Randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Zielonej Górze?

Randka Zielona Góra

Z kim na randkę w Zielonej Górze?

Umów się na randkę w Zielonej Górze z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają romantycznej, prawdziwej miłości i związku na całe życie. Przejrzyj aktualne oferty, które zamieszczają w naszym serwisie single z Zielonej Góry.

Dokąd na randkę w Zielonej Górze?

Jeżeli poznałeś już kogoś interesującego w MyDwoje i wkrótce czeka Cię randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy w pomysłach na ciekawe spotkania we dwoje. Na początek polecamy singlom z Zielonej Góry randkę w formie spaceru do zielonogórskiej palmiarni. To tu możecie zobaczyć wiele egzotycznych gatunków roślin i zwierząt, z których niektóre występują wyłącznie w warunkach tropikalnych. Możecie nacieszyć oczy widokiem kolorowych ryb, czy żółwi. Palmiarnia to idealne miejsce na cudowną chwilę we dwoje lub czułe objęcie.

Celem Waszej romantycznej pieszej wycieczki musi się koniecznie stać Las Odrzański, Park Piastowski i Winne Wzgórze. To również idealne miejsca na pierwszą randkę. Ogród botaniczny w Zielonej Górze mieści się na obszarze ponad 2 hektarów. Został on odbudowany w 2007 roku. Możecie oglądnąć tu  alpinarium z roślinami górskimi charakterystycznymi dla Karkonoszy. Nad oczkiem wodnym możecie szeptać romantyczne wyznania. Zwiedzanie ogrodu jest dla singli gwarancją dobrej zabawy już we dwoje.

Zielona Góra zaprasza singli na randki i zwiedzanie przepięknych zabytków. Z racji niewielkich zniszczeń wojennych, jest ich wiele. Pozostała tutaj niemal cała przedwojenna zabudowa miejska. Można odnaleźć tu też wiele budynków o unikalnej architekturze – dzieła berlińskich architektów, jak np. teatr projektu Oskara Kaufmanna. Oprócz wielu pięknych niewielkich kamienic w najstarszej części miasta, w Zielonej Górze jest wiele budynków postindustrialnych dostosowanych do nowych funkcji, np. lofty w okolicach ulicy Fabrycznej czy część budynków Fabryki Wełny przekształcone na centrum handlowe.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18-25 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26-35 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36-45 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46-55 lat woj. lubuskie

Ogłoszenia matrymonialne kobiet 18-25 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 26-35 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 36-45 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 46-55 lat woj. lubuskie

Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednego z klimatycznych miejsc: Piwnicy Artystycznej Kawon, Sishy baru, lub do Pub'u Retro. Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy na tańce w  Studio lub w Kakadu Heineken Club. :-)

 
Komentarze (0)

Randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij