Nowa szczęśliwa para 40+

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Szczęśliwe pary po czterdziestce.

Kobieta z przeszłością, mężczyzna po przejściach, oraz panny i kawalerowie szczęśliwi z MyDwoje.

Otrzymano 11. lutego 2017

"Witam,
chciałabym poinformować Państwa, że od kilku miesięcy jestem szczęśliwą mężatką, dlatego usunęłam konto. Na Waszym portalu poznałam swojego męża. Ja znalazłam miłość swojego życia korzystając z Waszych usług tylko 4 miesiące :).
Dziękuję Wam bardzo.
Pozdrawiam
Katarzyna
 
Ps. Kiedyś nie wierzyłam w to, że takie portale mają sens ... Ja poznałam właśnie takiego człowieka, o którym marzyłam :)"

KAD36AF2, Katarzyna, 42 lata, urzędnik, Wrocław


Otrzymano 24. stycznia 2017

"Chce podziękować zespołowi "My Dwoje" za to, że są. Dzięki portalu spotkałam ciekawe osoby, no i miłość, jestem szczęśliwa. Pozdrawiam Halina"

K45C1EA2, Halina, 49 lat, sanitariusz pogotowia ratunkowego, Lwów


Otrzymano 19. października 2016

"Dziękuję serdecznie za możliwość skorzystania z Państwa serwisu, jesteście naprawdę genialni i zasługujecie na nagrodę Nobla.... Dzięki Wam poznałam Kogoś wspaniałego."

K4236847, Iwona, 45 lat, analityk medyczny, Gorzów Wielkopolski

szczęśliwe pary po 40 z MyDwoje

Otrzymano 25. sierpnia 2016

"Proszę o usuniecie mojego profilu z portalu Mydwoje. Prośbę swą motywuję poznaniem bardzo wartościowej i uczciwej kobiety. Jak Ją zobaczyłem, to poczułem że to jest właśnie to... czego szukałem. Za pomoc serdecznie dziękuję."

M4716FC6, Darek, 46 lat, kierowca, Będzin


Otrzymano 08. sierpnia 2016

"Na Państwa portalu poznałam Ta drugą osobę, która jest bardzo wartościowym mężczyzną i z którym bardzo dobrze się wzajemnie rozumiemy. Na razie spotykamy się i poznajemy. Jednak mam nadzieję, że ta znajomość - to będzie właśnie to - czego szukaliśmy obydwoje. Przez to też chciałam serdecznie podziękować za to, iż można na Waszym portalu poznać bardzo wartościowe osoby oraz za dobrą usługę."

K28A466F, Agnieszka, 40 lat, pracownik oświaty, Dąbrowa Górnicza


Otrzymano 04. lipca 2016, godz. 20:54

Poznałem na Państwa portalu kobietę która jest mi obecnie najbliższa i myslę, że utrzymywanie dalej swojego profilu nie ma sensu. Nie chcę kusić kolejnych Pań. (...) Dziękuję za prowadzenie tej strony, przydała się. Marek

K54A53F1, 37, nauczyciel, Szczecin
M7A5ED1E, 43, inżynier elektroenergetyk, Szczecin


Otrzymano 22. marca 2016

"Cześć!
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za możliwość skorzystania z usług  oferowanych przez portal www. mydwoje.pl
W chwili obecnej zamykam tu konto, a powodem tej decyzji jest to, iż  poznałam tutaj, bliską mojemu sercu osobę, z którą planuję przyszłość.
Jestem ogromnie wdzięczny, że dzięki tej stronie udało nam się wzajemnie  odnaleźć, nie sądziłem, że stanie się to tak sprawnie i tak szybko. To  tylko świadczy o profesjonalizmie tej strony.
Pragnę być lojalny wobec mojej wybranki. Odnaleźliśmy się tutaj nawzajem, najpierw wirtualnie, a teraz przed nami okazja do spotkania (mieszkamy w  różnych państwach).
Nie szukam kolejnych związków z kobietami i moja postawa wierności,  lojalności zmusza mnie do podjęcia takiej, a nie innej decyzji.
Niemniej jestem ogromnie wdzięczny, bo poprzez tą stronę zmieniło się  diametralnie moje życie, spełniły się marzenia i kształtuje się nowa przyszłość.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.
Na pewno będę rekomendował tą stronę dla wszystkich szukających swojej  drugiej połówki.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, że pomogliście mi spełnić marzenia.
Oleg"

M7295C1F, Oleg, 46 lat, lekarz, Glazov, Rosja


Otrzymano 15. maja 2015, godz. 16:17

Zdecydowałam się na usunięcie mojego konta z Serwisu MyDwoje.pl gdyż poznałam na nim Pana, który może stać się dla mnie miłością mojego życia. Mam nadzieję, że z wzajemnością. Jestem szczęśliwa, że Wasz Serwis mi w tym pomógł.
Pozdrawiam

K727CB63, Anna, 49 lat, socjolog urzędnik, Łódź
PD: 80 %
Pierwszy kontakt: grudzień 2014 r.


Otrzymano 23. marca 2015, godz. 22:05

Bardzo dziękuję Wam za możliwość poznania siebie i innych singli. Jestem szczęśliwa, że znalazłam swoją drugą połówkę pomarańczy. Marzyłam, aby zakochać się i widzieć blask w jego oczach. Tak też się stało. To przyszło w najmniej oczekiwanym momencie. Jestem wdzięczna całemu Zespołowi za zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie do tak delikatnych spraw życiowych. Każdy zasługuje na odrobinę miłości. Tylko, że trzeba jej trochę pomóc. Życzę Wam dalszych sukcesów, a innym wiary w siebie i w moc przeznaczenia. Pozdrawiam Irena z Lublina.

K25F8DCD, Irena, 45 lat, pielęgniarka, Lublin
Grzegorz, 52 lata, własna działalność, Kielce

PD: 82 %
Pierwszy kontakt: 25.07.2014r.

Otrzymano 06. stycznia 2015, godz. 18:59

Witam
Jestem użytkownikiem portalu od roku. Poznałam Dzięki Państwu kogoś z kim( być może ) planuję dalsze życie "we  dwoje" Dlatego też pragnę zrezygnować z dalszych usług Państwa. Proszę o całkowite wylogowanie mnie z portalu. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę.

K3B46AE9, 53 lat, statystyk medyczny,Bydgoszcz

Otrzymano 24. listopada 2014, godz. 08:30

Witam,
dziękuję za miłe słowa, ale właśnie dzisiaj podjęłam decyzję o usunięciu swojego profilu. Dzięki Państwu poznałam tutaj sympatycznego Pana. Jesteśmy po dwóch spotkaniach i zapowiada się na dalsze. Dziękując jeszcze raz, pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej realizacji pomysłu łączenia ludzi.

KCEB7ED7, 49 lat, KSIĘGOWA, Poznań

Otrzymano 07. lipca 2014, godz. 22:56

Dziękuję :)

Proszę o skasowanie profilu, ponieważ dwa dni temu wzięłam ślub z jednym użytkowników Państwa portalu. Poznaliśmy się tu 18 czerwca 2013r, spotkaliśmy tydzień później, a od 5 lipca tego roku jesteśmy bardzo szczęśliwym małżeństwem. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w kojarzeniu par. Będziemy polecać MyDwoje wszystkim znajomym singlom :)
Pozdrawiamy.
Hania i Marek.

Hania, KC1B4EA5, terapeutka , Gorzów Wielkopolski

Otrzymano 21. czerwca 2014, godz. 15:56

Dzień dobry ! Jak na razie to wszystko jest w porządku . Powoli rodzi się uczucie i planujemy wspólną przyszłość . Niestety dzieli nas ta Jego praca w Wiedniu i na razie nie wiadomo kiedy się skończy , ale przyjeżdża tak często jak tylko może na parę dni . Jest na ze sobą wtedy fantastycznie fizycznie i uwielbiamy z sobą rozmawiać . Mamy wiele wspólnych poglądów i te same wartości .Często piszemy do siebie i opowiadamy sobie co u kogo słychać jak minął tydzień i co będziemy robić jak się zobaczymy . E- maile są bardzo cieple i wypełnione tęsknotą  (...)
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę kojarzenia jak najwięcej szczęśliwych par .
Z Poważaniem,
Jadwiga G

KE51A5B5, pomoc nauczyciela w przedszkolu, Wieliczka

Otrzymano 26. maj 2014, godz. 20:29

Byłam zadowolona z waszych usług i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Nie dlatego zamykam profil.  Powodem  zamknięcia konta była miłość która znalazłam przez wasz portal. Moje konto było przez dłuższy okres nieużywane i postanowiłam je zamknąć.
Może kiedyś tu wrócę ale póki co dziękuję i pozdrawiam, Jola

KC11C81E, 48 lat, psycholog, Rzeszów

Otrzymano 17. maja 2014

Witamy serdecznie...
w nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy z konsultantem, odbytej w związku z kasowaniem naszych kont na profilu My Dwoje, przesyłamy nasze zdjęcie i treść wiadomości pisanej kilka tygodni od momentu poznania.
Treść tej wiadomości jest dowodem, że portal pozwolił na poznanie się  dwojgu ludziom szukającym prawdziwej miłości, nadającym na tych samych falach, mającym takie same pasje, zainteresowania.Jesteśmy już po kilku spotkaniach, tak więc wirtualna znajomość stała się faktem. Marzenia nasze się urzeczywistniły dzięki portalowi My Dwoje, jesteśmy sobą szczęśliwi i planujemy wspólną przyszłość...

Wyrażamy zgodę na zamieszczenie przesłanego zdjęcia i treści poniższego e-maila

"Kochana...Napisałaś tak piękne słowa w których otworzyłaś swoje serduszko ale też którymi odczytałaś to co ja czuję...Tak...los pozwolił nam na poznanie a my z każdym dniem coraz bardziej szczęśliwi sobą tworzymy nowy rozdział w naszym życiu..., wspólnie już tworzymy naszą historię... Jedyna i ja tęsknię do Twej bliskości...do ciepła Twego ciała ale też do gorąca Twoich ust...do spojrzeń w których nasze oczy wyrażają to co tylko najpiękniejsze...do szeptów które są dla nas jak pokarm dla duszy...tęsknię do Ciebie i na każdym kroku szukam Twej dłoni bo to ona złączona z moją stanowi naszą jedność i podążanie tą samą drogą życia...Kochana...to co się dzieje z nami i w nas napawa mnie radością i pozwala abym już zawsze spoglądał na otaczający świat w zupełnie  innych, kolorowych moim szczęściem barwach...

Dziękuję Ci za to pięknie....

Twój J.

Pozdrawiamy pracowników portalu My Dwoje

M98A8375 i KF46249D

Otrzymano 19. stycznia 2014, godz. 12:09

Bardzo dziękuję, że mogłam być na Waszym portalu. Jesteście naprawdę bardzo dobrym portalem w porównaniu z innymi. Nie przedłużam abonamentu, ponieważ chyba dzięki Wam poznałam pana z którym zanosi się na dłuższą znajomość. Na razie jesteśmy sobą zauroczeni i mamy dużo wspólnych zainteresowań i poglądów na życie. Mam cichą nadzieję, że przerodzi się to w uczucie i wspólne życie. Jeżeli (co nie daj Boże ) to się nie uda, to chętnie wrócę na Wasz portal. Polecałam już Wasz portal koleżankom, które poszukują partnera, ale nie maja szczególnie okazji poznać Go wokół siebie. Będę Was polecać. Dzięki Wam ,że Jesteście. Pozdrawiam Wszystkich pracowników tego portalu. Z wyrazami szacunku. Jadwiga G. .

KE51A5B5, 48 lat, pomoc nauczyciela w przedszkolu, Wieliczka

Otrzymano 16. stycznia 2012, godz. 11:22

Pięknie dziękuję!

Bardzo serdeczne dziękuje Państwu za wspólnie spędzony czas , były to chwile dla mnie bardzo mile, które pozwoliły mi poznać wielu ciekawych Panów i znowu poczuć się kobietą. Dziękuję wszystkim pracownikom za miły kontakt, czujność nad naszym bezpieczeństwem i zwykle ludzkie traktowanie. Ponieważ znalazłam swoja druga polowe na dobre i źle to proszę o usuniecie mojego profilu.
Pozdrawiam i życzę sukcesu. Dziękuję za wszystko.
Aleksandra

KF28D88D, 45 lat, farmaceutka, Frankfurt, Niemcy

Otrzymano 31 sierpnia 2010, godz. 09:05

Dzień dobry...
Na państwa prośbę odpowiadam z miłą przyjemnością i...

Z największą RADOŚCIĄ, chcę poinformować, że dzięki państwa uprzejmości poznałam wspaniałego mężczyznę! Muszę powiedzieć, że nie myślałam, że w moim wieku - 43 lata- można się zakochać.
Mam na imię Jolanta, jestem z Łodzi: zgodność z partnerem wynosiła 69%...Poznaliśmy się w czerwcu tego roku... Krzysztof (tak ma na imię partner) napisał pierwszy: skorzystał z możliwości wysłania 1 wiadomości za 1 smsa...I był to strzał w 10...
Na zamieszczonym zdjęciu na portalu nie wyglądał zbyt zachęcająco,  aczkolwiek jak doszło do spotkania - byłam w szoku.. Złamałam wszystkie zasady moralności, jakie są <<haha>>.. Ale było WARTO.. 
Zadziałało to oczywiście w obie strony.. Strasznie zaiskrzyło, prawdziwy pożar! Pali się wciąż. Niesamowite uczucie, cos wspaniałego. Okazał się wspaniałym człowiekiem, który również szukał na państwa portalu szczęścia i miłości.
Co prawda dzieli nas odległość od siebie 160 km, ale to nie jest dla nas problem: rozmawiamy codziennie po 2 godz, spotkania również organizujemy..Jak to tylko możliwe.
Po prostu udało nam się  odnaleźć siebie, mimo niezbyt pozytywnych opinii na temat znajomości przez internet.. Osobiście tez w to nie wierzyłam...A JEDNAK...Obydwoje szukaliśmy..
Muszę jeszcze dodać, że Miłość w dojrzałym wieku jest dużo piękniejsza, niż w wieku młodym, mając 20 lat...

Proszę opublikować ten list oraz niektóre fragmenty scalić w jedność... Chcę przez to pokazać, że takie portale powinny istnieć i nie można tracić nadziei, bo są jeszcze uczciwi mężczyźni, którzy nie szukają wyłącznie przygód poprzez sieć.
Moj partner tez uważał, że cos takiego jest niemożliwe. Byliśmy zalogowani niezbyt długo: Krzysztof 2 miesiące, ja 3. Obydwoje mamy juz duże dzieci, dorosłe, które podśmiewają się z nas dorosłych... To  jest teraz czas dla nas dorosłych. 

Ale jak śpiewa Seweryn Krajewski:
„WIELKA MILOSC NIE WYBIERA,
CZY JEJ CHCEMY NIE PYTA NAS WCALE,
WIELKA MIŁOŚĆ – WIELKA SIŁA...”

Pozdrawiam serdecznie i naprawdę bardzo duży pozytyw dla państwa portalu...
Życzę wszystkim powodzenia i miłości...

Jolanta, 43 lata,  Łódz, obuwnik
Krzysztof, Krotoszyn,40 lat, masarz

PD:  69%
data poznania: czerwiec 2010
 

Otrzymano 25 czerwca 2010, godz. 09:19

Witam.
Usunęłam konto ponieważ znalazłam mężczyznę swojego życia na portalu My Dwoje, a on znalazł mnie. Mam na imię Marzena, mój mężczyzna to Grzegorz.
Pierwszą wiadomość wysłałam ja w grudniu 2008 r. Pisaliśmy do siebie przez kilka miesięcy. Pierwsze spotkanie miało miejsce 28.03.2009 r. i od razu coś "zaiskrzyło". Cały czas mieliśmy o czym rozmawiać, w związku z tym codzienne rozmowy przez telefon trwały od 1 do 3 godzin. Spotykaliśmy się raz w tygodniu, a pod koniec maja wybraliśmy się na wspólny bardzo romantyczny weekend nad piękne rozlewisko.
Niestety między spotkaniami mijały czasami nawet dwa tygodnie z dwóch przyczyn. Odległość 120 km, co nie było najgorsze. Ważniejsze było to, że Grzegorz jest rolnikiem, oprócz uprawy roli hoduje też zwierzęta i nie zawsze miał kogoś kto mógłby go zastąpić, a nie chcieliśmy zbyt wcześnie przedstawiać ewentualnego partnera rodzinie.
Teraz już mamy pewność, że znaleźliśmy się i że będziemy razem. Bez ślubu, ale nie jest on nam potrzebny w tej chwili - może za kila lat.

Dziękujemy Państwu serdecznie za pomysł takiego portalu.

Pozdrawiamy,
Marzena i Grzegorz

Marzena, Środa Wlkp., 41 lat, główna księgowa
PD: 73 %
Pierwszy kontakt: 27.12.2008 r.
Pierwsze spotkanie: 28.03.2009 r.
Otrzymano 25 maja 2010, godz. 08:36

Witam,
dziękuje za informację i pragnę powiadomić, że od miesiąca jestem związana z panem poznanym w My Dwoje - Piotrem J.
Trudny człowiek (a przecież w życiu nie jest lekko), ale ma bardzo silny i mądry system wartości, wymagający od siebie i od kobiety i własnie o to chodzi, jedyny mężczyzna do którego nabrałam ogromnego szacunku i respektu.
Kiedyś opowiem naszą historię, napiszę o moich zwariowanych i szalonych pomysłach, a jest o czym pisać. Teraz jeszcze muszę troszkę o tym pomyśleć,
Pozdrawiam Agata Z.

Agata, Chrzanów, 45 lat, nauczyciel,
Procentowe dopasowanie - 72%
Pierwszy kontakt: 23.04.2010

Otrzymano 24 kwietnia 2010, godz. 14:14

Proszę o likwidację mojego profilu poznałem osobę, z którą jestem szczęśliwy dziękuję i pozdrawiam.
Dane Użytkownika znane Redakcji
 
Otrzymano 27.03.2010 godz. 18:38

Znalazłam miłość - ja kobieta  piękna, wartościowa i świadoma swej kobiecości znalazłam miłość. Jedyną i prawdziwą. Życie weryfikuje i  określa co jest prawdą. Dziewczęce marzenia są niczym wobec uczucia dojrzałego, w którym znajduję wszystkie smaki tego nazwania. Błądziłam w powierzchowności emocji i oszustwa, zdrady i odrzucenia przez człowieka, w którym się zakochałam. Hmm...zakochałam?! 
Połączyło nas w MyDwoje uczucie samotności i nadziei. Dwoje już całkiem dorosłych ludzi, którzy już wiele widzieli, dużo przeżyli, ale życie dla nich trwa a nawet rozkwita przy drugiej ukochanej osobie.
To jak wynurzyć się na powierzchnię oceanu dla zaczerpnięcia życiodajnego powietrza. Każdy człowiek ma prawo do szczęścia i miłości. Mamy już dorosłe dzieci które kochamy nad życie i są one dla nas ponad wszystkim. Mamy siebie. Początki zawsze są trudne - niepewność, lęk przed nowym, strach przed odrzuceniem, bo łzy jeszcze dobrze nie obeschły po poprzednim związku. Snujemy plany na przyszłość - kochamy przyrodę i aktywne życie, lubimy kino i teatr i nawet mamy podobne upodobania w kuchni.
Chcemy korzystać z życia, bo jest jedno i niepowtarzalne - po nas już tylko pył zostanie. Chłopak mój jest teraz moim światem - zmieniłam się, złagodniałam, ograniczyłam dawki leków - wszystko dlatego że znalazłam swą miłość.
A ja chcę na nią zasłużyć
to jest wyzwanie
bo jesteś moim spełnieniem
miłością życia

Bożena i Sławek, 77% PD,
Bożena, Warszawa, 45 lat, lekarz
Otrzymano 8 grudnia 2009, godz. 10:00

Dzięki wam poznałem wspaniała kobietę i to z bliskich okolic. Nie wiem czy to miłość do końca życia ale mam nadzieje że tak, na razie są miłe początki związku lecz mam nadzieje że to cos trwałego.

Obym już nie musiał rejestrować się na waszym portalu - bez obrazy, wiecie o co mi chodzi ;)

Pozdrawiam i wielkie dzięki ;)))))

Dane Użytkownika znane Redakcji
Otrzymano 15 października 2009, godz. 20:01

Szanowni Państwo
Dzisiaj kończy się ważność mojego abonamentu i nie będę go już przedłużać.
Od dwóch miesięcy koresponduję z pewnym uroczym mężczyzną, którego tu poznałam. Czy to miłość to się jeszcze okaże ale z pewnością jest między nami coś w rodzaju "braterstwa dusz" i rodzi się fajna przyjaźń. Obydwoje postanowiliśmy przejść na kontakt poprzez prywatną pocztę mailową.
A ja już aktualnie nikogo nie szukam :) .
Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

Dane Użytkowniczki znane redakcji

Otrzymano 13 października 2009, godz. 19:14

Witam,
Szanowni Państwo, powodem usunięcia profilu jest mężczyzna, na którego czekałam całe życie, a którego poznałam dzięki Państwa Serwisowi.
Dziękuję, że zachęciliście Państwo Marka do założenia profilu w MyDwoje.pl, gdzie cierpliwie na Niego czekałam.
Z pewnością powiadomimy Państwa, gdy tylko zdecydujemy się na opublikowanie naszej historii.
Życzę Państwu wielu połączonych gorącym płomieniem miłości serc i jeszcze raz dziękuje, że jesteście;-)))

Marzena, 39 lat, manager, Warszawa

Otrzymano 5 maja 2009, godz. 14:20

"Witam. Jesteście cudowni. Dziękujemy Wam za tak perfekcyjnie prowadzony portal. Dzięki Wam udało nam się nawiązać kontakt, a teraz nie możemy się nadziwić trafnością Waszych prognoz co do zgodności osobowości. W naszym przypadku wyszło 79%, a właściwie rozumiemy się w lot - tak jakby jeszcze na poziomie podświadomości. Nie mówiąc już o tym, że w praktyce to jest po prostu niesamowite - nam wydaje się, jakbyśmy mieli 100% zgodności i znali się od zawsze. Oboje uznaliśmy, że powinniście dostać nagrodę Nobla. Dzięki Wam ja znalazłem partnerkę w niecały miesiąc, a ona w trzecim miesiącu. Ale najważniejsze jest to, że udowodniliście nam, że można znaleźć zrozumienie, a nawet miłość (mam nadzieję, bo wszystko na to wskazuje) drugiej osoby w sytuacji, kiedy człowiek już w nic nie wierzy, jest na skraju załamania nerwowego i w ogóle w strasznym "dole". A dzięki Wam odrodziliśmy się na nowo. Jeszcze raz pięknie dziękujemy i życzymy samych sukcesów - zasłużyliście na nie. Marek i Magda"

Marek, 48 lat, Ostrów Wielkopolski/Kraków

Otrzymano 19 kwietnia 2009, godz. 13:04

"Dziękuję! Niewyobrażalnym jest dla mnie poznanie tak wspaniałej kobiety, która porusza się w tym życiu na wartościach podobnych do moich. Jest to dla mnie o tyle niezwykłe, że jest podobna do moich modlitw i marzeń. Ma na imię Ewa. Zobaczę, jak to się dalej potoczy, ale mam nadzieję, że dobrze. Pozdrawiam i dziękuję."

Adam, 43 lata

Otrzymano 24 września 2008, godz. 10.13

"Powodem najpierw zawieszenia profilu, a następnie jego skasowania jest osiągnięcie celu mojego u Państwa pobytu:) Poznaliśmy sie dzięki Państwu, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni."

Michał, 42 lata, Warszawa


 
Komentarze (1)

Nowa szczęśliwa para 40+ - dodaj komentarz
K; 2016-08-11 22:06:58 
Piękne historie. Autentycznie wzruszyła mnie historia pani Bożeny i pana Sławka - poryczałam się jak bóbr. Ja jestem tu już tak długo i ciągle nie spotkałam prawdziwej miłości podczas gdy osoba, która mnie zdradziła bawi się i korzysta z życia w najlepsze ... :(

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij