Twoja udana randka Kielce

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Kielcach?

Randka Kielce

Z kim na randkę w Kielcach?

Umów się na randkę w Kielcach z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. To może być naprawdę fascynująca randka! Single z Kielc w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i stałego związku i uwielbiają chodzić na randki z sieci. Obejrzyj aktualne oferty, które zamieścili single z Kielc

Dokąd na randkę w Kielcach?

Twoja udana randka Kielce! Miasto to wbrew pozorom jest bardzo ciekawe i jest świetnym wyborem na pierwszą randkę. Na wszystkie kolejne - oczywiście także! Zapraszamy singli do opracowania własnego romantycznego szlaku, bo zarówno samo miasto oferuje Wam wiele atrakcji, jak i najbliższa okolica jest nafaszerowana wręcz atrakcjami dla dwojga, zwłaszcza dla tych którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile.

Na pierwszą randkę proponujemy Wam wizytę w  Muzeum Wsi Kieleckiej, a w nim można obejrzeć niezwykle klimatyczny Dworek Laszczyków - modrzewiowy dworek z 1788 roku z łamanym gontem, bielonymi ścianami i portykiem kolumnowym. Godnym uwagi jest również Dworek Karscha z I poł. XIX wieku, wzniesiony przez rodzinę Stumpfów. Uroku dodaje mu ciekawy fakt, że w latach 1888 – 1890, właśnie w tym dworze miał swoją pracownię słynny malarz tamtych czasów – Jan Styka.

Na pierwszą randkę świetnie nadaje się także Pałac Biskupów Krakowskich. To doskonała propozycja dla miłośników dawnych dziejów i historii. Został on wzniesiony w latach 1637 – 1641 przez Tomasza Poncino z inicjatywy biskupa Jakuba Zadzika. To świetny przykład polskiej rezydencji pochodzącej z epoki Wazów. Mimo wielu zmian poczynionych w XIX w. przez rosyjskiego zaborcę, pałac zachował pierwotną bryłę, dekorację elewacji oraz oryginalny wystrój większości wnętrz. Od 1971 roku znajduje się tu Muzeum Świętokrzyskie, natomiast od 1975 Muzeum Narodowe, a na jego tyłach jest wspaniały Ogród Włoski, do którego również zapraszamy na prawdziwie romantyczny spacer.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. świętokrzyskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. świętokrzyskie

Nasza strona dla singli tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Kielc i okolic - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl! Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednej z klimatycznych knajpek i restauracji: cafe Cremova, Choco Obsession, czy cafe club Tos-ka, wieczorem warto spędzić czas w klubach Czekolada, czy Ultra Violet.

 
Komentarze (0)

Twoja udana randka Kielce  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij