Twoja udana randka Kielce

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Chcesz wybrać się na randkę w Kielcach?

Randka Kielce

Z kim na randkę w Kielcach?

Umów się na randkę w Kielcach z kimś nowo-poznanym przez MyDwoje. To może być naprawdę fascynująca randka! Single z Kielc w MyDwoje szukają prawdziwej miłości i stałego związku i uwielbiają chodzić na randki z sieci. Obejrzyj aktualne oferty, które zamieścili single z Kielc

Dokąd na randkę w Kielcach?

Twoja udana randka Kielce! Miasto to wbrew pozorom jest bardzo ciekawe i jest świetnym wyborem na pierwszą randkę. Na wszystkie kolejne - oczywiście także! Zapraszamy singli do opracowania własnego romantycznego szlaku, bo zarówno samo miasto oferuje Wam wiele atrakcji, jak i najbliższa okolica jest nafaszerowana wręcz atrakcjami dla dwojga, zwłaszcza dla tych którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile.

Na pierwszą randkę proponujemy Wam wizytę w  Muzeum Wsi Kieleckiej, a w nim można obejrzeć niezwykle klimatyczny Dworek Laszczyków - modrzewiowy dworek z 1788 roku z łamanym gontem, bielonymi ścianami i portykiem kolumnowym. Godnym uwagi jest również Dworek Karscha z I poł. XIX wieku, wzniesiony przez rodzinę Stumpfów. Uroku dodaje mu ciekawy fakt, że w latach 1888 – 1890, właśnie w tym dworze miał swoją pracownię słynny malarz tamtych czasów – Jan Styka.

Na pierwszą randkę świetnie nadaje się także Pałac Biskupów Krakowskich. To doskonała propozycja dla miłośników dawnych dziejów i historii. Został on wzniesiony w latach 1637 – 1641 przez Tomasza Poncino z inicjatywy biskupa Jakuba Zadzika. To świetny przykład polskiej rezydencji pochodzącej z epoki Wazów. Mimo wielu zmian poczynionych w XIX w. przez rosyjskiego zaborcę, pałac zachował pierwotną bryłę, dekorację elewacji oraz oryginalny wystrój większości wnętrz. Od 1971 roku znajduje się tu Muzeum Świętokrzyskie, natomiast od 1975 Muzeum Narodowe, a na jego tyłach jest wspaniały Ogród Włoski, do którego również zapraszamy na prawdziwie romantyczny spacer.

Ogłoszenia matrymonialne kobiety 18 - 25 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 26 - 35 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 36 - 45 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne kobiety 46 - 55 lat woj. świętokrzyskie

Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 26 - 35 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 36 - 45 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 46 - 55 lat woj. świętokrzyskie
Ogłoszenia matrymonialne mężczyźni 56 - 66 lat woj. świętokrzyskie

Nasza strona dla singli tworzona jest o Was i dla Was. Jeśli więc znasz jeszcze inne ciekawe miejsca, w które mogliby się udać single z Kielc i okolic - koniecznie do nas napisz na adres biuro@mydwoje.pl! Gdy umówisz się na randkę z osobą poznaną w MyDwoje radzimy wybrać się we dwoje do jednej z klimatycznych knajpek i restauracji: cafe Cremova, Choco Obsession, czy cafe club Tos-ka, wieczorem warto spędzić czas w klubach Czekolada, czy Ultra Violet.

 
Komentarze (0)

Twoja udana randka Kielce  - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij