strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Biuro matrymonialne > Anonse matrymonialne Bydgoszcz

Anonse matrymonialne Bydgoszcz

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Anonse matrymonialne Bydgoszcz
Anonse matrymonialne Bydgoszcz   Szukasz anonsów matrymonialnych Bydgoszcz? Sprawdź, jak Bydgoszczanie zamieszczają anonse matrymonialne za pośrednictwem Internetu i odpisz na najciekawsze anonse.

Szukasz anonsów matrymonialnych Bydgoszcz?

> Zarejestruj się i sprawdź anonse z Bydgoszczy

> Anonse matrymonialne kobiety Bydgoszcz
> Anonse matrymonialne mężczyźni Bydgoszcz

> Anonse matrymonialne kobiety
> Anonse matrymonialne mężczyźni

> Anonse kobiet Twarze MyDwoje
> Anonse mężczyzn Twarze MyDwoje

Anonse z Bydgoszczy

Single z województwa kujawsko - pomorskiego zamieszczają u nas anonse matrymonialne, ponieważ szukają partnera na życie. Większość singli w województwie pochodzi z Bydgoszczy i tu nadaje swoje anonse. Jest to miasto powiatowe w północnej Polsce, położone na Kujawach, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, którego wschodnia część graniczy na Wiśle. Jest to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego i w nim toczy się główne życie kulturalne w tym województwie. Wśród zamieszczających anonse matrymonialne w Bydgoszczy liczną grupę stanowią studenci, gdyż znajduje się tam kilka uczelni, na których studiuje ponad 38 000 studentów. Dużo anonsów matrymonialnych pochodzi również od dojrzałych kobiet i mężczyzn, którzy rozszerzają swoje poszukiwania również o anonse internetowe oraz poszukują wybranka w województwach sąsiednich, w całej Polsce i poza nią. Dowiedz się więcej na temat > Singli z Bydgoszczy.

> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz kobiety 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz kobiety 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz kobiety 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz kobiety 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz kobiety 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz kobiety 66+ lat

> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz mężczyźni 18 - 25 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz mężczyźni 26 - 35 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz mężczyźni 36 - 45 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz mężczyźni 46 - 55 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz mężczyźni 56 - 66 lat
> Ogłoszenia matrymonialne Bydgoszcz mężczyźni 66+ lat

Oferty matrymonialne i randki w Bydgoszczy

Kiedy już anonse matrymonialne ludzi korzystających z > Biura matrymonialnego Bydgoszcz przyniosą skutek, Bydgoszczanie nie wyobrażają sobie randki w innym miejscu, jak tylko w swoim mieście i jego okolicach. Wystarczy oddalić się trzy kilometry od centrum miasta i można zabrać wybranka na niezapomniany spacer po największym w Polsce parku miejskim - Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Jest to okolica pełna atrakcji, między innymi są tam stawy, Polana Różopole, a także ogród botaniczny na skałkach. To również miejsce organizacji niezliczonych koncertów, zjazdów, festiwali, pikników i wydarzeń sportowych. W Leśnym Parku warto wybrać się też do Całorocznego Centrum Sportu i Rekreacji, a w nim skorzystać z pola golfowego, stoku narciarskiego, skateparku czy plaży.

Na randce w Bydgoszczy warto zachwycić się niezapomnianym widokiem na panoramę Bydgoszczy  - oczywiście najlepiej  z Wieży Ciśnień zlokalizowanej na Wzgórzu Dąbrowskiego. Jeśli macie ochotę na naprawdę romantyczny wieczór wybierzcie się na spacer Wenecją Bydgoską, bezpośrednio nad rzeką Młynówką.

Obejrzyj nasze anonse matrymonialne i odnajdź miłość już dziś!

oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 2 oddanych głosów ]
 

Komentarze (2)


dodaj komentarz
 Bydgoszczanka 2015-04-16 12:51:07 
Ja uważam ze trudno jest generalnie znaleźć cikawe anonse singli z Bydgoszczy, takie poważne i z sensem. Gazet to juz chyba nikt nie czyta, w dyskotekach nikogo interesujacego jeszcze nie poznalam. Uwzam , ze na mydwoje naprawde oferta anonsow z tego miasta jest najwieksza.
 JJola 2015-04-14 21:08:14 
zaintrygowała mnie ta Bydgoska Wenecja.... skorzystam

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij