Randka Szczecin - zachwyć pomysłami

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Szczecinie?

Randka Szczecin

Z kim na randkę w Szczecinie?

Umów się na randkę w Szczecinie z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają wymarzonej miłości i stałego związku. Obejrzyj wyłącznie aktualne oferty, które zamieszczają w naszym serwisie single ze Szczecina.

Dokąd na randkę w Szczecinie?

A skoro czeka Cię już wkrótce wymarzona randka Szczecin - zachwyć pomysłami na ciekawe i niebanalne spędzenie czasu we dwoje! Pierwszy romantyczny spacer rozpocznijcie koniecznie od wizyty na starym mieście. Trzymając się czule za ręce na Wałach Chrobrego, będziecie mogli podziwiać malowniczą panoramę starówki. Mijając Bramę Królewską i Bramę Portową zetkniecie się ze śladami starożytnej tradycji budowania łuków triumfalnych. Na przestrzeni wieków to one właśnie były świadkami wielu miłosnych historii.

W czasie Waszego romantycznego spotkania we dwoje warto poznać pomnik wielowiekowego panowania dynastii Gryfitów na Pomorzu - Zamek Książąt Pomorskich. To chyba najpiękniejsza i największa atrakcja Szczecina! Razem koniecznie musicie poznać skrywane tam od wieków romantyczne tajemnice tego miejsca. Single z Pomorza Zachodniego również powinni zobaczyć Basztę Siedmiu Płaszczy, położone nad Odrą przepiękne budynki Akademii Morskiej, Muzeum Morskiego i gmach Urzędu Wojewódzkiego. A wszystkim miłośnikom spacerów wśród zieleni i przyrody, a zwłaszcza wśród kwiatów, polecamy niezapomnianą wizytę w pachnącym ogrodzie różanym. Jakże łatwo w takiej scenerii zdobyć się na odwagę i wyszeptać czułe słówka!

Ogłoszenia matrymonialne panów 18-25 lat woj. zachodniopomorskie
Ogłoszenia matrymonialne panów 26-35 lat woj. zachodniopomorskie
Ogłoszenia matrymonialne panów 36-45 lat woj. zachodniopomorskie
Ogłoszenia matrymonialne panów 46-55 lat woj. zachodniopomorskie

Ogłoszenia matrymonialne pań 18-25 lat woj. zachodniopomorskie
Ogłoszenia matrymonialne pań 26-35 lat woj. zachodniopomorskie
Ogłoszenia matrymonialne pań 36-45 lat woj. zachodniopomorskie
Ogłoszenia matrymonialne pań 46-55 lat woj. zachodniopomorskie

A gdy już strudzeni będziecie Waszą romantyczną wędrówką, zapraszamy w imieniu szczecińskich restauratorów na romantyczną kolację przy świecach. Specjalnie na takie właśnie okazje bogatą kartę dań przygotowały takie lokale, jak Restauracja Chata, Chrobry, Chief, Kantyna Portowa, czy restauracja o figlarnie brzmiącej nazwie Na Kuncu Korytarza. A po romantycznej kolacji udajcie się na tańce! W czułym uścisku możecie zabawić w Vincent Club, Klubie Muzycznym Baila Club, “Pinokio” Pub, czy też w Cuba Libre Club Cubano.

Nasza strona dla singli ze Szczecina tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single ze Szczecina - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!

 
Komentarze (0)

Randka Szczecin - zachwyć pomysłami  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij