Biuro matrymonialne > Poradnik > Poszukiwanie partnera > Zdobywanie i budowanie miłości według Iwony Firmanty

Zdobywanie i budowanie miłości według Iwony Firmanty

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Autorka książki "Jak upolować miłość" daje wskazówki

Bez względu na to na jakim etapie w życiu uczuciowym znajduje się kobieta,"Jak upolować miłość" stanowi dobre źródło inspiracji i kopalnię praktycznej wiedzy. A to dlatego, że wszystko zaczyna się od relacji jaką kobieta ma sama ze sobą. Od wiedzy na swój temat, swoich oczekiwań co do wygładu i charakteru partnera. Ważna jest świadomość tego, na jakie ważne potrzeby  ma on odpowiadać, a także tego co ona sama jest w stanie zaoferować. Na tej podstawie określi cel swoich poszukiwań i zawęzi ich obszar.

Autorka powtarza, że samoświadomość jest niezbędna ponieważ jeśli wiemy kogo chcemy spotkać, powinniśmy obracać się w tej grupie docelowej, wówczas miłość od pierwszego wejrzenia jest jak najbardziej możliwa.

Samoświadomość buduje akceptację i miłość do siebie, to jest najważniejszy krok do stworzenia szczęśliwego związku z drugą osobą. Chodzi o to by kobieta stała się świadoma swojej osobowości, schematów zachowań i ich źródeł w relacjach z dzieciństwa. Ważne jest zrozumienie swojego indywidualnego systemu wartości, świadomość co przynosi jej szczęście i radość, dzięki czemu będzie w stanie zdefiniować swoje pasje.  Realizując je, kobieta obraca się w kręgach w których ma największą szansę na spotkanie swojej miłości. Ważna jest także świadomość co w potencjalnym partnerze jest nieakceptowane.

Wgląd w swoje wnętrze, buduje pewność siebie dzięki czemu zbroja, jaką kobiety często na siebie nakładają w życiu zawodowym, staje się zbędna w sferze prywatnej. Zrzucając ją, kobieta zaczyna żyć własnym życiem, staje się radośniejsza i atrakcyjna. Wtedy pojawia się możliwość wpuszczenia do swojego życia drugiej osoby.

Książka jest dobrym wyborem dla wszystkich kobiet, które szukają inspiracji do zmiany swojego życia uczuciowego i marzą o znalezieniu wyśnionego partnera, pragną świadomie wchodzić w związki, które będą dobre dla nich samych. Książka oferuje coś więcej niż teorię - dzięki zawartym w książce ćwiczeniom autorka pomaga ugruntować wnioski płynące z odkrywania samej siebie, a także rozpoznawania potrzeb w związku.

Więcej o książce i wartościach z niej płynących można usłyszeć w wywiadzie z Iwoną Firmanty, przeprowadzonym przez znaną dziennikarkę Weronikę Wawrzkowicz.

kup ksiażkę w wydawnictwie  Kup książkę "Jak upolować miłość" Iwony Firmanty


O autorce "Jak upolować miłość"

Iwona Firmanty - autorka książki "Jak upolować miłość" jest psycholożką i trenerką umiejętności osobistych. Założyła Firmę Szkoleniową Human Skills i powołała do życia projekt Sensualna Kobieta Biznesu, który wspiera rozwój zawodowy kobiet. Jest ekspertką z zakresu budowania efektywności osobistej, komunikacji i wystąpień publicznych. Na efektywność jej pracy ma niebagatelny wpływ niezwykła charyzma i poczucie humoru, którym zjednuje sobie sympatię.


 
Komentarze (1)

Zdobywanie i budowanie miłości według Iwony Firmanty - dodaj komentarz
Adrianna; 2018-03-13 13:06:04 
widziałam film z Panią Iwoną, zgadzam się, ze kobiety muszą przede wszystkim zadbać o siebie, postawić sobie cele i tak jak panowie, mieć swój plan w życiu. Akceptując siebie i stawiając się jako najważniejszą osobę w naszym życiu nie możemy wybrać partnera, który nas niszczy. Wtedy wybierzemy kogoś kto będzie z nami w partnerskiej relacji szanującej drugiego człowieka, jego potrzeby, jego całe człowieczeństwo i potrafiącego kochać i szanować.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij