Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Zdobywanie i budowanie miłości według Iwony Firmanty

Zdobywanie i budowanie miłości według Iwony Firmanty

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Autorka książki "Jak upolować miłość" daje wskazówki

Bez względu na to na jakim etapie w życiu uczuciowym znajduje się kobieta,"Jak upolować miłość" stanowi dobre źródło inspiracji i kopalnię praktycznej wiedzy. A to dlatego, że wszystko zaczyna się od relacji jaką kobieta ma sama ze sobą. Od wiedzy na swój temat, swoich oczekiwań co do wygładu i charakteru partnera. Ważna jest świadomość tego, na jakie ważne potrzeby  ma on odpowiadać, a także tego co ona sama jest w stanie zaoferować. Na tej podstawie określi cel swoich poszukiwań i zawęzi ich obszar.

Autorka powtarza, że samoświadomość jest niezbędna ponieważ jeśli wiemy kogo chcemy spotkać, powinniśmy obracać się w tej grupie docelowej, wówczas miłość od pierwszego wejrzenia jest jak najbardziej możliwa.

Samoświadomość buduje akceptację i miłość do siebie, to jest najważniejszy krok do stworzenia szczęśliwego związku z drugą osobą. Chodzi o to by kobieta stała się świadoma swojej osobowości, schematów zachowań i ich źródeł w relacjach z dzieciństwa. Ważne jest zrozumienie swojego indywidualnego systemu wartości, świadomość co przynosi jej szczęście i radość, dzięki czemu będzie w stanie zdefiniować swoje pasje.  Realizując je, kobieta obraca się w kręgach w których ma największą szansę na spotkanie swojej miłości. Ważna jest także świadomość co w potencjalnym partnerze jest nieakceptowane.

Wgląd w swoje wnętrze, buduje pewność siebie dzięki czemu zbroja, jaką kobiety często na siebie nakładają w życiu zawodowym, staje się zbędna w sferze prywatnej. Zrzucając ją, kobieta zaczyna żyć własnym życiem, staje się radośniejsza i atrakcyjna. Wtedy pojawia się możliwość wpuszczenia do swojego życia drugiej osoby.

Książka jest dobrym wyborem dla wszystkich kobiet, które szukają inspiracji do zmiany swojego życia uczuciowego i marzą o znalezieniu wyśnionego partnera, pragną świadomie wchodzić w związki, które będą dobre dla nich samych. Książka oferuje coś więcej niż teorię - dzięki zawartym w książce ćwiczeniom autorka pomaga ugruntować wnioski płynące z odkrywania samej siebie, a także rozpoznawania potrzeb w związku.

Więcej o książce i wartościach z niej płynących można usłyszeć w wywiadzie z Iwoną Firmanty, przeprowadzonym przez znaną dziennikarkę Weronikę Wawrzkowicz.

kup ksiażkę w wydawnictwie  Kup książkę "Jak upolować miłość" Iwony Firmanty


O autorce "Jak upolować miłość"

Iwona Firmanty - autorka książki "Jak upolować miłość" jest psycholożką i trenerką umiejętności osobistych. Założyła Firmę Szkoleniową Human Skills i powołała do życia projekt Sensualna Kobieta Biznesu, który wspiera rozwój zawodowy kobiet. Jest ekspertką z zakresu budowania efektywności osobistej, komunikacji i wystąpień publicznych. Na efektywność jej pracy ma niebagatelny wpływ niezwykła charyzma i poczucie humoru, którym zjednuje sobie sympatię.


 
Komentarze (5)

Zdobywanie i budowanie miłości według Iwony Firmanty - dodaj komentarz
Rafo; 2018-04-20 09:07:21 
komentarz usunięty przez moderatora
Rafo; 2018-04-17 10:45:22 
komentarz usunięty przez moderatora
Rambo 8 w TV; 2018-04-06 12:29:49 
komentarz usunięty przez moderatora
Piotrek; 2018-03-21 12:50:05 
pewnie tak ksiązka nie jest dla mnie, ale z tego co widze, to zacheca kobiety do wiekszej samodzielnosci, podoba mi sie. Mysle ze to jest podejscie partnerskie, ktore wszystkim w zwiazku lepiej zrobi
Adrianna; 2018-03-13 13:06:04 
widziałam film z Panią Iwoną, zgadzam się, ze kobiety muszą przede wszystkim zadbać o siebie, postawić sobie cele i tak jak panowie, mieć swój plan w życiu. Akceptując siebie i stawiając się jako najważniejszą osobę w naszym życiu nie możemy wybrać partnera, który nas niszczy. Wtedy wybierzemy kogoś kto będzie z nami w partnerskiej relacji szanującej drugiego człowieka, jego potrzeby, jego całe człowieczeństwo i potrafiącego kochać i szanować.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij