Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Doroty i Wilfrieda

Nad brzegiem jeziora ukryłem butelkę z liścikiem

Dorota i Wilfried
quote

W portalu randkowym ujrzałem Dorotę po raz pierwszy

 • Dorota, 47 latkelnerka,
 • Wilfried, 64 lataemeryt, Hannover
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2012-12-08
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 • 2013-03-23
  Ślub
  Ślub
Dorota i Wilfried zdjęcie 1
Dorota i Wilfried zdjęcie 1

Polska miłość jak z bajki czyli szczęśliwa historia Doroty i Wilfrieda z Hannoveru. 8 grudnia 2012, portal randkowy.

Nietuzinkowy profil i długie rozmowy

   Sortując zdjęcia z kandydatkami na drugą połówkę, nie mogłem przestać myśleć o jej fotografii. Zafascynował mnie jej ciekawy profil randkowy. Była pierwszą kobietą, do której postanowiłem napisać i także jedyną, która mi odpisała. Brak informacji na temat zawodu czy studiów. Pochwaliła się natomiast umiejętnościami kulinarnymi, jak na przykład pieczenie ciast. Mimo, iż nie mówiła płynnie po niemiecku, prowadziliśmy długie rozmowy i z czasem zaczęła się nasza szczęśliwa historia, polska miłość. Po miesiącu nadszedł czas na spotkanie twarzą w twarz - postanowiłem ją odwiedzić. Zgodziła się. Wyruszyłem więc w 859 km podróż koleją do Polski, bo tam czekała mnie moja znajomość z sieci i pierwsza randka w realu. Tak zaczęła się szczęśliwa historia Doroty i Wilfrieda.

Randka z internetu z polską damą

   Do tej pory nasze kontakty zapewniało PolishHarmony.de. Aż tu nagle, pewnego dnia, czekało nas spotkanie twarzą w twarz. Targały mną różne emocje, wątpliwości i strach. Czy randka z internetu okaże się strzałem w dziesiątkę? Przecież wymieniliśmy tylko kilka wiadomości, kilka wirtualnych linijek tekstu. Czy jej nietuzinkowy profil zafascynuje również w rzeczywistości? Jak to będzie w rzeczywistości? Czy to naprawdę zaczyna się moja szczęśliwa historia i polska miłość?

   Pewnego mroźnego wieczoru wysiadłem z pociągu widząc ją już oczyma wyobraźni. Po raz pierwszy zobaczyliśmy się...w półmroku. Podeszliśmy blisko siebie i padliśmy sobie w ramiona. Ciepło naszych ciał, dotyk, oddech, bicie serc. W najskrytszych marzeniach nie sądziłem, że będzie tak pięknie w tej chłodnej rzeczywistości. Długie rozmowy nie były potrzebne, mimo problemów komunikacyjnych staliśmy się jednością.

   Dorota zatrzymała się w moim hotelu. To była cudowna noc, pełna miłości i pożądania, lecz zarazem wolna od wielkich słów czy obietnic. Kolejne dni mijały jak we śnie. Spacerowaliśmy po mieście a potem w hotelu ogrzewało nas ciepło naszych ciał.

Spotkanie twarzą w twarz, zaręczyny nad jeziorem

   Czwartego dnia wynająłem samochód i zabrałem Dorotę poza miasto. Było strasznie zimno. Jezioro pokryte było śniegiem i lodem. Nie miała pojęcia, w jakim celu ją tam zabrałem. W końcu tego typu miejsca kojarzą się głównie z letnimi wypadami. Nad brzegiem jeziora ukryłem butelkę z liścikiem, to był mój sposób na oświadczyny. Nagle Dorota znalazła tę niespodziankę. Obserwując ją z daleka widziałem jak tupie nogami. Nie byłem jednak pewien, czy spowodowane to było radością czy przerażeniem. W jej oczach pojawiły się łzy. Objęła mnie i wszystko stało się jasne.

   Trzy tygodnie później odebrałem ją z lotniska w Hannoverze. Wprowadziła się się do mnie, a 23.03.13 pobraliśmy się.

   Jestem niezwykle szczęśliwy, że znalazłem moją drugą połówkę. Tego samego życzę innym samotnym osobom.

Dorota i Wilfried z Hannoveru

***


 
życzenia
Podobne pary: 40+
Ewa i Marian
Irena i Grzegorz
Hanna i Artur

Podobne pary: od pierwszego wejrzenia
Lidia i Władysław
Paulina i Jacek
Hanna i Artur

Podobne pary z Polacy z zagranicy
Betty i Alex
Alicja i Andrzej
Justyna i Jakub

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij