Biuro matrymonialne > Usługi > Usługi i cennik > Regulamin > Regulamin usługi SMS 1 Kontakt

Regulamin usługi SMS 1 Kontakt

1. Zakres usługi

a) Jeden kontakt - płatny przez SMS to usługa, która umożliwia korespondencję Użytkownikom, którzy posiadają wypełniony Test i zaakceptowaną Wizytówkę. Jeżeli osoba zaproszona do kontaktu wyrazi chęć korespondencji, osoba zapraszająca i osoba zaproszona będą mogły przez 3 miesiące korespondować za pośrednictwem MyDwoje.pl. Jeżeli SMS nie zostanie wykorzystany od razu, Użytkownik ma czas 3 miesiące na wysłanie propozycji kontaktu lub wiadomości do osoby bez abonamentu, z którą już korespondował. 

2. Sposób zamówienia

a) Aby opłacić usługę 1 kontakt należy kliknąć link zamawiam SMS 1 kontakt. Użytkownik zostanie przeniesiony na stronę zamówienia. Należy wysłać SMS pod numer 7955 z tekstem DPKONTAKT (koszt 11,07 zł z VAT). Następnie należy uzupełnić formularz SMS, wpisując numer telefonu i otrzymany kod w okno "Otrzymany kod" na stronie zamówienia i kliknąć zapłać. Po wpisaniu danych i poprawnej autoryzacji kodu Użytkownik otrzyma dostęp do usługi.

b) Wysłanie propozycji kontaktu nie gwarantuje odpowiedzi. Za 1 opłatę SMS'em można wysłać tylko jedną propozycję kontaktu, bez względu na to, jaką Użytkownik otrzyma odpowiedź - pozytywną, negatywną lub żadnej. MyDwoje.pl, zamiast SMS-ów, rekomenduje 3 miesięczny Abonament jako pewniejszy sposób na znalezienie partnera niż pojedynczy kontakt.

3. Wykluczenia

a) Użytkownicy posiadający aktywny abonament nie mają możliwości wykupu usługi SMS.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij