Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Asi i Piotra

Niezły z nas zakochany tandem

Asia i Piotr
quote

Na początku były dwa loginy

 • Asia, 28 latanalityk sprzedaży, Poznań
 • Piotr, 29 latinżynier, Jarocin
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2009-03-06
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2009-04-03
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

     Nasza historia była inna od bajkowych marzeń, ale nasza miłość  w Internecie również ma swoje szczęśliwe zakończenie!

Miłość, jak z bajki w Internecie

     Być może to brzmi jak różowa bajka, ale Piotr to książę, na którego bardzo długo czekałam w mojej wysokiej i – jak mogłoby się zdawać – niedostępnej wieży. We wszystkich bajkach młody królewicz zjawia się na rumaku i z oddaniem walczy o swoją ukochaną. 

     Na początku były w Internecie dwa loginy składające się z kombinacji liter i cyfr. Jeden z nich to ona, a drugi on. Najpierw było dopasowanie partnerów w 84% i prawie 70 km odległości między Poznaniem a Jarocinem. Ale już następnego dnia łączyła ich czekolada i najmniejszego znaczenia nie miało to, że ona lubi mleczną z nadzieniem truskawkowym, a on przepada za gorzką w każdych ilościach.

     Przez kilka następnych tygodni były w Internecie listy, zawsze długie, pełne emocji, tak wyglądała nasza bliskość w sieci, wyczekiwane z ogromnym utęsknieniem. To ona napisała do niego pierwsza i pierwsza odważyła się zadzwonić. Tak bardzo chciała usłyszeć jego głos. Po pierwszym telefonie wiedziała, że chce go słyszeć codziennie.

Ich szczęśliwa historia

     Oczywiście potem była pierwsza randka, wyjścia do kina, spacery po parku, trudne rozstania i czekanie na kolejne spotkania – a dookoła wiosna, która była ich cichym, zielonym i słonecznym sprzymierzeńcem. Potem słyszeli swoje głosy już codziennie. Dwa ciągi liter i cyfr bardzo szybko poszły w zapomnienie, bo zamiast nich byliśmy już my: Asia i Piotr i nasza historia.

     Być może to zabrzmi jak bajka, ale Piotr to książę, na którego bardzo długo czekałam w mojej wysokiej i – jak mogłoby się zdawać – niedostępnej wieży. We wszystkich bajkach młody królewicz zjawia się na rumaku i z oddaniem walczy o swoją ukochaną. Nasza historia była inna od bajkowych marzeń, ale również ma swoje szczęśliwe zakończenie.

     Piotr zjawił się nie tyle na białym koniu, co na rowerze górskim, a udana pierwsza randka przyniosła nam szczęście, radość i oczywiście najwspanialsze uczucie na świecie, jakie może połączyć dwoje ludzi. Teraz już razem jeździmy na rowerze, oczywiście górskim. Zamierzamy razem przejechać jeszcze wiele tysięcy kilometrów i jesteśmy pewni, że niezły z nas zakochany tandem.

Asia i Piotr

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij