Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Alicji i Piotra

Pokonali odległość i są razem bardzo szczęśliwi

Alicja i Piotr
quote

W realu nie mieliby szans na poznanie

 • Alicja, 35 latpraca manualna , Bielsko-Biała
 • Piotr, 35 latPainter and Decorator , Sound Engineer. , Geelong Australia
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2015-12-25
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2016-09-01
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 • 2017-01-13
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub
Alicja i Piotr zdjęcie 1
Alicja i Piotr zdjęcie 2
Alicja i Piotr zdjęcie 2
Witam i serdecznie pozdrawiam redakcję portalu My Dwoje. Dzięki Państwu poznałam miłość swojego życia, Piotra. W związku z tym, że mieszka on na drugim krańcu świata w realu nie mielibyśmy szans się poznać.

Pierwsza znajomość nie zawsze oznacza sukces


Założyłam konto na portalu 1,5 roku wcześniej. Poznałam paru nieciekawych mężczyzn, którzy bardzo mnie rozczarowali, jeden okazał się "utajonym alkoholikiem", a drugi po ponad półrocznym pisaniu i spotkaniu się w realu stwierdził że jednak to "nie to". Bardzo to przeżyłam, gdyż emocjonalnie zaangażowałam się w tą znajomość. Polały się łzy i poddałam się w poszukiwaniach partnera na pół roku.

Miłość na Święta


W okolicy świąt Bożego Narodzenia wysłał mi kartkę z zaproszeniem do kontaktu "On";). Ale tym razem postanowiłam być ostrożna i nie angażować się "na wyrost", tym bardziej, iż mój partner mieszka poza granicami kraju, znów było przede mną półroczne oczekiwanie na spotkanie. Wymienialiśmy się wiadomościami, rozmawialiśmy telefonicznie, nadeszły wakacje i coraz bliższa godzina zero ;) Randka w realu była już blisko. Piotrek jako, że nie mieszka na stałe w Polsce, postanowił zaprosić mnie na wycieczkę do Wenecji, na której mieliśmy okazję się wstępnie poznać i zobaczyć jacy jesteśmy 24/7.

Urok pierwszego spotkania


Spotkaliśmy się w Warszawie na dworcu kolejowym, emocje, stres, nogi jak z waty ... i bach! serdeczne uśmiechy, romantyczna kolacja we dwoje, były pozytywnym zaskoczeniem obu stron i polecieliśmy w stronę skąpanej słońcem Wenecji, a nasza miłość rozkwitała z każdym kolejnym dniem. Po powrocie minęło kolejnych kilka miesięcy, zanim wyjechałam do Piotra do Australii ;). Od 13 stycznia 2017 jestem narzeczoną, szczęśliwą kochaną kobietą, a od 15. stycznia mieszkam w Australii i biegamy sobie po rozgrzanych słońcem plażach. Pokonaliśmy odległość.

Wspomnienie Piotra


Zalogowałem się na portalu nie długo przed samymi świętami i właśnie Alicja była pierwszą dziewczyną, która zaintrygowała mnie podczas przeglądania wizytówek, postanowiłem wysłać jej kartkę świąteczną z zaproszeniem do kontaktu. Nie ukrywam, iż miałem nadzieję, że odpisze i będzie chciała nawiązać znajomość ;). Tak też się stało ku mojej uciesze, wymienialiśmy się wiadomościami, rozmawialiśmy przez telefon,ze względu na moje zobowiązania w pracy nie moglem przyjechać do Polski wcześniej niż dopiero latem, pielęgnowaliśmy uczucie, które zaczęło się rodzić miedzy nami online, nadszedł upragniony czas spotkania, emocje brały górę, ale już wcześniej wiedziałem, że to moja jedyna;)). Spotkanie w realu tylko to potwierdziło, pojechaliśmy do Wenecji, spędziliśmy cudowny czas we dwoje, a dziś jesteśmy już razem na dobre i złe, w cieniu egzotycznych palm i blasku radosnego słońca;))) Dziękuję portalowi MyDwoje, gdyby nie serwis na pewno nie mielibyśmy okazji spotkać się w realu. Piotrek.

Rady od szczęśliwiej zakochanej pary


Dla wszystkich użytkowników portalu mam radę poprzedzoną własnymi doświadczeniami, aby
 • nie angażować się na "wyrost" emocjonalnie, przed spotkaniem w realu!!!
 • skracajcie ten czas do minimum!!!
Zaoszczędzicie sobie ewentualnych często bolesnych rozczarowań, a możecie szybciej pozytywnie się zaskoczyć. Nie poddawajcie się mimo porażek, bo każdy z nas gdzieś tam w gwiazdach ma zapisaną swoją drugą połówkę! A PRAWDZIWA SZCZERA MIŁOŚĆ NIE ZNA ODLEGŁOŚCI!!!

Alicja K172347A i Piotr MDFE7F1
 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij