Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Zdaniem singli - badania > Gdzie spotkasz ciekawych singli w Sylwestra?

Gdzie spotkasz ciekawych singli w Sylwestra?

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Powitanie Nowego Roku 2019 jeszcze samotnie czy już razem?


Wielkimi krokami zbliża się ta najważniejsza noc w roku, kiedy pożegnamy Stary 2018, a powitamy Nowy 2019 Rok. Sprawdzałeś już co robią inne samotne osoby w ten wyjątkowy wieczór? Obejrzyj oferty sylwestrowe dla Singli. Jest wiele sposobów, by sylwestra spędzić ciekawie i poznać nowe osoby. Razem z portalem randkowym MyDwoje postanowiliśmy też zapytać singli o ich konkretne plany na ten ostatni wieczór w tym roku. Czy ten wieczór może okazać się dla nas osobiście tym najważniejszym w naszym życiu? Jest jeszcze czas, by zweryfikować swoje plany na domowe kanapowanie i spędzić wystrzałowego sylwestra!


Gdzie na Sylwestra?


Na pewno chcesz w taki wieczór być sam?


Na pewno chcesz w taki wieczór być sam?” - okazuje się, że to pytanie warto zadać większości zapytanych, bo aż 60% kobiet i 57% mężczyzn zupełnie nie ma pomysłu na Sylwestra i już wie, że spędzi go samotnie w domu. Czyżby program telewizyjny był aż tak atrakcyjnie zaplanowany na ten wieczór, że nie sposób go przegapić? A może to jednak zwykłe „nie chce mi się” i brak inicjatywy powoduje, że wolimy przespać wystrzały korków szampana. Być może decyduje też nasze nastawienie do świata i fakt, że wolimy zwinąć się w kulkę pod kocem na kanapie i wspominać to, co w poprzednim roku nie wyszło, rozpamiętywać to, czym rozczarowało nas życie i uprawiać „czarnowidztwo” dotyczące Nowego Roku. Oczywiście, powodów może być dużo więcej. Natomiast jedno jest pewne: to od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie i narodziny Nowego Roku. Naturalnie, możemy czekać, że Nowy Rok odnajdzie nas na tej kanapie i wszystko zmieni zupełnie bez naszej ingerencji, wyciągając nas na siłę spod koca, że doprowadzi do nas przyjaciół, znajomych, znajdzie upragnioną miłość. Ale czy tak się stanie? A może jednak warto wykazać się pomysłowością, rozejrzeć się dookoła w pracy, w szkole, wśród sąsiadów i zapytać czy nie mają ochoty świętować z nami. To naprawdę nie wymaga ani wielkich nakładów finansowych, wyrzeczeń, ani pracy. Nawet oglądanie telewizji na kanapie jest lepsze w towarzystwie niż w pojedynkę.


sonda - Sylwester


Różne pomysły, by wyjść w Sylwestra. Wpadnij do mnie! - czyli wyjście do przyjaciół


Wpadnij do mnie!” - trzy proste słowa, a znaczą więcej niż można by się spodziewać. Wie o tym już doskonale 17% kobiet i 18% mężczyzn właśnie z takiej propozycji skorzystało z rozkoszą lub samodzielnie ją złożyło. I właśnie oni wiedzą, że nie potrzeba wymyślnej scenerii i oprawy, a jedynie sprawdzonego towarzystwa i szampańskiego humoru, by w tą noc bawić się wyjątkowo. Dlatego tak chętnie przystajemy na Sylwestra domówkę, bawimy się u przyjaciół lub sami wcielamy się w rolę organizatora i wodzireja. W każdym wypadku mamy pewność, że sprawdzeni kompani i nowo poznane osoby będą czuły się w swoim gronie swobodnie i nikt na nikogo nie popatrzy krzywo, gdyż każdy będzie wiedział na ile można sobie pozwolić. A fakt, że gościmy znanych nam i sprawdzonych ludzi sprzyja rewelacyjnej zabawie.


Jak Sylwester to tylko „z pompą”?


Jeśli przyjęcie sylwestrowe to tylko wyjątkowe, „na bogato”! – tak, by przez cały nadchodzący rok móc chwalić się wszystkim znajomym i zaskakiwać ich opowieściami o niesamowitych miejscach, atrakcjach, wydarzeniach i ludziach. Tak myśli już niewielu z nas. Tylko 6% pań i 7% panów Sylwestra spędzi „z pompą” na zagranicznych wojażach, a 5% kobiet i 4% mężczyzn skorzysta z możliwości wyjazdów krajowych, witając Nowy Rok np. w pełnych atrakcji, wyjątkowo malowniczych o tej porze roku, polskich górach. Większość kobiet zaraz po uczczeniu Nowego Roku biegnie, by zarezerwować fryzjera, manikiurzystkę czy kosmetyczką na następny rok, a już od wakacji przygotowuje się i nie może o niczym innym myśleć jak tylko o kreacji, którą zabłyśnie podczas imprezy sylwestrowej. Dlatego aż 7% pań i 5% panów z chęcią wybierze się na uroczysty bal, zorganizowaną w ich mieście wielką fetę, na której będzie można się pokazać i wyśmienicie bawić wśród t.zw. śmietanki towarzyskiej. Ci, którzy nie chcą wydawać na ten cel aż tak dużo, z chęcią skorzystają z oferty, jaką stwarza większość większych polskich miast, czyli zorganizowanej imprezy na rynku miasta połączonej z występami gwiazd, konkursami, pokazami laserów lub sztucznych ogni, prowadzonych przez znanych z TV i lubianych, zaproszonych specjalnie na ten cel, wyjątkowych gości. Najmniej zapytanych chce świętować kameralnie na randce tylko we dwoje. Wieczór tête-à-tête planuje mniej niż 2% pań i 3% panów.


Jeszcze jest czas, by odważyć się być razem


Wciąż nie wiesz co robić w Sylwestra, a może nie masz pary i dlatego nie chce Ci się nic planować? Jeszcze jest czas, by rozejrzeć się wokoło i zamiast użalać się nad sobą, sprawić, by ta noc była pierwszą z najbardziej udanych w Twoim życiu. Być może właśnie w pracy, w szkole, na Twoim osiedlu jest kilku samotnych, z którymi zamieniasz parę słów na klatce schodowej, korytarzu w pracy lub po prostu w sklepie lub w mydwoje będziesz mieć podwójne szczęście i znajdziesz parę na Sylwestra i na całe życie. Może sympatyczna pani spod dwójki lub kolega z sąsiedniego działu również nie mają, co robić. Być może warto umówić się na wspólne świętowanie na rynku zamiast samotnie siedzieć przed telewizorem? A może jeden ze zorganizowanych balów? Jest duża szansa, że sympatyczna brunetka z Twojego akademika wcale nie zamierza Ci odmówić, gdy zaprosisz ją na taką imprezę, a może warto – w myśl równouprawnienia – zaproponować nieśmiałemu sąsiadowi wspólne wyjście na bal do teatru? A jeśli nikt nie przychodzi Ci do głowy zawsze możesz dać porwać się zabawie na jednej z imprez dedykowanej właśnie singlom. Może następny Sylwester zaplanujecie już we dwoje?


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij