Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Alicji i Andrzeja

Znalazłam człowieka, który bardzo mi odpowiada

Alicja i Andrzej
quote

Bardzo zakochani mimo odległości

 • Alicja, 53 lataopiekunka osób starszych, Rzym / Elbląg
 • Andrzej, 57 latkierowca Tira, Olsztyn
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2015-06-29
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2015-07-02
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub
Pani Alicja napisała do nas dwa krótkie listy, jednak zawarte jest w nich wszystko: miłość, tęsknota, radość, szczęście - po prostu!

Partner z Internetu

Powodem mojej rezygnacji z Waszych usług jest to, że znalazłam człowieka, który bardzo mi odpowiada, oczywiście dzięki Wam. Test Doboru Partnerskiego zadziałał doskonale. Dopasowaliście go mi bardzo trafnie. Dziękuje bardzo i życzę wszystkiego najlepszego Waszemu portalowi. Pozdrawiam gorąco z Rzymu.

Miłość nie zna granic!

Przykro nam ale los nas tak rzucił, że oboje jesteśmy za granicą. Spotkaliśmy się dopiero raz, latem, a teraz planujemy na święta. Rozmawiamy codziennie parę razy i jesteśmy sobą nadal zauroczeni i jak na razie bardzo zakochani. Ja planuję powrót do Polski za 3 lata a Andrzej pracuje jako kierowca Tira i przyjeżdża do Polski częściej niż ja. Jeszcze raz Wam dziękuję za możliwość poznania wspaniałego człowieka i za szczęście które codziennie doświadczamy. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie. Ala i Andrzej.

04.12.2015
Witamy serdecznie. Oczywiście zgadzamy się na publikacje, ponieważ chcemy aby ludzie uwierzyli, że naprawdę można znaleźć bliskość w sieci. Znamy się z Andrzejem dopiero 5 miesięcy, raz się widzieliśmy i to tylko 4 dni, ale czujemy się tak, jak byśmy się znali już bardzo długo. Może dlatego, że chociaż jesteśmy bardzo daleko od siebie, rozmawiamy ze sobą codziennie bardzo długo. Poznajemy się w ten sposób bardziej i już wiemy, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim mamy podobną przeszłość a i nadzieję na przyszłość mamy taką samą. Chcemy tego samego, a teraz nawet pracujemy tak samo, bo Andrzej miesiąc temu wyjechał za granicę. Ja jestem we Włoszech a on jeździ po całej Europie. Mam nadzieję, że kiedyś przyjedzie też do Rzymu. Nie możemy się już doczekać spotkania w grudniu i bardzo za sobą tęsknimy. Po raz pierwszy poznam też jego rodzinę, którą do tej pory widziałam tylko na skypie. Myślę, że miłość może istnieć też z daleka ale trzeba tego bardzo chcieć i pielęgnować ją. Myślimy o zamieszkaniu razem, ale że jest to bardzo poważna decyzja, na razie powoli oswajamy się z nią. Często wspominamy Wasz portal randkowy i jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że dzięki Wam się poznaliśmy, pewnie tylko dlatego, że skojarzyliście nas ze sobą. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i pozdrawiamy. 

Ala i Andrzej

Po pewnym czasie otrzymaliśmy kolejny list od Pani Alicji:

Niełatwa miłość na odległość

11.04.2017
Dzień dobry. Dziękujemy bardzo za zainteresowanie. U nas nic się nie zmieniło, są wzloty i upadki jak w normalnym życiu, miłość oczywiście jest, ale czasami musimy się zastanowić nad sobą, parę tygodni się nie odzywamy do siebie, a potem dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę nie możemy żyć bez siebie. Myślę, że działa tu też odległość, bo ja wciąż jestem za granicą i przyjeżdżam tylko dwa razy do roku. Niestety nie mogę inaczej, myślę o wspólnej przyszłości z Nim, dlatego jak na razie przeważają względy finansowe. Andrzej też pracuje za granicą, ale jest w Polsce co miesiąc na parę dni, więc chciałby bardzo, żebym była w domu. Nie jest łatwo, ale myślę, że miłość zwycięży. Staram się Go uspokajać, ale czasami i mi nerwy zawodzą. Dlatego, po ostatniej scysji popełnił błąd i znowu zapisał się na Wasz portal. Teraz jest Mu głupio i nie wie jak się wycofać. Wczoraj prosił mnie, żebym Mu pomogła, bo nie wie co Wam napisać. 
Latem przyjeżdżam na urlop i oczywiście spędzimy go razem. Obiecuję, że opiszę Wam naszą dalszą historię i prześlę zdjęcia, specjalnie je zrobimy. Bo do tej pory mamy tylko pojedyńcze. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście Andrzej się do Was odezwie, w celu likwidacji konta. 
Z pozdrowieniami ze słonecznego już Rzymu 
Alicja 
życzenia
Podobne pary: 50+
Agnieszka i Sławek
Maria i Roman
Mariola i Zbyszek

Podobne pary: po przejściach/ po rozwodzie
Agata i Jerzy
Anna i Sebastian
Edyta i Marek

Podobne pary z warmińsko-Mazurskie / Olsztyn
Regina i Stefan
Izabela i Grzegorz
Agnieszka i Jacek

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij