Cennik usług Serwisu - zakresy i ceny abonamentów w MyDwoje.pl

Załącznik Nr 1 do Regulaminu  - Cennik usług Serwisu MyDwoje.pl

Zakresy i ceny abonamentów.

Ceny jednostkowe zawierają podatek VAT.

Zasady płatności:

    1.  Abonament można opłacić na kilka sposobów:

Przelewem elektronicznym lub kartą kredytową za pomocą systemu Przelewy 24 - opcja możliwa tylko po zalogowaniu. Po wybraniu tego sposobu płatności Użytkownik zostanie automatycznie przekierowany na stronę logowania swojego banku i po wpisaniu hasła przelew zostanie wykonany automatycznie)

przez bank: MBank: Odbiorca: Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber, Warszawa Nr konta: 79 1140 2004000038024704 9692, Tytuł przelewu: Twoja nazwa Użytkownika i nazwa abonamentu (np. MB252A63, 6 miesięcy), Kwota przelewu: np. 180 PL. Wpłacając na konto Serwisu (można wykonać przelew tradycyjny bądź dokonać płatności za pomocą przekazu pocztowego). Wysyłając dowód wpłaty na adres biuro@mydwoje.pl, można przyspieszyć proces aktywacji abonamentu.

Uwaga: Aby opłacić abonament musisz znać swoją nazwę Użytkownika Serwisu. Zarejestruj się najpierw w Serwisie i zanotuj swoją nazwę Użytkownika np: MB252A63, a następnie opłać abonament przelewem, wskazując w tytule przelewu na Twój numer Użytkownika. W ten sposób będziemy mogli jednoznacznie dopasować Twoją płatność do Twojego konta w Serwisie.     

  2.  Usługę 1 Kontakt i Wizytówki max. 24h można opłacić:

Sms-em. (Aby opłacić 1 Kontakt i Wizytówki max. 24h należy wysłać SMS pod numer 79624 z tekstem DPKONTAKT (koszt 11,07 PLN z VAT). Otrzymany kod należy wpisać w okno "Otrzymany kod" na stronie zamówienia. Po wpisaniu kodu możesz wysłać wiadomość do jednej osoby. Jeżeli Użytkownik nie wykorzysta SMS-a od razu, pozostają 3 miesiące na wysłanie propozycji kontaktu lub wiadomości do osoby bez abonamentu.

  3.   Zawieszenie konta nie jest równoznaczne z zawieszeniem abonamentu. Użytkownik po opłaceniu abonamentu nie ma możliwości zawieszenia biegu samego abonamentu.

  4.   Abonamentu nie można scedować na innego Użytkownika.

  5.   W przypadku dokonania płatności na konto na inną kwotę niż w cenniku, Użytkownikowi może zostać aktywowany abonament równy liczbie dni odpowiadającej proporcjonalnie

Więcej o płatnościach w: Usługi i cennik

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij