Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Alicji i Andrzeja

Znalazłam człowieka, który bardzo mi odpowiada

Alicja i Andrzej
quote

Bardzo zakochani mimo odległości

 • Alicja, 53 lataopiekunka osób starszych, Rzym / Elbląg
 • Andrzej, 57 latkierowca Tira, Olsztyn
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2015-06-29
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2015-07-02
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub
Pani Alicja napisała do nas dwa krótkie listy, jednak zawarte jest w nich wszystko: miłość, tęsknota, radość, szczęście - po prostu!

Partner z Internetu

Powodem mojej rezygnacji z Waszych usług jest to, że znalazłam człowieka, który bardzo mi odpowiada, oczywiście dzięki Wam. Test Doboru Partnerskiego zadziałał doskonale. Dopasowaliście go mi bardzo trafnie. Dziękuje bardzo i życzę wszystkiego najlepszego Waszemu portalowi. Pozdrawiam gorąco z Rzymu.

Miłość nie zna granic!

Przykro nam ale los nas tak rzucił, że oboje jesteśmy za granicą. Spotkaliśmy się dopiero raz, latem, a teraz planujemy na święta. Rozmawiamy codziennie parę razy i jesteśmy sobą nadal zauroczeni i jak na razie bardzo zakochani. Ja planuję powrót do Polski za 3 lata a Andrzej pracuje jako kierowca Tira i przyjeżdża do Polski częściej niż ja. Jeszcze raz Wam dziękuję za możliwość poznania wspaniałego człowieka i za szczęście które codziennie doświadczamy. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie. Ala i Andrzej.

04.12.2015
Witamy serdecznie. Oczywiście zgadzamy się na publikacje, ponieważ chcemy aby ludzie uwierzyli, że naprawdę można znaleźć bliskość w sieci. Znamy się z Andrzejem dopiero 5 miesięcy, raz się widzieliśmy i to tylko 4 dni, ale czujemy się tak, jak byśmy się znali już bardzo długo. Może dlatego, że chociaż jesteśmy bardzo daleko od siebie, rozmawiamy ze sobą codziennie bardzo długo. Poznajemy się w ten sposób bardziej i już wiemy, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim mamy podobną przeszłość a i nadzieję na przyszłość mamy taką samą. Chcemy tego samego, a teraz nawet pracujemy tak samo, bo Andrzej miesiąc temu wyjechał za granicę. Ja jestem we Włoszech a on jeździ po całej Europie. Mam nadzieję, że kiedyś przyjedzie też do Rzymu. Nie możemy się już doczekać spotkania w grudniu i bardzo za sobą tęsknimy. Po raz pierwszy poznam też jego rodzinę, którą do tej pory widziałam tylko na skypie. Myślę, że miłość może istnieć też z daleka ale trzeba tego bardzo chcieć i pielęgnować ją. Myślimy o zamieszkaniu razem, ale że jest to bardzo poważna decyzja, na razie powoli oswajamy się z nią. Często wspominamy Wasz portal randkowy i jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że dzięki Wam się poznaliśmy, pewnie tylko dlatego, że skojarzyliście nas ze sobą. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i pozdrawiamy. 

Ala i Andrzej

Po pewnym czasie otrzymaliśmy kolejny list od Pani Alicji:

Niełatwa miłość na odległość

11.04.2017
Dzień dobry. Dziękujemy bardzo za zainteresowanie. U nas nic się nie zmieniło, są wzloty i upadki jak w normalnym życiu, miłość oczywiście jest, ale czasami musimy się zastanowić nad sobą, parę tygodni się nie odzywamy do siebie, a potem dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę nie możemy żyć bez siebie. Myślę, że działa tu też odległość, bo ja wciąż jestem za granicą i przyjeżdżam tylko dwa razy do roku. Niestety nie mogę inaczej, myślę o wspólnej przyszłości z Nim, dlatego jak na razie przeważają względy finansowe. Andrzej też pracuje za granicą, ale jest w Polsce co miesiąc na parę dni, więc chciałby bardzo, żebym była w domu. Nie jest łatwo, ale myślę, że miłość zwycięży. Staram się Go uspokajać, ale czasami i mi nerwy zawodzą. Dlatego, po ostatniej scysji popełnił błąd i znowu zapisał się na Wasz portal. Teraz jest Mu głupio i nie wie jak się wycofać. Wczoraj prosił mnie, żebym Mu pomogła, bo nie wie co Wam napisać. 
Latem przyjeżdżam na urlop i oczywiście spędzimy go razem. Obiecuję, że opiszę Wam naszą dalszą historię i prześlę zdjęcia, specjalnie je zrobimy. Bo do tej pory mamy tylko pojedyńcze. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście Andrzej się do Was odezwie, w celu likwidacji konta. 
Z pozdrowieniami ze słonecznego już Rzymu 
Alicja 
życzenia
Podobne pary: 50+
Agnieszka i Sławek
Marianna i Tadeusz
Agnieszka i Dariusz

Podobne pary: po przejściach/ po rozwodzie
Monika i Daniel
Hanna i Artur
Ewa i Marian

Podobne pary z warmińsko-Mazurskie / Olsztyn
Monika i Marcin
Agnieszka i Jacek
Izabela i Grzegorz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij