Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Doroty i Wilfrieda

Nad brzegiem jeziora ukryłem butelkę z liścikiem

Dorota i Wilfried
quote

W portalu randkowym ujrzałem Dorotę po raz pierwszy

 • Dorota, 47 latkelnerka,
 • Wilfried, 64 lataemeryt, Hannover
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2012-12-08
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2013-03-23
  Ślub
  Ślub
Dorota i Wilfried zdjęcie 1
Dorota i Wilfried zdjęcie 1

Polska miłość jak z bajki czyli szczęśliwa historia Doroty i Wilfrieda z Hannoveru. 8 grudnia 2012, portal randkowy.

Nietuzinkowy profil i długie rozmowy

   Sortując zdjęcia z kandydatkami na drugą połówkę, nie mogłem przestać myśleć o jej fotografii. Zafascynował mnie jej ciekawy profil randkowy. Była pierwszą kobietą, do której postanowiłem napisać i także jedyną, która mi odpisała. Brak informacji na temat zawodu czy studiów. Pochwaliła się natomiast umiejętnościami kulinarnymi, jak na przykład pieczenie ciast. Mimo, iż nie mówiła płynnie po niemiecku, prowadziliśmy długie rozmowy i z czasem zaczęła się nasza szczęśliwa historia, polska miłość. Po miesiącu nadszedł czas na spotkanie twarzą w twarz - postanowiłem ją odwiedzić. Zgodziła się. Wyruszyłem więc w 859 km podróż koleją do Polski, bo tam czekała mnie moja znajomość z sieci i pierwsza randka w realu. Tak zaczęła się szczęśliwa historia Doroty i Wilfrieda.

Randka z internetu z polską damą

   Do tej pory nasze kontakty zapewniało PolishHarmony.de. Aż tu nagle, pewnego dnia, czekało nas spotkanie twarzą w twarz. Targały mną różne emocje, wątpliwości i strach. Czy randka z internetu okaże się strzałem w dziesiątkę? Przecież wymieniliśmy tylko kilka wiadomości, kilka wirtualnych linijek tekstu. Czy jej nietuzinkowy profil zafascynuje również w rzeczywistości? Jak to będzie w rzeczywistości? Czy to naprawdę zaczyna się moja szczęśliwa historia i polska miłość?

   Pewnego mroźnego wieczoru wysiadłem z pociągu widząc ją już oczyma wyobraźni. Po raz pierwszy zobaczyliśmy się...w półmroku. Podeszliśmy blisko siebie i padliśmy sobie w ramiona. Ciepło naszych ciał, dotyk, oddech, bicie serc. W najskrytszych marzeniach nie sądziłem, że będzie tak pięknie w tej chłodnej rzeczywistości. Długie rozmowy nie były potrzebne, mimo problemów komunikacyjnych staliśmy się jednością.

   Dorota zatrzymała się w moim hotelu. To była cudowna noc, pełna miłości i pożądania, lecz zarazem wolna od wielkich słów czy obietnic. Kolejne dni mijały jak we śnie. Spacerowaliśmy po mieście a potem w hotelu ogrzewało nas ciepło naszych ciał.

Spotkanie twarzą w twarz, zaręczyny nad jeziorem

   Czwartego dnia wynająłem samochód i zabrałem Dorotę poza miasto. Było strasznie zimno. Jezioro pokryte było śniegiem i lodem. Nie miała pojęcia, w jakim celu ją tam zabrałem. W końcu tego typu miejsca kojarzą się głównie z letnimi wypadami. Nad brzegiem jeziora ukryłem butelkę z liścikiem, to był mój sposób na oświadczyny. Nagle Dorota znalazła tę niespodziankę. Obserwując ją z daleka widziałem jak tupie nogami. Nie byłem jednak pewien, czy spowodowane to było radością czy przerażeniem. W jej oczach pojawiły się łzy. Objęła mnie i wszystko stało się jasne.

   Trzy tygodnie później odebrałem ją z lotniska w Hannoverze. Wprowadziła się się do mnie, a 23.03.13 pobraliśmy się.

   Jestem niezwykle szczęśliwy, że znalazłem moją drugą połówkę. Tego samego życzę innym samotnym osobom.

Dorota i Wilfried z Hannoveru

***


 
życzenia
Podobne pary: 40+
Ewa i Marian
Hanna i Artur
Monika i Eric

Podobne pary: od pierwszego wejrzenia
Hanna i Artur
Lidia i Władysław
Kasia i Przemek

Podobne pary z Polacy z zagranicy
Dorota i Norbert
Alicja i Andrzej
Betty i Alex

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij