Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Zdaniem singli - badania > Pomysły na babski weekend - pomysły na wieczory panieńskie i damskie wypady

Pomysły na babski weekend

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Najlepsze pomysły na wieczory panieńskie i damskie weekendy


Czy kobiety świetnie bawią się wyłącznie w towarzystwie mężczyzn? Otóż nic bardziej mylnego! Świetnym towarzystwie dla pań są ich sprawdzone przyjaciółki, a cudowną okazją do najlepszej zabawy może być wspólny wyjazd, weekend w babskim gronie czy wieczór panieński jednej z nich. Rozpoczynające się właśnie miesiące letnie sprzyjają tego typu wypadom oraz – choć nie wszystkie mają tradycyjną literę „r” w nazwie – także ślubom, a co się z tym nieodzownie łączy: wieczorom panieńskim. Ale czy kobiety mają jakieś preferencje w tym zakresie? Czy płeć słynąca z bujnej wyobraźni zadowoli się byle atrakcjami? Wraz z portalem randkowym MyDwoje przebadaliśmy ponad 500 głosów oddanych przez kobiety w badaniu „Jakie atrakcje są Twoim zdaniem najlepsze na wieczór panieński/babski wypad?”. Sprawdźmy jak chcą się bawić kobiety i czy panowie mają powody do zazdrości.

Pomysły na babski weekend


Zapomnieć o całym świecie


Czy szampańska zabawa to domena wyłącznie mężczyzn? Czy kobiety umiej się całkowicie zrelaksować, zresetować i zapomnieć o całym świecie? Okazuje się, że wiedzą doskonale! Prawie połowa z nich, bo aż 45%, zgodnie twierdzi, że receptą na udany wypad w babskim gronie jest muzyka, taniec i śpiew. Obojętnie czy jest to swoisty raid po klubach muzycznych, dyskotekach, czy udział w koncercie. Ważne, by było głośno i dużo się działo. To pomoże całkowicie wyłączyć myślenie o troskach dnia codziennego i spędzić niesamowite chwile. A przyszła panna młoda, obowiązkowo wystrojona w welon lub koronę, na pewno nie pozostanie niezauważona, a to otwiera drogę nie tylko do specjalnego traktowania i szczególnych możliwości, a nawet będzie mogła poczuć się gwiazdą każdej imprezy. 3% zdecyduje się na wynajem partybusa lub imprezowej limuzyny. Druga najsilniejsza grupa kobiet ma zupełnie inny sposób na zupełne wyzerowanie myśli i emocji. Nikogo chyba nie zaskoczy, że kobiety pragną czuć się jak prawdziwe księżniczki, dlatego co czwarta stawia na ekskluzywny hotel ze SPA, w którym może liczyć na relaks nad basenem, masaże i zabiegi dla ducha i ciała. To również świetny czas na długie rozmowy, plotki i leczenie wszelkich kompleksów i problemów – na które możemy same popatrzeć z tak potrzebnym nam dystansem, ale też w gronie kobiet, które na wiele naszych zmartwień potrafią spojrzeć z boku i poradzić. Poza tym, wciąż zabiegane, godzące rolę wspaniałej matki, dziewczyny, żony, córki z karierą, możemy wreszcie poleniuchować, pamiętając o zasadzie, że „wreszcie nic nie musimy”.


Sonda - babski weekend


Czas dla urody


Wiele z nas na co dzień nie ma też czasu na specjalne zabiegi kosmetyczne, wystarczające zadbanie o swój wizerunek, odświeżenie garderoby i wypróbowanie nowych trendów bez obawy, że nie zdążymy „doprowadzić się do ładu” przed pójściem do pracy. Dlatego panie w czasie wspólnych wyjazdów chętnie korzystają z takiej możliwości – zwłaszcza gdy inne, zaprzyjaźnione kobiety mogą im doradzić – a wiadomo: im większe jury, tym większa szansa na sukces. A poza tym atmosfera zakupów z chłopakiem nigdy nie będzie mogła zastąpić tej szczególnej i wyjątkowej, gdy towarzyszy nam grono super przyjaciółek. W związku z tym 12% pań z chęcią postawi na zupełną metamorfozę ze stylistką, która pozwoli im na zmianę po czujnym okiem koleżanek. Również zabiegi medycyny estetycznej, czyli tak popularne ostatnio medical travel lub party z kosmetyczką, cieszą się coraz większą popularnością, dlatego 5% zapytanych skorzysta z wolnych dni z przyjaciółkami właśnie w ten sposób.


Odrobina szaleństwa? Czemu nie!


Czy wieczór panieński z adrenaliną to dobry pomysł na udaną zabawę? Bo kiedy jak nie wtedy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Jednak badania jasno pokazują, ze jest to rozwiązanie dla mniejszości – czyli tych najbardziej odważnych. 6% kobiet z chęcią zdecyduje się wtedy na rzecz ekstremalną np. skok spadochronowy, bungee jump czy paintball. 3% zdecyduje się na spontaniczne gry miejskie, które zaangażują przechodniów i wymagają wielkiej otwartości i śmiałości. 2% będzie chciało pozwolić sobie na przeżycie, na które nie mają szans w rzeczywistości, np. na kolację w ciemności.


Dobra zabawa po dziewczyńsku


Z badań przeprowadzonych przez MyDwoje.pl wynika jasno, że to czego kobiety oczekują od babskiego wypadu to nie nadzwyczajny wyrzut adrenaliny, ale raczej serotoniny. Wspaniale dobrane grono koleżanek świetnie się w tym sprawdza. Panie chcą się zrelaksować, poczuć spokój wewnętrzny i szczęście. Chcą dobrze się bawić, śmiać i zapominać o codziennej szarej rzeczywistości, a czasem po prostu poleniuchować i zadbać wyłącznie swoje, egoistyczne potrzeby, na które zwykle brakuje im czasu. W końcu każda z kobiet powinna raz na jakiś czas mieć powód, by czuć się właśnie jak prawdziwa królowa. Udanej zabawy!

 
Komentarze (0)

Pomysły na babski weekend - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij