Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Karoliny i Alka

Jesteśmy szczęśliwi i wierzymy, że już tak zostanie

Karolina i Aleksander
quote

Marzą o małym, białym i wspólnym domku

 • Karolina, 32 latakierownik działu sprzedaży, Poznań
 • Aleksander, 40 latwłasna działalność, Poznań
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2011-05-01
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2011-06-04
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Obydwoje byliśmy dość zdeterminowani i pragnęliśmy po prostu być szczęśliwi. Nie interesował nas przelotny romans. Obydwoje po rozwodzie, byliśmy samotnymi rodzicami. Alek ma dwoje dzieci, a ja mam jedno. Nasze dzieci są w tym samym wieku. Doświadczenie życiowe mi podpowiadało, że mając dzieci w tym samym wieku, będzie nam łatwiej się porozumieć. Byli z nas tacy... samotni rodzice w poszukiwaniu miłości...

Pierwsze e-maile

Wnikliwie przeglądałam propozycje ofert na portalu MyDwoje. Uważnie czytałam profile. Wybrałam świadomie. Wkrótce był pierwszy e-mail, pierwsza wiadomość przez sieć. Wymieniliśmy po dwa e-maile i już w trzecim zaproponowałam spotkanie. Ale już po pierwszym e-mailu wiedziałam, że może być z Alka doskonały przyjaciel.

Pierwsze spotkanie

Nasze pierwsze spotkanie odbyło się w upalne czerwcowe popołudnie w bajecznej scenerii pewnej poznańskiej kawiarni. Alek opisywał tamtejsze desery w tak przepyszny sposób, że było wiadomo… jest łasuchem. Zamówiłam tylko kawę, a on biedak męczył się patrząc, jak inni delektują się słodkościami. Spędziliśmy przemiło czas. Potem był spacer po poznańskiej starówce. Chociaż dopiero niedawno poznaliśmy się - już byliśmy szczęśliwi. Trwał jarmark świętojański, więc naszym barwnym rozmowom nie było końca. 

Już zawsze szczęśliwi

Potem już tylko długie rozmowy i tęsknota za każdą następną randką. Spotykamy się już ponad pól roku i zawsze z niecierpliwością myślimy: kiedy następne spotkanie? Mamy plan, żeby wspólnie zamieszkać. Marzymy o małym, białym, wspólnym domku z dużą działką za miastem. Rok, który właśnie się rozpoczął będzie pełen przemian. Wiem jednak, że będziemy szczęśliwi.
Nasze życie to już nie Ty i Ja, ale MY i troje naszych dzieci. Jesteśmy szczęśliwi i wierzymy, że już tak zostanie.

Pozdrawiam,
Karolina

 
życzenia
Podobne pary: 30+
Dagmara i Zbigniew
Gabriela i Łukasz
Monika i Daniel

Podobne pary: od pierwszego wejrzenia
Lidia i Władysław
Monika i Marcin
Karolina i Sebastian

Podobne pary z wielkopolskie / Poznań
Alicja i Kamil
Asia i Piotr
Jagoda i Jarek

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej przez (za uprzednią zgodą) Katarzynę Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij