Biuro matrymonialne > Poradnik > Życie Singla > Rozrywka dla Singla > Ranking filmów na samotny wieczór

Ranking filmów na samotny wieczór

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Ranking filmów na samotny singielski, babski wieczór

Ranking filmów

Romantyczne filmy tylko kobiet

Niejedna z nas, Drogie Panie, lubi czasem zorganizować kameralny babski wieczór, a od czasu do czasu spędzić go we własnym jednoosobowym towarzystwie. Żądne rozrywki i wzruszeń zasiadamy przed komediami  i miłosnymi historiami, które mogły wydarzyć się w rzeczywistości. Portal dla Singli MyDwoje.pl poleca dziesięć wyjątkowych filmów, które najlepiej sprawdzą się w damskim gronie i podczas singielskiego wieczorku. 

1. Między piekłem a niebem
2. Pamiętnik
3. Don Juan de Marco
4. Pod słońcem Toskanii
5. Nothing Hill
6. Ze śmiercią jej do twarzy
7. Miłość. Nie przeszkadzać!
8. Dziennik Bridget Jones
9. Diabeł ubiera się u Prady
10. Jak się pozbyć cellulitu?

Nie masz jeszcze partnera na wieczór we dwoje? Szukaj z MyDwoje.pl!

Nowe ogłoszenia matrymonialne panów
Nowe ogłoszenia matrymonialne kobiet

Zarejestruj się w MyDwoje.pl

1. Między piekłem a niebem - wyciskacz łez


rok produkcji: 1998 reżyser: Vincent Ward obsada: Robin Williams, Annabella Sciorra, Cuba Gooding Jr

Anna i Chris urodzili się, by być razem, są stworzeni dla siebie. Połączeni węzłem małżeńskim, niczym dwie połówki pomarańczy, w zgodzie i miłości wychowują dzieci. Któregoś ranka te giną w wypadku samochodowym, a czwarta rocznica tragedii w bolesny sposób zabiera Annie także i Chrisa.  

Opuszczenie ziemi nie wyklucza jednak spotkania z ukochaną  w zaświatach. Niestety jej samobójstwo, które miało przerwać cierpienie, skłania Chrisa do trudnej, ale dobrowolnej decyzji. Kosztem opuszczenia raju będzie balansował między niebem a piekłem w poszukiwaniu zatraconej Anny. Ale czy miłość bratnich dusz sprawdzi się również po śmierci?

Film dostarcza widzom prawdziwą ucztę niebywale plastycznych, kipiących bogactwem barw obrazów oraz nastrojowej muzyki jak gdyby z pogranicza światów.  „Między piekłem a niebem” — wyciskacz łez — wymaga trzymania na podorędziu kartonika chusteczek. 

Film na singielski wieczór - Między piekłem a niebem

Źródło: film.onet.pl

2. Pamiętnik - wstrząsa uczuciami


rok produkcji: 2004 reżyser: Nick Cassavetes obsada: Rachel Mc Adams, Ryan Gosling, Virginia Cathryn Rowlands, James Garner

W domu spokojnej starości dwoje bliskich sobie pensjonariuszy odczytuje zapiski pamiętnika. Wzbudza on prawdziwie żywe emocje: nastolatkowie Allie i Noah pewnego wakacyjnego dnia zakochują się w sobie, wytworzyła się alchemia miłości. Jednak obietnica miłości do końca życia, białego domku z tarasem i stworzenia szczęśliwej rodziny zostaje ostudzona przez rodziców dziewczyny i tzw. przeciwności losu, czyli różnice klasowe.

Tęsknota  i wspomnienia są na tyle silne, że spotkanie po latach budzi dawne uczucie. Tym razem jednak zakochani będą musieli podjąć świadomą i samodzielną decyzję: co dalej z ich wspólnym życiem? Czy kierowanie się sercem będzie w ich przypadku odpowiedzialne?

„Pamiętnik” wstrząsa uczuciami, odkrywając najgłębsze pokłady kobiecej wrażliwości. Autentyczna miłość, nawet gdy zmienia się wraz z czasem i wydarzeniami, nigdy nie przestaje być siłą. Film polecany szczególnie dla pań, do  poszlochania, powspominania, wyciśnięcia ostatnich łez.

Film na singielski wieczór - Pamiętnik
Źródło: filmyonlinevideo.com

3. Don Juan de Marco - alegoria miłości


rok produkcji: 1995 reżyser: Jeremy Leven obsada: Marlon Brando, Johnny Deep, Faye Dunway

Doświadczony psychiatra  przed  odejściem na emeryturę ma rozwiązać problem cierpiącego młodzieńca. Ten, stojąc na dachu w charakterystycznej masce, pragnie popełnić samobójstwo. Przedstawia się ...
 
Komentarze (3)

Ranking filmów na samotny wieczór  - dodaj komentarz
Enya; 2015-11-23 00:14:52 
A ja bym jeszcze poleciła „Jeden dzień” (2011). W rolach głównych: Anne Hathaway i Jim Sturgess. Co prawda nie jest to komedia romantyczna, lecz melodramat, ale film idealny na samotny wieczór. Na pewno potrzebna będzie paczka chusteczek ;) Zgodzę się też z Pippi, z komedii romantycznych również polecam „To właśnie miłość”, przyjemnie ogląda się też „To tylko seks” (2011) – świeża i nieszablonowa komedia, bez „ociekającego lukru” i mdławej historyjki.
sewa mobil surabaya; 2015-03-13 09:14:58 
komentarz usunięty przez moderatora
Pippi; 2015-02-23 13:47:21 
Ja dodałabym jeszcze do tej listy "To właśnie miłość", z Hugh Grantem. Zwłaszcza w okresie świątecznym :) Bardzo fajny film, sympatyczny i zawsze wprowadza mnie w dobry nastrój. Już spokojnie więcej niż 5 razy na pewno go oglądałam, ale za każdym razem równie dobrze mi się go ogląda. Oglądałam go już z koleżankami na babskiej posiadówie, sama w samotne grudniowe wieczory, a raz nawet byłam w kinie na tym z facetem, akurat poznanym na mydwoje. W takim mniejszym kinie 2 lata temu grali właśnie ten film w okresie świątecznym i on wiedząc o mojej sympatii do tego filmu, zaprosił mnie na niego:) Też miło się oglądało. Myślę, że śmiało można dopisać "To właśnie miłość" do listy filmów na samotne lub babskie wieczory:)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij