Biuro matrymonialne > Usługi > Usługi i cennik > Regulamin > Regulamin usługi SMS 1 Kontakt

Regulamin usługi SMS 1 Kontakt

1. Zakres usługi

a) Jeden kontakt - płatny przez SMS to usługa, która umożliwia korespondencję Użytkownikom, którzy posiadają wypełniony Test i zaakceptowaną Wizytówkę. Jeżeli osoba zaproszona do kontaktu wyrazi chęć korespondencji, osoba zapraszająca i osoba zaproszona będą mogły przez 3 miesiące korespondować za pośrednictwem MyDwoje.pl. Jeżeli SMS nie zostanie wykorzystany od razu, Użytkownik ma czas 3 miesiące na wysłanie propozycji kontaktu lub wiadomości do osoby bez abonamentu, z którą już korespondował. 

2. Sposób zamówienia

a) Aby opłacić usługę 1 kontakt należy kliknąć link zamawiam SMS 1 kontakt. Użytkownik zostanie przeniesiony na stronę zamówienia. Należy wysłać SMS pod numer 79624 z tekstem DPKONTAKT (koszt 11,07 zł z VAT). Następnie należy uzupełnić formularz SMS, wpisując numer telefonu i otrzymany kod w okno "Otrzymany kod" na stronie zamówienia i kliknąć zapłać. Po wpisaniu danych i poprawnej autoryzacji kodu Użytkownik otrzyma dostęp do usługi.

b) Wysłanie propozycji kontaktu nie gwarantuje odpowiedzi. Za 1 opłatę SMS'em można wysłać tylko jedną propozycję kontaktu, bez względu na to, jaką Użytkownik otrzyma odpowiedź - pozytywną, negatywną lub żadnej. MyDwoje.pl, zamiast SMS-ów, rekomenduje 3 miesięczny Abonament jako pewniejszy sposób na znalezienie partnera niż pojedynczy kontakt.

3. Wykluczenia

a) Użytkownicy posiadający aktywny abonament nie mają możliwości wykupu usługi SMS.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij