Biuro matrymonialne > Poradnik > Miłość i związek > Związek - jak go pielęgnować? > Święta z ukochanym, jak ich nie zepsuć

Święta z ukochanym, jak ich nie zepsuć

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
boże narodzenie para

Romantyzmowi chwili sprzyja atmosfera, okoliczności, wspólna celebracja

Ważna jest także oczywiście bliskość i miłość drugiej połówki. Wspólne spędzanie świąt z ukochaną osobą doskonale wpisuje się w krajobraz migoczącej choinki, zapalonych świec i prószącego za oknem śniegu.

Nie ma nic przyjemniejszego i bardziej wspaniałego niż święta w towarzystwie ukochanej osoby, dlatego kiedy pragniesz, aby te momenty na długo zostały w pamięci koniecznie zastosuj się do naszych rad. Dzięki nim twój mężczyzna pokocha Cię jeszcze bardziej!

1. Teściowa ważna persona


Problem, gdzie spędzać święta to odwieczny kłopot każdej pary, który dopiero zaczyna wspólną celebrację Bożego Narodzenia. Kiedy więc zdecydujecie się spędzić święta u ciebie, koniecznie jeszcze przed kolacją wigilijną przypomnij ukochanemu o tym, abyście zadzwonili do jego rodziców z życzeniami. Większa prawo do popisu natomiast znajdziesz, kiedy święta spędzacie z rodzicami twojego ukochanego. Pomagaj, dopytuj o przepisy, chwal dania. Ona cię pokocha, a on spojrzy na ciebie rozmarzonym wzorkiem i nigdy ci tego nie zapomni.

2. Nie narzekaj


Nie narzekaj! Po prostu! Nawet jeśli barszcz jest zimny, choinka ubrana w innym guście niż twój, za oknem plucha zamiast bieli, a ty masz niewygodne buty. Pamiętaj, że ten dzień ma być wyjątkowy i nie warto jeszcze dokładać sobie zmartwień
3. Podaruj piękne prezenty

Świąteczne upominki to bardzo ważny element świąt, dlatego poszukując podarunków pod choinkę koniecznie zrób listę osób, którym chcesz je kupić. Zastanów się także jakie prezenty na boże narodzenie chcesz podarować. Szczególną uwagę oczywiście przykuj do upominku dla ukochanego: unikaj kosmetyków, nie kupuj także swetra z reniferem albo karnetu na siłownie, jeśli wiesz, że nie ma ochoty tam chodzić. Pamiętaj, że to jemu ma podobać się świąteczny podarunek.

4. Znajdź chwilę tylko dla Was


Koniecznie w świątecznej gorączce nie zapominaj o ukochanej osobie. Wiemy, że karp, że choinka, że obrus i jeszcze kilka spraw jest w tym czasie ważnych, ale nie najważniejszych. Wszystko może poczekać, jeśli tą chwilę czasu poświęcisz ukochanej osobie – przytul go, pocałuj, powiedz, że jest dla ciebie ważny. Sprawisz mu tym wiele przyjemności.

5. Życzenia prosto z serca


Ukochany jest dla Ciebie ważny
, dlatego powiedz mu o tym! Podczas życzeń możesz wyznać mu wszystkie swoje uczucia, powiedzieć, że go kochasz, życzyć mu wszystkiego, o czym wiesz, że marzy i czego pragnie. Nie traktuj tego momentu po macoszemu, tylko poświęć kilka minut to to, by powiedzieć najważniejszej osobie w twoim życiu o tym, kim dla ciebie jest. Nic tak nie umacnia związku jak szczerość i ciepło płynące prosto w serca.

6. Świąteczne psikusy


Chcesz, aby Twój ukochany zapamiętał te święta na długo, a przy okazji ubawił się do łez i poczuł, że wszystko co robisz (nawet, gdy zachowujesz się jak zołza!), robisz z miłości. Nie czekaj i już dzisiaj zaplanuj świąteczny żarcik – podaruj mu przy jego mamie dwuznaczny upominek (tak, żebyście tylko wy wiedzieli, o co chodzi i dlaczego akurat taki podarunek dostał), męcz go już dwa tygodnie przed Wigilią świątecznymi hitami albo przebierz się za Mikołajkę i spraw, by świąteczny wieczór był naprawdę wyjątkowy, ale też zabawny. Uwaga! Znane są przypadki, kiedy zamiast męża do sypialni gotowej na igraszki Mikołajki weszły dzieci i niania, dlatego ten element warto dokładnie zaplanować, albo przygotować się na to, że historia zapamiętana będzie nie tylko przez ukochanego, ale także wszystkich członków rodziny. Dzieci na pewno nie zachowają tajemnicy.

Wszystkim zakochanym życzymy Wesołych Świąt!

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij