Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Nowożeńcy - Paulina i Jacek

Spojrzałam w górę i wiedziałam, że "jest już po mnie"...

Paulina i Jacek
quote

Prawie stracili nadzieję, a teraz są rodziną

 • Paulina, 26 latpracownik biurowy, Iłowa
 • Jacek, 30 latprzedsiębiorca, Międzyrzecz
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2011-03-13
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 • 2011-12-02
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2012-07-27
  Ślub
  Ślub

Można by sobie powiedzieć, że "nie traćcie nadzieje jakkolwiek się dzieje"..., ale ja byłam już bliska stracenia nadziei na poznanie kogoś wartościowego i na miłość - nawet na tym serwisie...

Miłość w Internecie?

Pomimo skutecznej selekcji i całej procedury zgłoszeniowej na portalu MyDwoje, pechowo trafiałam na mężczyzn zainteresowanych raczej zabawą i łatwym seksem niż miłością i poważnym związkiem. Zastanawiałam się, jak szukać miłości w Internecie? I czy znalezienie jej w ten sposób w ogóle jest możliwe? Blisko końca terminu abonamentu powiedziałam sobie, że czekam jeszcze do końca tego okresu i rezygnuję, ale ok. 13.03.2011 zobaczyłam, że mój profil w portalu matrymonialnym oglądał ktoś "nowy", kto wcześniej "do mnie "nie zaglądał. Przyznam, że po pierwszym obejrzeniu profilu i zdjęć zastanawiałam się, czy w ogóle powinnam nawiązać kontakt, ale w końcu pierwszy ruch nastąpił z drugiej strony. Po tygodniu pisania sympatycznych e-maili podjęliśmy decyzje o spotkaniu. Czuliśmy podświadomie, że miłość wisi w powietrzu, a ponieważ pogoda randkowaniu w połowie marca nie sprzyjała, więc z mojej strony padła propozycja spotkania w kinie.

Randka z Internetu

Nasza pierwsza randka: na "sali samobójców" każde z nas miało się stawić osobno i aby nie wprowadzać nas w zakłopotanie zaproponowałam, że każdy płaci za bilet dla siebie. Weszłam do sali kinowej cała zestresowana,  spojrzałam w górę i wiedziałam, że "jest już po mnie"... Po seansie filmowym była niekończąca się rozmowa, pożegnanie i ogromny brak cierpliwości, aby doczekać się kiedy następne spotkanie? A na następną randkę trzeba było trochę poczekać... aż 3 dni:) bo mimo naszego zmotoryzowania, dzielące nas 130 km stanowiło małą przeszkodę.

Zaręczyny, ślub i coś jeszcze...

Trzeba przyznać, że narzuciliśmy sobie tempo. Nasza udana pierwsza randka skłoniła nas do kolejnych dwóch spotkań na neutralnym gruncie i już wtedy podjęliśmy decyzję, by nastąpiło nasze wspólne zapoznanie się z naszymi rodzinami. Święta Wielkanocne wyglądały już jak prawdziwe święta z kochaną osobą.
W naszej znajomości nawet nie doszło do momentu, w którym miałabym się zastanawiać: dlaczego on nie prosi mnie o rękę? Już po kilku miesiącach, 2 grudnia 2011 padło w moją stronę jakże zaskakujące pytanie Jacka: "czy zostaniesz moją żoną?" i jakże wiadoma odpowiedź: "tak!". Rozpoczęło się wspólne świętowanie z naszymi rodzicami nie tylko moich imienin, ale i naszych zaręczyn...

Nasze zaręczyny były bardzo romantyczne i cudowne. A kolejny najpiękniejszy dzień naszego życia to 27. lipca 2012 roku. W tym dniu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych, po stresach związanych z przygotowaniami, wśród wielu wzruszeń wstąpiliśmy w święty związek małżeński.

Teraz w spokoju i miłości oczekujemy na narodziny naszego synka, więc na te święta Bożego Narodzenia będziemy mieć już "swojego Jezuska".


Pozdrawiamy i dziękujemy, że nasze drogi splotły się za Waszym pośrednictwem.

Paulina i Jacek

 
życzenia
Podobne pary: 20+
Dagmara i Zbigniew
Dominika i Andrzej
Alicja i Kamil

Podobne pary: z dziećmi
Gabriela i Łukasz
Anna i Sebastian
Dorota i Wojciech

Podobne pary z lubuskie / Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski
Alicja i Łukasz
Ewa i Marian
Izabela i Grzegorz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij