Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli

Aktualności dla singli - wiadomości ze świata randek

MyDwoje przedstawia nowości i aktualności dla Singli. Szukasz informacji aktualnych, które wzbogacą Twoje życie singla, sprawdź Wydarzenia dla Singli w Twoim mieście? Chcesz się upewnić, jak powinna wyglądać bezpieczna randka z internetu? Na MyDwoje dzieje się dużo nowości i oczywiście można poznać miłość swojego życia.
Wiadomości i konkursy dla singli
Sprawdź aktualne wieści ze świata randek i wystartuj w konkursie dla singli. Do zdobycia atrakcyjne nagrody.
Najnowsze szczęśliwe historie
Interesują Cię najnowsze szczęśliwe historie? Zapraszamy do lektury wyznań nowych, szczęśliwych par z internetu. Możesz wybrać pary 20+, pary 30+, pary 40+ lub pary 50+. Zobacz, jak szczęśliwe są nasze pary!
Promocje - jak zdobyć abonament dla singla gratis lub ze zniżką?
Chcesz skorzystać z promocji dla singli, otrzymać abonament za darmo? Jeśli interesują Cię takie okazje, jak abonament gratis, sprawdzaj nasze Promocje oraz zakładkę Usługi i Cennik.
Zdaniem singli - badania, jak myślą single.
Zdaniem Singli w sondach. Wyniki sondaży wśród naszych Singli z portalu. Co myślą single o relacjach damsko-męskich i poszukiwaniu partnera. Przeczytajcie wyniki sond Singli z MyDwoje.
Klub MyDwoje - przywileje gratis dla Użytkowników
Zapraszamy Użytkowników z abonamentem aktywowanym na 3 miesiące lub więcej do odbioru nagród i przywilejów. Wybierz przywileje i gratis dla siebie z listy ofert Partnerów i napisz do nas podając hasło i nr gratisu na adres: biuro@mydwoje.pl.
Media piszą o MyDwoje i cytują treści z serwisu
Opinie mediów o MyDwoje Opinie mediów o MyDwoje. Publikacje, w których MyDwoje występuje w rankingach i porównaniach. Cytujemy opinie i zdanie różnych mediów o naszym serwisie matrymonialnym.
 
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij