Nowa szczęśliwa para 20+

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest

Na MyDwoje poznają się młodziutkie studenckie pary.

Szczęśliwe pary z Internetu 20+.


Otrzymano 02. lutego 2016, godz. 11:35

Witam serdecznie, mam dla Państwa wspaniałą wiadomość, ponieważ dzięki Państwa portalowi odnalazłam miłość swojego życia! Zarejestrowałam swoje konto w lutym 2014 po namowie koleżanki, jednak bez większych nadziei na odnalezienie szczęścia. Miałam 4 nieudane spotkania - mimo że dobór partnerski z umówionymi mężczyznami był dosyć wysoki (powyżej 80%), nasze poglądy znacznie się różniły, co było odczuwalne już na pierwszym spotkaniu. Wówczas na kolejną randkę zdecydowałam się dopiero po 4 miesiącach budowania relacji poprzez wymianę nieregularnych wiadomości na Państwa portalu. Po tym czasie umówiliśmy się na pierwsze spotkanie i już wówczas zaiskrzyło. Po dokładnie roku i 11 dniach odbyły się zaręczyny. Dziś planujemy wspólny ślub, który chcemy aby był egzotyczną odmiennością w tle zachodzącego księżyca.


K714731F, 28 lat, bankowość, finansista z zawodu, pracuje w konsultingu, Białystok
M76E87E5, 34 lata, optometrysta, KłodzkoOtrzymano 15. grudnia 2015, godz. 09:24

Witam. Prosiłabym o usuniecie mojego profilu, gdyż dzięki państwa stronie poznałam swoje szczęście.
Pozdrawiam

K822E419, 28 lat, pracownik fizyczny, Kraków

Otrzymano 19 kwietnia 2015, godz. 11:35

Witam:) ,,Cierpliwość jest codzienną formą miłości". To cytat jednej ze znanych osób. I rzeczywiście się z tą myślą zgadzam:) Jestem na portalu Mydwoje.pl jakieś dobre 4 lata i właśnie miałam okazje odnaleźć właściwego człowieka. Nie zakładam oczywiście od razu że będzie to wielka miłość itd. Jednak czuję wyraźnie, że jest to bliska mi osoba choć nie znamy się jeszcze na żywo zarazie dzieli nas granica dwóch państw:).  Ale jeśli to będzie miłość to wierze, że odległość będzie tutaj żadną przeszkodą. Nie wykluczone, że zakończy się dobrym koleżeństwem bądź przyjaźnią a to też cenna przecież relacja:) Bardzo dziękuję za umożliwienie przebywania na tym portalu redakcji i za możliwość znalezienia tej jedynej osoby:) Nasza zgodność osobowości to 81%, a przeciwieństwa jakie w nas tkwią tworzą wyczuwalny tandem. Relacja trwa już kilka miesięcy a za dwa tygodnie spotkanie na żywo:)

A dla tych z Państwa którzy jeszcze czekają na tą drugą osobę powiem w dodatku, że cierpliwość popłaca. Najpierw tak naprawdę trzeba pokochać siebie żeby pokochać innego człowieka. Należy też nauczyć się trzymać granicę w kwestiach które są dla nas kluczowe i nie popuszczać. Bo tak naprawdę zarówno życie samemu bądź z drugą osobą posiada swoje plusy i minusy (lecz najpierw w 1 kolejności trzeba być w porządku w stosunku do własnej osoby) :) Chociaż niezaprzeczalny jest fakt, że życie we dwójkę jest dużo łatwiejsze:), choć w dzisiejszym świecie nie brakuje tutaj też toksycznych relacji.  
Pozdrawiam i życzę miłych poszukiwań. Jestem szczęśliwa:)

K3B241EA, 27 lat Pracownik Call Center/ Przyszła pielęgniarka, Jaworzno


szczęśliwe pary po 20 z MyDwoje


Otrzymano 24 listopada 2010, godz. 20:50

Witam serdecznie,

Chciałam poinformować, że przyczyną skasowania mojego profilu jest to, że poznałam na Państwa portalu wspaniałego mężczyznę. Jesteśmy razem 5 miesięcy i mam nadzieję, że będziemy jeszcze o wiele więcej.
Dziękuję Wam! :)

Pozdrawiam,
Studentka

 
Dane Użytkowniczki znane Redakcji

Otrzymano 16 września 2010, godz.11:57

Dzięki waszemu portalowi poznałam wspaniałego mężczyznę.
Pozdrawiam."

Katarzyna, 28 lat, Zielona Góra, pokojówka

Otrzymano 28 października 2009, godz. 12:21

Dziękuję, że jesteście :)

Witam, nie mogę się powstrzymać, by nie podzielić się z Wami moją radością :) Dzięki MyDwoje.pl jestem teraz szczęśliwa! Odnalazło mnie na tym portalu moje szczęście, na które tak długo czekałam. Napisał do mnie 11 października, ja odpisałam... I tak zaczęła się nasza wspólna droga. Po paru mailach, po godzinach na Gadu-Gadu, po kilku telefonach, spotkaliśmy się i potwierdziło się przeczucie, że jesteśmy bratnimi duszami, które błądziły po świecie w poszukiwaniu siebie :) Rozumiemy się doskonale, cieszy nas każda wspólna chwila, jest pięknie... i tak prawdziwie!!!
Dziękuję MyDwoje.pl

84% PD
Pierwszy e-mail: 11.10.2009
Pierwsze spotkanie: 18.10.2009

Gosia 25 lat, masażystka - menadżer, Wrocław/Oława

Otrzymano 3 maja 2009, godz. 15:10

Powodem usunięcia profilu jest to, że na tym portalu spotkałam mężczyznę mojego życia. Od miesiąca pisaliśmy ze sobą, rozmawialiśmy przez telefon, aż w końcu spędziliśmy cudowny majowy weekend i postanowiliśmy oboje usunąć nasze profile na MyDwoje.pl. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Karolina, 28 lat, Łódź

Otrzymano 19 kwietnia 2009, godz. 8:34

Witam! Proszę o zawieszenie mojego profilu. Wszystko wskazuje na to, że znalazłam za Waszym pośrednictwem osobę, którą pokochałam z wzajemnością. Co prawda było to już prawie rok temu, ale początki znajomości są trudne do określenia. Dziś wiemy już, że chcemy się pobrać. Słowa pochwały dla MyDwoje.pl za profesjonalizm, zaangażowanie i anonimowość. Pozdrawiam.

Nicoletta, 28 lat, Wrocław

 
Komentarze (0)

Nowa szczęśliwa para 20+ - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij