Biuro matrymonialne > Usługi > Kontakt > Formularz kontaktu

Formularz kontaktu z biurem serwisu

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Serwisu MyDwoje poprzez poniższy formularz:

Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail: *
Cel kontaktu: *
Treść: *

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu kontaktu.

Administratorem danych osobowych Serwisu Internetowego jest Katarzyna Bieber, reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego Katarzyna Bieber z siedzibą przy ul. Domaniewska nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672. Kontakt z Biurem możliwy jest pod adresem biuro@mydwoje.pl. Kategorie danych: e-mail, imię, nazwisko, telefon. Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody z Art. 6 ust. 1 lit. a) i  f) RODO. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody i przez okres wynikający z przepisów prawa, ale nie dłużej niż do dnia wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Dane osobowe użytkowników, jak e-mail, imię i nazwisko nie są nigdy udostępniane innym użytkownikom ani osobom trzecim. W celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie Serwis Internetowy może udostępnić podmiotom przetwarzającym –  w szczególności w zakresie usług IT, hostingu, call center. Dane nie są przekazywane do krajów trzecich. W każdym  przypadku ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. Przysługuje Państwu także prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do ich sprostowania, usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania. Prawa te mogą Państwo realizować w każdym czasie. Użytkownik posiada prawo wniesienia sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych i zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełniania umowy lub realizacji celu, w jakim są one gromadzone.

* Pola obowiązkowe


wyślij

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij