Profil - Mój Certyfikat

Zweryfikuj nr Telefonu

ETAP 1 - weryfikacja numeru telefonu do Certyfikatu Wiarygodnego Profilu

Wysyłając SMS, wpisując kod i klikając zapłać, wykupujesz usługę weryfikacji PESEL oraz 1 Kontakt i Wizytówki max. 24h (Wizytówki możesz oglądać max. 24h, gdyż zostaną zamknięte w chwili, gdy wyślesz zaproszenie do kontaktu). Będziesz mógł wysłać jedną propozycję kontaktu do nowej osoby lub wiadomość do osoby, z którą już korespondowałeś. Jeżeli osoba ta odpowie na Twoje zaproszenie lub wiadomość, będziecie mogli korespondować przez 3 miesiące.

Uwaga: wysłanie propozycji kontaktu nie gwarantuje odpowiedzi! Zanim wyślesz propozycję, dobrze zastanów się, czy to jest właściwa osoba, czy na pewno się ostatnio logowała w MyDwoje i aktywnie korzysta z Serwisu. Pamiętaj, z jednego SMS-a, możesz wysłać tylko jedną propozycję kontaktu bez względu, czy otrzymasz na nią odpowiedź pozytywną, negatywną lub żadnej.

Jak wykupić usługę SMS 1 Kontakt?
1. Wyślij SMS z tekstem DPKONTAKT pod numer 7955 (koszt 11,07 PLN) (UWAGA, numer 7955, nie 7655, w przypadku pomyłki usługa nie zostanie zrealizowana)
2. Otrzymasz kod
3. Wypełnij poniższy formularz, wpisz nr telefonu w okno "telefon"
4. Wpisz kod w okno "Otrzymany kod"
5. Kliknij przycisk Kliknij przycisk wyślij (dopiero po wpisaniu kodu i kliknięciu "wyślij", Twoja transakcja może zostać autoryzowana).

Po wpisaniu kodu w oknie poniżej otworzą się dla Ciebie szczegółowe Wizytówki Użytkowników w Twoim Wyniku Kojarzenia.
Wizytówki pozostaną otwarte tylko do momentu wysłania przez Ciebie propozycji kontaktu lub wiadomości, lecz nie dłużej niż przez 24 godziny od wysłania SMS-a.


Otrzymany kod:*
Telefon:*
* Akceptuję Regulamin Certyfikatu MyDwoje.pl
* Zgoda na przetwarzanie danych do Certyfikatu MyDwoje.pl

* Pola wymagane