Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Magdy i Łukasza

Napisałem do dziewczyny znalezionej w Internecie...

Magdalena i Łukasz
quote

Dziś planują wspólną przyszłość

 • Magdalena, 26 latnauczycielka j. angielskiego , Warszawa
 • Łukasz, 35 latinformatyk,
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2008-08-27
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Magdalena i Łukasz początkowo sceptycznie podchodzili do nawiązywania znajomości internetowych. Jednak, za sprawą impulsu, skontaktowali się za pośrednictwem Portalu MyDwoje.pl... Pierwszą rozmowę głosową ułatwił im mały podstęp. Rzeczywiste spotkanie sprawiło, że połączyła ich miłość, a dzisiaj planują już wspólną, szczęśliwą przyszłość razem.

Poszukiwania przez portal matrymonialny

Magdalena: Serwis Mydwoje.pl poleciła mi przyjaciółka, która korzystała z niego już od pewnego czasu. Na początku byłam sceptyczna i ostrożnie podchodziłam do tego pomysłu, lecz ponieważ od dwóch lat doskwierała mi samotność, postanowiłam zaryzykować i wypełniłam Test Doboru Partnerskiego. Nie oczekiwałam wiele od Portalu, a już na pewno nie wierzyłam, że można w ten sposób znaleźć miłość. Próbowałam już wcześniej na innych podobnych stronach, lecz nie bardzo przypadły mi one do gustu. Pewnego razu (do dziś pamiętam, że był to 27 sierpnia - słoneczny i ciepły dzień) po zalogowaniu do portalu, zobaczyłam na swojej stronie głównej zdjęcie Łukasza. Od razu mi się spodobał i pomyślałam, że fajny z niego chłopak, ale pewnie nawet nie zwróci na mnie uwagi.

Łukasz: Był ciepły, sierpniowy poranek, kiedy przeglądając prasę w Internecie natrafiłem przypadkiem na reklamę kontekstową Testu Doboru Partnerskiego, ciekawiło mnie czy ludzie tu są faktycznie dopasowani. Dla mnie - informatyka - Internet jest narzędziem pracy, więc rzadko zdarza mi się kliknąć w jakikolwiek sponsorowany link, czy banner reklamowy. Tym razem jednak coś mnie podkusiło i podążając za klikniętym hiperłączem znalazłem się na stronie głównej Portalu MyDwoje.pl. Ponieważ kilka miesięcy wcześniej, tuż przed ślubem, rozstałem się z narzeczoną, uważałem że takie Serwisy nie są dla mnie. Jednak strona wyglądała profesjonalnie i wzbudziła moje zaufanie do tego stopnia, że zdecydowałem się wypełnić darmowy test. Prawdopodobnie skończyłoby się jedynie na wypełnieniu, gdyby nie to, co zobaczyłem w wynikach.

Prawdziwa miłość

Magdalena: Jakież było moje zdziwienie, gdy w skrzynce odbiorczej znalazłam propozycję nawiązania kontaktu właśnie od niego. Wymienialiśmy ze sobą bardzo długie maile, do których on dołączał za każdym razem zabawne P.S. Urzekł mnie sposób w jaki pisał o sobie i swoich zainteresowaniach. Niestety już na początku naszej znajomości ujawnił się problem, który powodował u mnie rozterki. Łukasz niedawno przeżył bolesne rozstanie z narzeczoną po wieloletnim związku. Wydawało mi się to barierą nie do przezwyciężenia. Myślałam, że nie jest jeszcze gotowy na związek, że jedynie szuka pocieszenia i nie będzie potrafił się zaangażować. Mimo wszystko zdecydowałam się na spotkanie z nim. Zaprosił mnie do uroczej kawiarenki na Starówce na przepyszną kawę, spotkanie przerodziło się w długi spacer po parku. Rozstając się tego wieczoru oboje wiedzieliśmy już, że z pewnością spotkamy się jeszcze nie raz :) Opisuję tą historię dopiero teraz, gdyż właśnie wróciliśmy ze wspólnego wyjazdu do Brukseli na spotkania młodych Taizé. Spędziliśmy tam cudowne 6 dni, które na długo pozostaną nam w pamięci. Miesiąc temu skasowałam swoje konto w portalu, gdyż znalazłam już to, czego tu szukałam... Prawdziwą miłość:) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Idealnie dopasowani

Łukasz: Na pierwszym miejscu dopasowani byliśmy my - wśród kobiet spełniających moje kryteria wyszukiwania zobaczyłem zdjęcie, które mnie urzekło. To była Magda, która jak się później dowiedziałem, była już od jakiegoś czasu zarejestrowana w serwisie i jej zdjęcie, uznane przez administratorów za atrakcyjne zostało za jej zgodą udostępnione publicznie. Postanowiłem koniecznie skontaktować się z nią, więc wykupiłem abonament i jeszcze tego samego dnia napisałem do dziewczyny znalezionej w Internecie... Od razu przypadła mi do gustu i dość szybko zauważyłem, że jesteśmy do siebie bardzo podobni. Pod pretekstem niedziałającego mikrofonu w komputerze udało mi się "podstępnie zdobyć" jej numer telefonu. ;) Ciepły i spokojny głos, który usłyszałem w słuchawce, zachęcił mnie do zdobycia się na odwagę i zaproszenia jej na kawę - tak spotkaliśmy się po raz pierwszy. Spotkanie okazało się bardzo udane, a co najważniejsze, było tylko początkiem naszej wspólnej przygody. Chodziliśmy razem na kręgle, łyżwy, do kina i do teatru. Nasze uczucie dojrzewało, aż w końcu zdecydowaliśmy się na wspólny, kilkudniowy wyjazd w okresie sylwestrowym. Od ponad miesiąca jesteśmy razem, planujemy kolejne wyjazdy - tym razem w góry, na narty. Po raz pierwszy od wielu miesięcy mogę bez udawania stwierdzić, że jestem szczęśliwy. Wiem, że jesteśmy dopasowani.  Już dawno zawiesiłem swój profil w portalu matrymonialnym MyDwoje.pl i nie żałuję, że kilka miesięcy temu odważyłem się napisać "Może byśmy się poznali?" do dziewczyny znalezionej w Internecie...


 
życzenia
Podobne pary: 20+
Milena i Kamil
Jagoda i Jarek
Dagmara i Zbigniew

Podobne pary: od pierwszego wejrzenia
Kasia i Przemek
Milena i Kamil
Hanna i Artur

Podobne pary z mazowieckie / Warszawa
Katarzyna i Jan
Małgorzata i Cezary
Karolina i Michał

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij