Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Nowożeńcy - Paulina i Jacek

Spojrzałam w górę i wiedziałam, że "jest już po mnie"...

Paulina i Jacek
quote

Prawie stracili nadzieję, a teraz są rodziną

 • Paulina, 26 latpracownik biurowy, Iłowa
 • Jacek, 30 latprzedsiębiorca, Międzyrzecz
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2011-03-13
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 • 2011-12-02
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2012-07-27
  Ślub
  Ślub

Można by sobie powiedzieć, że "nie traćcie nadzieje jakkolwiek się dzieje"..., ale ja byłam już bliska stracenia nadziei na poznanie kogoś wartościowego i na miłość - nawet na tym serwisie...

Miłość w Internecie?

Pomimo skutecznej selekcji i całej procedury zgłoszeniowej na portalu MyDwoje, pechowo trafiałam na mężczyzn zainteresowanych raczej zabawą i łatwym seksem niż miłością i poważnym związkiem. Zastanawiałam się, jak szukać miłości w Internecie? I czy znalezienie jej w ten sposób w ogóle jest możliwe? Blisko końca terminu abonamentu powiedziałam sobie, że czekam jeszcze do końca tego okresu i rezygnuję, ale ok. 13.03.2011 zobaczyłam, że mój profil w portalu matrymonialnym oglądał ktoś "nowy", kto wcześniej "do mnie "nie zaglądał. Przyznam, że po pierwszym obejrzeniu profilu i zdjęć zastanawiałam się, czy w ogóle powinnam nawiązać kontakt, ale w końcu pierwszy ruch nastąpił z drugiej strony. Po tygodniu pisania sympatycznych e-maili podjęliśmy decyzje o spotkaniu. Czuliśmy podświadomie, że miłość wisi w powietrzu, a ponieważ pogoda randkowaniu w połowie marca nie sprzyjała, więc z mojej strony padła propozycja spotkania w kinie.

Randka z Internetu

Nasza pierwsza randka: na "sali samobójców" każde z nas miało się stawić osobno i aby nie wprowadzać nas w zakłopotanie zaproponowałam, że każdy płaci za bilet dla siebie. Weszłam do sali kinowej cała zestresowana,  spojrzałam w górę i wiedziałam, że "jest już po mnie"... Po seansie filmowym była niekończąca się rozmowa, pożegnanie i ogromny brak cierpliwości, aby doczekać się kiedy następne spotkanie? A na następną randkę trzeba było trochę poczekać... aż 3 dni:) bo mimo naszego zmotoryzowania, dzielące nas 130 km stanowiło małą przeszkodę.

Zaręczyny, ślub i coś jeszcze...

Trzeba przyznać, że narzuciliśmy sobie tempo. Nasza udana pierwsza randka skłoniła nas do kolejnych dwóch spotkań na neutralnym gruncie i już wtedy podjęliśmy decyzję, by nastąpiło nasze wspólne zapoznanie się z naszymi rodzinami. Święta Wielkanocne wyglądały już jak prawdziwe święta z kochaną osobą.
W naszej znajomości nawet nie doszło do momentu, w którym miałabym się zastanawiać: dlaczego on nie prosi mnie o rękę? Już po kilku miesiącach, 2 grudnia 2011 padło w moją stronę jakże zaskakujące pytanie Jacka: "czy zostaniesz moją żoną?" i jakże wiadoma odpowiedź: "tak!". Rozpoczęło się wspólne świętowanie z naszymi rodzicami nie tylko moich imienin, ale i naszych zaręczyn...

Nasze zaręczyny były bardzo romantyczne i cudowne. A kolejny najpiękniejszy dzień naszego życia to 27. lipca 2012 roku. W tym dniu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych, po stresach związanych z przygotowaniami, wśród wielu wzruszeń wstąpiliśmy w święty związek małżeński.

Teraz w spokoju i miłości oczekujemy na narodziny naszego synka, więc na te święta Bożego Narodzenia będziemy mieć już "swojego Jezuska".


Pozdrawiamy i dziękujemy, że nasze drogi splotły się za Waszym pośrednictwem.

Paulina i Jacek

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności Serwisu
Tak, chcę być informowany o w trendach i ofertach specjalnych dla Singli. Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register
Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 9.00 - 24.00
Twarze MyDwoje
Oferty zagraniczne mężczyzn
poprzedni
następny
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij