Randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Zielonej Górze?

Randka Zielona Góra

Z kim na randkę w Zielonej Górze?

Umów się na randkę w Zielonej Górze z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. Single w MyDwoje szukają romantycznej, prawdziwej miłości i związku na całe życie. Przejrzyj aktualne oferty, które zamieszczają w naszym serwisie single z Zielonej Góry.

Dokąd na randkę w Zielonej Górze?

Jeżeli poznałeś już kogoś interesującego w MyDwoje i wkrótce czeka Cię randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy w pomysłach na ciekawe spotkania we dwoje. Na początek polecamy singlom z Zielonej Góry randkę w formie spaceru do zielonogórskiej palmiarni. To tu możecie zobaczyć wiele egzotycznych gatunków roślin i zwierząt, z których niektóre występują wyłącznie w warunkach tropikalnych. Możecie nacieszyć oczy widokiem kolorowych ryb, czy żółwi. Palmiarnia to idealne miejsce na cudowną chwilę we dwoje lub czułe objęcie.

Celem Waszej romantycznej pieszej wycieczki musi się koniecznie stać Las Odrzański, Park Piastowski i Winne Wzgórze. To również idealne miejsca na pierwszą randkę. Ogród botaniczny w Zielonej Górze mieści się na obszarze ponad 2 hektarów. Został on odbudowany w 2007 roku. Możecie oglądnąć tu  alpinarium z roślinami górskimi charakterystycznymi dla Karkonoszy. Nad oczkiem wodnym możecie szeptać romantyczne wyznania. Zwiedzanie ogrodu jest dla singli gwarancją dobrej zabawy już we dwoje.

Zielona Góra zaprasza singli na randki i zwiedzanie przepięknych zabytków. Z racji niewielkich zniszczeń wojennych, jest ich wiele. Pozostała tutaj niemal cała przedwojenna zabudowa miejska. Można odnaleźć tu też wiele budynków o unikalnej architekturze – dzieła berlińskich architektów, jak np. teatr projektu Oskara Kaufmanna. Oprócz wielu pięknych niewielkich kamienic w najstarszej części miasta, w Zielonej Górze jest wiele budynków postindustrialnych dostosowanych do nowych funkcji, np. lofty w okolicach ulicy Fabrycznej czy część budynków Fabryki Wełny przekształcone na centrum handlowe.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 18-25 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 26-35 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 36-45 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46-55 lat woj. lubuskie

Ogłoszenia matrymonialne kobiet 18-25 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 26-35 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 36-45 lat woj. lubuskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiet 46-55 lat woj. lubuskie

Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednego z klimatycznych miejsc: Piwnicy Artystycznej Kawon, Sishy baru, lub do Pub'u Retro. Chcących się przekonać w tańcu, czy do tanga faktycznie trzeba dwojga, namawiamy na tańce w  Studio lub w Kakadu Heineken Club. :-)

 
Komentarze (0)

Randka Zielona Góra - bądź nietuzinkowy  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij