Randka Opole - zrób dobre wrażenie

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Opolu?

Randka Opole

Z kim na randkę w Opolu?

Umów się na randkę w Opolu z kimś nowo-poznanym przez serwis MyDwoje. Single w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i szczęśliwego związku. Obejrzyj aktualne oferty, jakie zamieścili u nas atrakcyjni single z Opola.

Dokąd na randkę w Opolu?

Skoro czeka Cię randka Opole - zrób dobre wrażenie i zaproś wybrankę/wybranka w ciekawe miejsce, jakich wiele znajdziesz w tym mieście. Na początek polecamy singlom spacer po Opolskiej Wenecji, oraz spacer Aleją Gwiazd Polskiej Piosenki – aleją znajdującą się w Opolu, między ratuszem a kamieniczkami po wschodniej stronie Rynku założonej w 2004 roku. Jej inicjatorami są Janusz Kowalski, Jerzy Golczuk i Joanna Wanot-Stauffer z Fundacji Stolicy Polskiej Piosenki.

Singlom z Opola polecamy także spacer romantycznym szlakiem drewnianych kościółków. Mieszkańcy Opola mogą także wybrać się na pierwszą randkę na spacer po parku rekreacyjnym tzw. wyspie Bolko. Znany już w czasach średniowiecznych rozległy obszar pomiędzy korytem Odry a Kanałem Ulgi. W latach 30-tych XX wieku utworzono tam kompleks parkowy z ZOO. W parku znajdziemy 400-letnie drzewostany, stawy, ścieżki rowerowe i piesze oraz Polanę - miejsce wypoczynku opolskiej młodzieży.

Jeśli lubicie historię, celem Waszej romantycznej pieszej wycieczki musi koniecznie stać się Muzeum Polskiej Piosenki, oraz Muzeum Śląska Opolskiego. Muzeum powstało w 1900 roku. Jego założycielem był, między innymi, Związek Filomatów. Początkowo było to muzeum miejskie. Od 1932 roku przemianowano na regionalne i przeniesiono je do dawnego kolegium jezuickiego, gdzie mieści się do dziś. Najbardziej rozbudowane działy to archeologiczny oraz etnograficzny. Najstarszym zabytkiem jest gotycka rzeźba Madonny z Sadowa.

Ogłoszenia matrymonialne panów 18-25 woj. opolskie        Ogłoszenia matrymonialne pań 18-25 woj. opolskieOgłoszenia matrymonialne panów 26-35 woj. opolskie        Ogłoszenia matrymonialne pań 26-35 woj. opolskieOgłoszenia matrymonialne panów 36-45 woj. opolskie        Ogłoszenia matrymonialne pań 36-45 woj. opolskieOgłoszenia matrymonialne panów 46-55 woj. opolskie        Ogłoszenia matrymonialne pań 46-55 woj. opolskie


A może warto przysiąść przy pomniku Agnieszki Osieckiej? Jest to pierwszy pomnik poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej. Został odsłonięty 28.05.2002 roku w amfiteatrze. Przez większą część roku jest ustawiony przed Uniwersytetem Opolskim, a w czasie festiwalu przenoszony jest do amfiteatru. Pomnik przedstawia Osiecką siedząca na krześle z rozłożonymi na kolanach kartkami papieru i z długopisem w ręce. Na przeciwko postawione zostało krzesło dla chętnego przysiąść przy poetce.

Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje...

 
Komentarze (0)

Randka Opole - zrób dobre wrażenie   - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij