Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Wiadomości > MyDwoje.pl zdobył certyfikat Trusted Shops

Serwis MyDwoje.pl zdobył certyfikat Trusted Shops

 • Podziel się na:
 • Dodaj do facebook.com
 • Dodaj do twitter.com
 • Dodaj do wykop.pl
 • Dodaj do gogole+
 • Dodaj do Linkedin
 • Dodaj do Pinterest
MyDwoje wyróżnione znakiem jakości Trusted Shops

Korzystanie z naszego serwisu jest bezpieczne

Serwis matrymonialny MyDwoje został wyróżniony europejskim znakiem jakości Trusted Shops

Już od 1999 roku znak ten jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie, bez względu na wybrany sposób płatności!
Jako nasz klient czerpiesz, w związku z tym, następujące korzyści:
 • Abonament kupujesz w sprawdzonym serwisie, regularnie kontrolowanym przez ekspertów certyfikujących sklepy w Europie
 • Szeroki zakres ochrony kupującego w razie braku realizacji usługi
 • Zwrot pełnego kosztu abonamentu w przypadku odstąpienia od umowy
 • Szybkie, nieskomplikowane rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie sporów
 • Dostęp do setek niezależnych opinii klientów, którzy przed Tobą korzystali z serwisu

Zarejestruj się w serwisie randkowym z Certyfikatem i znajdź swoją drugą połówkę

Pierwszy portal randkowy z certyfikatem Trusted Shops

100% niezawodności MyDwoje.pl

MyDwoje.pl jest pierwszym w Polsce serwisem matrymonialnym certyfikowanym przez Trusted Shops. Portal spełnił ponad 70 kryteriów jakości i cieszy się 100% współczynnikiem niezawodności. Trusted Shops jest liderem wśród firm certyfikujących usługi internetowe i oferujących ochronę kupującego oraz platformę niezależnych opinii na temat sklepu lub serwisu. MyDwoje.pl stanowi ciekawy przykład dla profesjonalnych usług online. W ostatnim roku Trusted Shops odnotowała kilkuprocentowy wzrost zainteresowania certyfikatem w branży usługowej.

Kryteria certyfikacji Trusted Shops bazują na przepisach prawnych, które zostały ujęte m.in. w ustawie o ochronie niektórych praw konsumentów lub ustawie o ochronie danych osobowych. Dokumenty te obowiązują wszystkie przedsiębiorstwa działające w Internecie, niezależnie od tego, czy sprzedają one towary czy usługi.

Audyt ekspercki, któremu poddaliśmy serwis MyDwoje.pl uwzględniał indywidualny charakter serwisu. Na przykład: prawo do odstąpienia od umowy przysługuje kupującym w sieci niezależnie od tego, czy konsument kupuje towar czy też usługę. W każdym z przypadków sklep powinien poprawnie poinformować o tym prawie. W przypadku sprzedaży usług, termin na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia zawarcia umowy. Natomiast w przypadku zakupu produktów termin na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia otrzymania przesyłki. Serwis MyDwoje.pl został sprawdzony między innymi pod tym kątem” – komentuje Julia Mandel, ekspert ds. prawa i certyfikacji w Trusted Shops.

Użytkownicy serwisu MyDwoje.pl chętnie korzystają z systemu opinii Trusted Shops i oceniają oferowane usługi. Zdobycie wysokiej noty nie jest jednak łatwe.

System opinii Trusted Shops nie pozwala na wykreślenie przez sklep lub serwis dodanej przez użytkownika opinii. Jest to więc wiarygodne źródło informacji dla przyszłych klientów. Użytkownicy serwisu MyDwoje.pl są bardzo wymagający. Jesteśmy jednak przekonani, że po spełnieniu aż 70 kryteriów, można śmiało stwierdzić, że firmy certyfikowane przez Trusted Shops prezentują wysoki poziom obsługi klienta” – dodaje Anna Rak, Country Manager Trusted Shops w Polsce.

Coraz więcej firm usługowych działających w sieci pracuje nad budowaniem wiarygodności i poczucia bezpieczeństwa oraz podkreśla wysoką jakość obsługi. To sprawia, że grono firm usługowych z certyfikatem Trusted Shops stale się powiększa.

MyDwoje spełniło 70 kryteriów jakości

Podczas certyfikacji w Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują kryteria jakości, dotyczące m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Gwarancja ochrony kupującego dla Użytkowników MyDwoje

Gdyby jednak wystąpiły kiedyś problemy z Państwa zamówieniem, gwarancja zwrotu pieniędzy dla konsumentów ma zastosowanie w odniesieniu do wszystkich certyfikowanych sklepów internetowych. Ma ona zastosowanie w przypadku braku realizacji usługi lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Za pośrednictwem systemu online, e-maila lub telefonicznie można zwrócić się o pomoc doświadczonego, wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops. 

Certyfikat jakości wydany przez Trusted Shops dla MyDwoje
 
Komentarze (2)

Serwis MyDwoje.pl zdobył certyfikat Trusted Shops - dodaj komentarz
Mark; 2018-02-11 15:08:29 
komentarz usunięty przez moderatora
Łucja; 2015-05-14 20:29:17 
Uważam, że dobrze, ze jest taki niezalezny instytut badajacy jakosc portali internetowych i sklepow. Raczej nieuczciwy sklep by sie takiemu audytowi nie poddał moim zdaniem. No i te opinie. Jak sama dawalam opinie musialam podac numer zamowienia, wiec tez tak nie kazdy moze napisac co chce, a wynik jaki zdobył ten serwis budzi mój szacunek. W takich delikatnych usługach jak matrymonialne, ze tyle ludzi jest zadowolonych i chwali, to naprawde budzi respekt. No cóź, moja ocena była dobra, bo szata graficzna moim zdaniem jest dla mnie za mocna z tym czerwonym i mnie to troche razi. No ale może to kiedys zmienia, bo widze ze ciagle cos zmieniaja, ulepszaja. W kazdym razie najwazniejsze jest chyba, ze to uczciwy serwis i ma duzo ofert i sukcesy, szczesliwe pary.

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij