja dla mnie byłoby również to, że każdy zaproszony miałby ciekawy kostium lub maskę i aby w konkursie na to i na najlepszy taniec w wykonaniu singla była nagroda. Dobrze aby znalazła się osoba prowadząca skecze. W przyjemnej atmosferze Noc Sylwestrowa mija bardzo szybko, dlatego ważne jest też kojarzenie par przez organizatorów aby każdy singiel miał swojego partnera do składania życzeń przy kieliszku szampana!  P.s. Ja zgłaszam się do czytania wierszy.

Wybieram nagrodę:   Abonament 6 m-cy od My Dwoje.  Uzasadnienie:  To pomoże mi zapoznać właściwego partnera gdyż mam problem z dobraniem uczciwej i dobrej osoby. Myślę, że ta nagroda przyniesie mi szczęście w moim samotnym życiu. Proszę o to. Pozdrawiam.


 
Komentarze (0)

Konkurs: wygraj wejściówki na sylwestra dla singli w kraju i zagranicą! - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
e-mail:*
hasło:*
(min. 6 znaków)
powtórz hasło:*
Jesteś:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
Data urodzenia:*
Skąd znasz
mydwoje.pl?
*pole obowiązkowe
   *Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
   Tak, chcę być informowany o trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili

lub
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij