Randka Opole - zrób dobre wrażenie

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Opolu?

Randka Opole

Z kim na randkę w Opolu?

Umów się na randkę w Opolu z kimś nowo-poznanym przez serwis MyDwoje. Single w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i szczęśliwego związku. Obejrzyj aktualne oferty, jakie zamieścili u nas atrakcyjni single z Opola.

Dokąd na randkę w Opolu?

Skoro czeka Cię randka Opole - zrób dobre wrażenie i zaproś wybrankę/wybranka w ciekawe miejsce, jakich wiele znajdziesz w tym mieście. Na początek polecamy singlom spacer po Opolskiej Wenecji, oraz spacer Aleją Gwiazd Polskiej Piosenki – aleją znajdującą się w Opolu, między ratuszem a kamieniczkami po wschodniej stronie Rynku założonej w 2004 roku. Jej inicjatorami są Janusz Kowalski, Jerzy Golczuk i Joanna Wanot-Stauffer z Fundacji Stolicy Polskiej Piosenki.

Singlom z Opola polecamy także spacer romantycznym szlakiem drewnianych kościółków. Mieszkańcy Opola mogą także wybrać się na pierwszą randkę na spacer po parku rekreacyjnym tzw. wyspie Bolko. Znany już w czasach średniowiecznych rozległy obszar pomiędzy korytem Odry a Kanałem Ulgi. W latach 30-tych XX wieku utworzono tam kompleks parkowy z ZOO. W parku znajdziemy 400-letnie drzewostany, stawy, ścieżki rowerowe i piesze oraz Polanę - miejsce wypoczynku opolskiej młodzieży.

Jeśli lubicie historię, celem Waszej romantycznej pieszej wycieczki musi koniecznie stać się Muzeum Polskiej Piosenki, oraz Muzeum Śląska Opolskiego. Muzeum powstało w 1900 roku. Jego założycielem był, między innymi, Związek Filomatów. Początkowo było to muzeum miejskie. Od 1932 roku przemianowano na regionalne i przeniesiono je do dawnego kolegium jezuickiego, gdzie mieści się do dziś. Najbardziej rozbudowane działy to archeologiczny oraz etnograficzny. Najstarszym zabytkiem jest gotycka rzeźba Madonny z Sadowa.


A może warto przysiąść przy pomniku Agnieszki Osieckiej? Jest to pierwszy pomnik poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej. Został odsłonięty 28.05.2002 roku w amfiteatrze. Przez większą część roku jest ustawiony przed Uniwersytetem Opolskim, a w czasie festiwalu przenoszony jest do amfiteatru. Pomnik przedstawia Osiecką siedząca na krześle z rozłożonymi na kolanach kartkami papieru i z długopisem w ręce. Na przeciwko postawione zostało krzesło dla chętnego przysiąść przy poetce.

Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednego z klimatycznych miejsc: restauracji Ali Baba, kawiarni Radiowa, kawiarni Pod Arkadami, kawiarni Karmelek, restauracji Zajazd Kasztelański, czy restauracji Czardasz.

Nasza strona dla singli tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Opola - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl!

 
Komentarze (0)

Randka Opole - zrób dobre wrażenie   - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij