Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli

Aktualności dla singli - wiadomości ze świata randek

MyDwoje przedstawia nowości i aktualności dla Singli. Szukasz informacji aktualnych, które wzbogacą Twoje życie singla, sprawdź Wydarzenia dla Singli w Twoim mieście? Chcesz się upewnić, jak powinna wyglądać bezpieczna randka z internetu? Na MyDwoje dzieje się dużo nowości i oczywiście można poznać miłość swojego życia.
Wiadomości i konkursy dla singli
Sprawdź aktualne wieści ze świata randek i wystartuj w konkursie dla singli. Do zdobycia atrakcyjne nagrody.
Najnowsze szczęśliwe historie
Interesują Cię najnowsze szczęśliwe historie? Zapraszamy do lektury wyznań nowych, szczęśliwych par z internetu. Możesz wybrać pary 20+, pary 30+, pary 40+ lub pary 50+. Zobacz, jak szczęśliwe są nasze pary!
Promocje - jak zdobyć abonament dla singla gratis lub ze zniżką?
Chcesz skorzystać z promocji dla singli, otrzymać abonament za darmo? Jeśli interesują Cię takie okazje, jak abonament gratis, sprawdzaj nasze Promocje oraz zakładkę Usługi i Cennik.
Zdaniem singli - badania, jak myślą single.
Zdaniem Singli w sondach. Wyniki sondaży wśród naszych Singli z portalu. Co myślą single o relacjach damsko-męskich i poszukiwaniu partnera. Przeczytajcie wyniki sond Singli z MyDwoje.
Klub MyDwoje - przywileje gratis dla Użytkowników
Zapraszamy Użytkowników z abonamentem aktywowanym na 3 miesiące lub więcej do odbioru nagród i przywilejów. Wybierz przywileje i gratis dla siebie z listy ofert Partnerów i napisz do nas podając hasło i nr gratisu na adres: biuro@mydwoje.pl.
Media piszą o MyDwoje i cytują treści z serwisu
Opinie mediów o MyDwoje Opinie mediów o MyDwoje. Publikacje, w których MyDwoje występuje w rankingach i porównaniach. Cytujemy opinie i zdanie różnych mediów o naszym serwisie matrymonialnym.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij