Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Świat Kobiety - Kliknij po miłość - 08.2014

Świat Kobiety - Kliknij po miłość - 08.2014

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Nowoczesne portale randkowe cieszą się  wielką popularnością

MyDwoje to jeden z najlepszych serwisów randkowych.

Portale randkowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej osób znajduje partnera przez Internet. Świat Kobiety radzi co zrobić, by i Tobie się udało!

Świat kobiety pisze

Są obecne w internecie już od wielu lat, ale do niedawna nie cieszyły się dobrą sławą. Długo pokutował pogląd, że w serwisach randkowych logują się osoby szukające seksu bez zobowiązań, a nie prawdziwej miłości. Niezbyt interesująca była też ich strona użytkowa. Serwisy nie miały ciekawych aplikacji, funkcjonowały jak internetowa tablica ogłoszeń. Można było tam umieścić zdjęcie i parę słów o sobie, bazy danych przeszukiwało się „ręcznie”. Nie było też wiarygodnych zabezpieczeń, chroniących prywatność. Dziś wszystko się zmieniło. Nowoczesne, profesjonalne portale randkowe gromadzą setki tysięcy, a nawet miliony użytkowników, ale jednocześnie pomagają im poruszać się w tym świecie. Korzystając z wiedzy psychologów, oferują szczegółowe testy osobowości, dzięki którym kojarzą ze sobą pary, które mają największe szanse na porozumienie się. I są bardzo skuteczne: coraz więcej osób znajduje w sieci swego życiowego partnera, a portale chętnie publikują historie par ze szczęśliwym zakończeniem.

Profesjonalny dobór w profesjonalnym serwisie

Aktualnie cieszące się największym poważaniem portale matrymonialne to MyDwoje, Dopasowani, Sympatiaplus i eDarling. Raport Kupidyna stworzył ranking, w ramach którego ocenił, w skali 100 punktów, m.in. ich usługi kojarzenia par, jakość i liczbę ofert, cennik, serwis, bezpieczeństwo, anonimowość. Wszystkie mają ten sam cel: szczęśliwie skojarzyć jak najwięcej par! Aby się to udało, posługują się różnego rodzaju metodami dopasowania partnerów, ale podstawą jest zawsze test psychologiczny, który musimy wypełnić przy założeniu konta. Profesjonalne portale szczycą się testami od certyfikowanych terapeutów. Najczęściej odpowiadamy na kilkadziesiąt pytań, dotyczących naszego życia, obyczajów, przyzwyczajeń, poglądów. Określamy też nasze oczekiwania od potencjalnego partnera. Deklarujemy, jakie zachowania są dla nas pożądane, a jakie nie do przyjęcia. Opisujemy rzeczy, które lubimy i chcielibyśmy robić wspólnie z partnerem i takie, za którymi nie przepadamy. Im ciekawszy i bardziej wyczerpujący jest test, tym więcej dostarczy danych na temat naszej osobowości. A to właśnie jego wynik jest podstawą do wyszukania dla nas najlepszego kandydata. Zrobi to specjalny program komputerowy. Jeżeli np. zadeklarujemy się jako zwolenniczki tradycyjnych wartości, nielubiące zmian i kochające pracę w ogródku, poszukujące zrównoważonego pana po 40-tce, ze stałą pracą, to serwis nie podsunie nam oferty szalonego podróżnika po dwóch rozwodach, utrzymującego się doraźnego z pisania artykułów. Ponadto w każdym portalu funkcjonują tzw. filtry. Dzięki nim podstawowe kryteria wyboru, jak wiek, wzrost i sylwetka partnera, jego wykształcenie, stan cywilny, miejsce zamieszkania, stosunek do religii, palenia papierosów czy posiadania dzieci, ustalamy już na samym początku.

Znajdź portal z gwarancją bezpieczeństwa

Wiele osób odczuwa obawę przed odsłonięciem się w sieci. Boimy się śmieszności, tego, że nasz anons zobaczy ktoś znajomy, np. szef. Boimy się też, że dane czy zdjęcia gdzieś „wyciekną” i będą krążyć po internecie. By tego uniknąć, trzeba wybrać portal z certyfikatem, który zapewni ochronę naszych danych osobowych (np. SSL). Ale coraz więcej serwisów wymaga też weryfikacji danych (najczęściej przesłania skanu dowodu osobistego, który po weryfikacji danych jest automatycznie niszczony). To sprawia, że logują się tam tylko osoby, które mają poważne zamiary. Niepożądanych gości na portalu odstrasza również fakt, że te najlepsze są płatne (abonament na 3 miesiące wynosi do 30 do 150 zł). To oczywiście utrudnia korzystanie z nich, ale tworzy dodatkową barierę bezpieczeństwa. Natomiast w cenie często jest dostęp do dodatkowych usług, np. porad psychologa czy informacji o ciekawych imprezach dla singli, organizowanych na terenie całej Polski. Hitem są teraz tzw. speed dating. To spotkania w realu, na których mamy okazję poznać kilkanaście albo i kilkadziesiąt osób, z którymi odbywamy krótkie, parominutowe rozmowy. Każdy uczestnik ma jakiś wyróżnik (np. numer). Po zakończeniu imprezy zgłaszamy organizatorom, z kim chcielibyśmy spotkać się powtórnie (bo coś zaiskrzyło!), a oni umożliwiają nam kontakt. Speed dating cieszą się popularnością wśród młodych ludzi, ale są organizowane dla różnych grup wiekowych, więc nie ma niebezpieczeństwa, że tam spotkasz znajomych syna. A co do szefa... Pamiętajmy, że jeśli nas tam zobaczy, to znaczy, że sam też się zalogował! I jeszcze jedno: szukanie szczęścia w sieci jest bardzo modne świadczy o naszej otwartości i życiowej odwadze! Nowoczesny szef to doceni!Kliknij po miłość

Czytaj publikację w Świecie kobiety (sierpień 2014)
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij