Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Alicji i Łukasza

Miłość od pierwszego wejrzenia w Wizytówkę

Alicja i Łukasz
quote

Kiedy się czegoś pragnie, to sprzyja cały wszechświat

 • Alicja, 28 lat, Zielona Góra
 • Łukasz, 28 lat, Warszawa
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 •  
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

„Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenia”. Alicja i Łukasz. Kolejna szczęśliwa para skojarzona w MyDwoje.pl! Jesteśmy żywym przykładem na to, że miłość od pierwszego wejrzenia w Wizytówkę ;) symboliczne przeznaczenie i mówienie o dwóch połówkach pomarańczy lub jabłka rozrzuconych po świecie to nie puste słowa, którymi pocieszają się marzyciele, lecz absolutna prawda.

Dopasowanie i zgodność charakterów

Przed podjęciem decyzji o zarejestrowaniu się na portalu MyDwoje.pl szczegółowo prześledziliśmy większość z istniejących na rynku miejsc, gdzie można poznać kogoś wspaniałego, taką przynajmniej mieliśmy nadzieję... Ostatecznie oboje wybraliśmy ten sam portal i na dodatek zrobiliśmy to w podobnym czasie (obydwoje wierzymy, że tego, co się wydarzyło w naszym życiu, nie zawdzięczamy przypadkowi, choć do końca miłości nie zaplanujemy). 
Kiedy wypełniliśmy Test Doboru Partnerskiego okazało się, że w „Najlepszym dopasowaniu” jesteśmy u siebie na jednej z pierwszych pozycji, mamy w 90 proc. dopasowanie i zgodność charakterów, a po przeczytaniu swoich Wizytówek (co obydwoje zrobiliśmy bardzo szybko) w naszych główkach pojawiła się wielka nadzieja na wspaniałą miłość i dopasowanie w realu (o których marzyliśmy), choć tak naprawdę nie wiedzieliśmy, czy jest na to jakakolwiek szansa, ponieważ jeszcze wtedy się nie znaliśmy. Mijały dni, obydwoje poznawaliśmy różnych ludzi, ale każda wizyta na portalu MyDwoje.pl zaczynała i kończyła się wzajemnymi odwiedzinami naszych profilów i czytaniem Wizytówek po raz kolejny. Pewnego dnia, logując się po pracy na portalu, zauważyłem, że dostałem od kogoś zaproszenie do kontaktu. Kiedy tylko zobaczyłem, że to od mojej wspaniałej nieznajomej, ogarnęło mnie tak niepojęte szczęście, że do dziś myśląc o tym, czuję przyjemne mrowienie. Jeszcze tego samego dnia oczywiście nawiązaliśmy kontakt i rozmawialiśmy bodajże do drugiej nad ranem. Tak wyglądały nasze kontakty codziennie.

Udana pierwsza randka

Już po kilku dniach od momentu poznania się postanowiliśmy się spotkać – udało się, choć dzieli nas prawie 500 km! Co prawda spotkanie nie było bardzo długie, bo tego samego dnia musiałem wracać do domu, ale to była bardzo udana pierwsza randka. Te kilka godzin spędzonych z moją ukochaną wystarczyło, żebym potwierdził to wszystko, co myślałem wcześniej i ostatecznie zdałem sobie sprawę, ze jest kobietą mojego życia (a co najważniejsze moja ukochana wie, że ja jestem mężczyzną jej życia: – Tak, tak, wiem o tym! Nawet jestem pewna tego! – mówi Alicja). Dzisiaj wiemy, że zgodność naszych charakterów to zdecydowanie więcej niż 90 proc., i tak naprawdę musimy się bardzo wysilać, żeby znaleźć między nami jakieś różnice (jednak wcale nie staramy się ich szukać).

Na odnalezienie miłości potrzeba czasu

Jesteśmy już dojrzałymi ludźmi, a to pozwala nam spojrzeć na to wszystko, co się dzieje między nami, z perspektywy czasu i doświadczenia życiowego – dlatego dzisiaj doceniamy to bardziej, niż kiedykolwiek, i wiemy, dlaczego tyle czasu musiało minąć, abyśmy się odnaleźli. Jesteśmy jednością, lubimy to samo, a za każdym razem, kiedy rozmawiamy o czymś nowym, na pytanie „co o tym sądzisz?”, obydwoje wybuchamy śmiechem, bo nasze odpowiedzi są identyczne. Mamy takie samo zdanie i tak samo myślimy – to jest piękne. Nasza zgodność charakterów w praktyce doskonale się sprawdza! Uważamy, że serwis MyDwoje.pl jest wspaniałym miejscem do zawierania znajomości, a co najważniejsze – do odnalezienia miłości naszego życia. Bez względu na czas, jaki będzie potrzebny na poznanie kogoś wspaniałego, życzymy wszystkim wytrwałości.                                         

Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że przeznaczenie oraz mówienie o dwóch połówkach pomarańczy czy jabłka rozrzuconych po świecie to nie są puste słowa, którymi pocieszają się marzyciele, lecz święta prawda. Wszystkim tym, którzy marzą o wielkiej miłości – takiej, którą oglądamy w filmach albo snach – uroczyście komunikujemy, że ona jest i zdarza się także w realnym świecie – tylko trzeba cierpliwości i wiary w to, że najpiękniejszych chwil w życiu i miłości nie zaplanujemy – one przyjdą same w najmniej spodziewanym dla nas momencie! Znienacka dosięga nas cudowne zakochanie - różowy początek wszystkiego najpiękniejszego.

Załączamy pozdrowienia dla wszystkich poszukujących oraz administratorów portalu, zakochani i szczęśliwi

 
życzenia
Podobne pary: 20+
Małgorzata i Cezary
Alicja i Kamil
Magdalena i Łukasz

Podobne pary: od pierwszego wejrzenia
Dorota i Wilfried
Małżeństwo Karolina i Michał
Małgorzata i Cezary

Podobne pary z lubuskie / Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski
Izabela i Grzegorz
Ewa i Marian
Paulina i Jacek

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij