Biuro matrymonialne > Usługi > Kontakt > Biuro prasowe

Kontakt dla mediów przez biuro prasowe

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Witamy przedstawicieli mediów

Zapraszamy Państwa do współpracy. Przez nasze biuro prasowe mogą Państwo szybko się z nami skontaktować. Chętnie i sprawnie odpowiemy na Państwa pytania i potrzeby informacyjne. Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Skomentujemy, umożliwimy kontakt z naszymi ekspertami lub przekażemy Państwu kontakt do par i małżeństw, które poznały się za pośrednictwem naszego internetowego biura matrymonialnego MyDwoje.pl. Na Państwa życzenie, przeprowadzimy wśród naszych użytkowników sondę opinii na wskazany temat.  W razie pytań Biuro Prasowe MyDwoje.pl pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do lektury naszych najświeższych informacji prasowych:  Zdaniem singli - badania

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Rembowska
Manager ds Treści i BOK

malgorzata.rembowska@mydwoje.pl
(022) 203 57 62

Materiały dla mediów

Aktualności serwisu

Ostatnie informacje prasowe: Zdaniem singli - badania

Historie naszych par

Test Doboru Partnerskiego

Zgodność osobowości wg MyDwoje.pl

Media o MyDwoje.pl

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij