Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Sens - biura matrymonialne - 02.2009

Sens - biura matrymonialne - 02.2009

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Poławiacze uczuć.

Gdzie szukamy miłości na całe życie?

W sieci. Co ósmy Polak korzystający z Internetu znalazł tam swojego partnera. Wyłowił perłę czy szczątki wraku? [...]
Osobom poważnie myślącym o poznaniu życiowego partnera pomagają na Zachodzie serwisy takie jak perfectmatch.com, chemistry.com czy eHarmony.com. Dla swoich użytkowników stworzyły nawet testy psychologiczne, które wykorzystują do kojarzenia pasujące do siebie osobowości. Efekty? Portal eHarmony.com podaje, że w roku 2007 pomógł pobrać się aż 44 tysiącom par. Brzmi nieprawdopodobnie, bo to aż 2 % wszystkich małżeństw zawartych w owym roku w USA. Polski serwis mydwoje.pl również wymaga wypełnienia testu osobowości składającego się ze 100 pytań.
- Osoby, które lubią dominować, będą dobrze funkcjonować z uległymi. Ale pod względem temperamentu, towarzyskości, sposobu spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim wartości życiowych, partnerzy powinni być podobni - twierdzi Katarzyna Bieber, właścicielka portalu.

Jak jest w MyDwoje.pl?

Aby ograniczyć kłamstwa, MyDwoje.pl weryfikuje informacje podawane przez użytkowników - ci, którzy chcą mieć certyfikat wiarygodnego profilu, muszą przesłać kopię dowodu osobistego. Moderatorzy serwisu blokują profile osób, które szukają tylko okazji do skoku w bok lub przygody."

Tekst Krzysztofa Boczka (luty 2010)

Czytaj więcej:

Pomysły na firmę opisały biuro matrymonialne

Franchising biuro matrymonialne

Bankier pomysł na biznes: biuro matrymonialne
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij