Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Bogusławy i Krzysztofa

Spotykamy się i cieszymy każdą wspólnie spędzoną chwilą

Bogusława i Krzysztof
quote

Razem odnaleźli nowy sens życia

 • Bogusława , 52 latapołożna,
 • Krzysztof, 57 latstolarz,
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2009-08-01
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-11-13
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Samotność jest okropna. Bliskość drugiej osoby, kochać i być kochanym jest potrzebna każdemu bez względu na płeć, wiek, status społeczny. Pozwólmy naszym dzieciom żyć własnym życiem, a my cieszmy się własnym szczęściem.

Pokonać wszechogarniającą samotność

Spotykamy się i cieszymy każdą wspólnie spędzoną chwilą. Razem odnaleźliśmy nowy sens życia, pokonaliśmy samotność, naszą nową drogę. Nasze dorosłe dzieci nawzajem nas zaakceptowały, cieszą się, że nie czujemy samotności, powoli tworzymy nową rodzinę. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia spędziliśmy wspólnie na świątecznym obiedzie, było miło. Dzięki MYDWOJE wiemy, że szczęścia i miłości trzeba szukać, nie można się jej wstydzić. Życzymy wszystkim użytkownikom tego portalu pokonania samotności i szczęśliwego znalezienia swojej drugiej połówki, otwórzcie swoje serca, tak jak my to zrobiliśmy.

Owdowiałam w wieku 50 lat, nagle, mąż wcześniej nie chorował. Zostałam z dwójką dorosłych dzieci (mają partnerów, ale nie założyli jeszcze rodzin). Jestem osobą czynną zawodowo, położną z 30 letnim stażem. Mieszkam w małej miejscowości, gdzie wszyscy się znają, bacznie obserwują, zwłaszcza osoby samotne i wszystko komentują, także żałobę. Wcześniej, w krótkim czasie zmarli moi rodzice i brat. Dla mnie żałoba jest w sercu, a nie na pokaz. Po śmierci męża szybko wróciłam do pracy, bo tam łatwiej było przetrwać trudne chwile, lecz po pracy stopniowo i coraz boleśniej zaczęłam odczuwać samotność i pustkę. Samotność - jak sobie z nią radzić? Dzieci obecne, ale zajęte własnymi sprawami, nie wymagały ciągłego dozoru ani nadopiekuńczości.

Partner z portalu matrymonialnego

Coraz bardziej docierało do mnie, że nie jestem nikomu potrzebna, że życie gdzieś przebiegło. Długi sierpniowy weekend 2009 spędziłam przy komputerze, szukając nie wiedząc czego. Trafiłam na portal matrymonialny MYDWOJE, zastanawiałam się przez chwilę, czy dobrze robię. Bałam się ośmieszenia, kompromitacji, odrzucenia, sama nie wiem czego. Moja dorosła córka bez słów obserwowała moje poczynania. Dziś wiem, że nieświadomie straciłabym to, co jest dziś moim szczęściem. Po zalogowaniu na portalu MYDWOJE niespodzianka, pierwszy e-mail, pierwsza wiadomość przez sieć i kontakt z moim obecnym partnerem po około tygodniu.
Po pierwszych mailach postanowiliśmy porozmawiać. Każde prowadzenie rozmowy telefonicznej było miłym przeżyciem, każda rozmowa stawała się coraz dłuższa i ciekawsza, aż wreszcie postanowiliśmy spotkać się w połowie drogi. Symboliczna 13-tka nie jest dla nas pechowa, ponieważ spotkaliśmy się w piątek trzynastego listopada 2009 roku o godzinie 13.00. O mały włos uciekłabym z umówionego miejsca, siedziałam w swoim aucie i myślałam, co ja tutaj robię. Mój nowy znajomy rozpoznał mnie i udaremnił ucieczkę. Dziś wiem, że przez własne zakłopotanie straciłabym wspaniałego mężczyznę i przyjaciela.
Spotykamy się tak często, jak to jest możliwe, cieszymy się z każdej wspólnie spędzonej chwili, nieśmiało myślimy o wspólnej przyszłości. Mówi się, że miłość uskrzydla, przywraca wiarę w sens życia. Spotykając się z Krzysztofem rozpoczęłam i zakończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia pomostowe jednoroczne na Akademii Medycznej - położnictwo. Dzięki MYDWOJE znalazłam swoją drugą połówkę, partnera i spełniłam się zawodowo, zaczęłam cieszyć się życiem, jego każdą chwilą i życzę tego wszystkim użytkownikom MYDWOJE.
Bogusława

Od samotności do miłości

Po śmierci żony pozostałem sam. Śmierć współmałżonka to straszne przeżycie. Dwaj dorośli synowie mieszkają daleko, dzwonili codziennie, ale ja w głębi duszy coraz bardziej zamykałem się w sobie, czułem się samotny i niepotrzebny. Unikałem sąsiadów, ich ciekawości jak sobie poradzę. W tym samym czasie jak moja obecna partnerka Bogusława zacząłem przeglądać portale towarzyskie, aż trafiłem na MYDWOJE. Pierwsze maile, potem rozmowy - coś zaiskrzyło. Propozycję spotkania moja partnerka odsuwała w czasie, a kiedy już mieliśmy się spotkać w umówionym miejscu - o mało nie uciekła. Dziś oboje śmiejemy się z tego. Nasza nowa znajomość powoli rozwija się i kwitnie. Wspólnie na zabawie Sylwestrowej zakończyliśmy stary i powitaliśmy Nowy 2011 Rok.

Krzysztof


 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij