Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Moniki i Marcina

Poznałam najcudowniejszego człowieka pod słońcem

Monika i Marcin
quote

Teraz Ich życie znów jest piękne

 • Monika, 36 latPracownik biurowy, Olsztyn
 • Marcin, 35 latchemik, Lublin
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2017-06-13
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 •  
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Jedna z naszych Użytkowniczek przysłała nam wzruszający, piękny, pełen radości i szczęścia list. Przeczytajcie i przekonajcie się sami, jak szybko można w naszym serwisie zakochać się i być szczęśliwym.

Kocham już z całego serca

Witajcie
Chciałam się podzielić z wami pewną wiadomością, dzięki waszemu Serwisowi poznałam najcudowniejszego człowieka pod słońcem, mojego kochanego Marcinka, mojego chemika, mojego jedynego. Wiem, że to na niego czekałam przez 37 lat, wiem, że to z nim chcę się zestarzeć, wiem, że to go kocham już z całego serca, choć jeszcze mu o tym nie powiedziałam i choć znamy się krótko. Jestem pewna, że znajdziemy swój sposób na długotrwały i szczęśliwy związek. Życie znów jest piękne, znowu snuję plany i mam marzenia. Życzę wszystkim, aby spotkało ich takie szczęście jak mnie. Dziękuję bardzo serwisowi MyDwoje i trzymam kciuki za wszystkich, którzy poszukują swojej drugiej połówki. 

Pozdrawiam Monika


 
życzenia
Podobne pary: 30+
Katarzyna i Rafał
Alicja i Piotr
Ania i Staszek

Podobne pary: od pierwszego wejrzenia
Alicja i Piotr
Sylwia i Maks
Magdalena i Łukasz

Podobne pary z Lubelskie / Lublin
Joanna i Roman
Irena i Grzegorz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz do nasKonsultacje telefoniczne
są dostępne w abonamentach VIP


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij