Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Media o MyDwoje > Charaktery - szczęśliwa para MyDwoje - 05.2009

Charaktery - szczęśliwa para MyDwoje - 05.2009

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Sukienki, węgorze i pomidory.

Historia Kasi i Przemka, którzy poznali się przez MyDwoje.pl

W majowym numerze "Charakterów" przeczytać możecie historię Kasi i Przemka, którzy poznali się dzięki MyDwoje.pl. O swojej znajomości opowiadają jako o przełomowym wydarzeniu, czymś, co lepiej pomogło zrozumieć im otaczający świat. Przeczytaj historię miłości Kasi i Przemka na łamach Serwisu MyDwoje > Historia Kasi i Przemka

Zachwycająca historia Kasi i Przemka

Kasia i Przemek udowodnili, że na prawdziwą miłość nie można się przygotować, gdyż atakuje nagle i niespodziewanie. W znalezieniu właśnie siebie pomógł im Serwis MyDwoje. Kiedy się poznali na łamach Serwisu, przebywali w najodleglejszych zakątkach Polski: ona w Koszalinie, on w swojej ukochanej Szczawnicy wędrując po górach. Nie przeszkodziło im to jednak w miłości. Kiedy wreszcie się spotkali zrozumieli, że chcą spędzać razem nie tylko wakacje, ale każdy moment życia.

Charaktery (maj 2009)

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij