strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna
Biuro matrymonialne > Szukam miłości

Szukam miłości na życie

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Szukam miłości na życie
Szukam miłości na życieOd jakiegoś czasu szukasz miłości, bo zdecydowałaś się na stały związek i chcesz kochać trwale? Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje pomoże Ci znaleźć miłość w oparciu o dopasowanie charakterów i wartości życiowe. Już wkrótce się zakochasz na zawsze i spędzisz życie z partnerem, który będzie odpowiadał Ci pod każdym względem

Szukam miłości na dobre i na złe.

Szukasz miłości na dobre i na złe, chcesz kochać trwale?

Biuro matrymonialne MyDwoje.pl otrzymuje listy od osób szukających miłości:

"Drogie MyDwoje! Mam na imię Ewa, szukam miłości, szukam drugiej połówkiszukam przyjaciela, bo niedawno rozstałam się z moim wieloletnim partnerem. Niestety, byliśmy źle dopasowani. W wielu kluczowych kwestiach mieliśmy kompletnie odmienne zdanie i pomimo wielu prób ratowania związku, postanowiliśmy rozstać się i szukać miłości z kimś, kto jest nam przeznaczony. Teraz czuję się bardzo samotna. Brak mi tej drugiej osoby, z którą połączyłoby mnie prawdziwe uczucie. Szukam miłości na dobre i na złe, kogoś z kim mogłabym dzielić radości i smutki. Szukam mężczyzny, który mnie zrozumie. Ważne jest dla mnie, aby partner był podobny do mnie pod względem charakteru, oraz żebyśmy mieli podobne cele życiowe. Priorytetem jest dla mnie założenie szczęśliwej rodziny. Interesują mnie głównie panowie z Wrocławia, ale nie wykluczam przeprowadzki do innego miasta, pracuję w wolnym zawodzie, więc przeprowadzka nie zrujnuje mojej kariery zawodowej. Przeglądałam wstępnie oferty MyDwoje i znalazłam już kilka ciekawych ofert matrymonialnych z Wrocławia. Jestem pełna pozytywnych myśli i mocno wierzę, że już wkrótce spotkam tu swoją wielką miłość :). Pozdrawiam."

Znajdź miłość i partnera, który do Ciebie pasuje

Droga Ewo, jesteś osobą samotną i mówisz, ze szukasz miłości na dobre i na złe, chcesz kochać trwale. Rozumiemy, że jest to dla Ciebie ważny moment w życiu, że zależy Ci na tym, by nie mówić wiecznie "szukam miłości", ale by ją wreszcie znaleźć! Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje pomoże Ci znaleźć miłość w oparciu o dopasowanie charakterów i wspólne wartości życiowe. Przeczytaj o tym, czym jest zgodność charakterów w praktyce. Jeżeli szczerze szukasz miłości, nasze internetowe biuro matrymonialne, przedstawi Ci ogłoszenia matrymonialne mężczyzn ze zdjęciem osób na poważnie poszukujących miłości i stałego związku. Ewo, piszesz, że byliście źle dopasowani z byłym partnerem, pomożemy Ci znaleźć miłość i partnera, który do Ciebie pasuje w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego. Dopasowanie charakterów gwarantuje trwały związek! Znajdź miłość z MyDwoje.pl już dziś!

> Szukam miłości w Warszawie     > Szukam miłości w Katowicach > Szukam miłości w Łodzi
> Szukam miłości we Wrocławiu    > Szukam miłości w Poznaniu

Kochać trwale, znaleźć miłość na dobre i na złe

Nasza strona dla samotnych z wieloma ogłoszeniami matrymonialnymi może Ci pomóc, byś już wkrótce się poczula miłość i gorące uczucie i zapragnęła spędzisz życie z partnerem, który będzie odpowiadał Ci pod każdym względem. Zastanawiasz sie, dlaczego warto szukać miłości w Internecie? Tu masz dostęp do wielu osób i jasno precyzujesz swoje potrzeby i oczekiwania. Piszesz, że chcesz znaleźć partnera, który będzie do Ciebie pasował i który będzie zdecydowany złączyć się z Tobą na całe życie. Z nami możesz to zrobić! Będziesz miała kogoś takiego u swego boku. Swoje poszukiwania możesz zawęzić do wybranego obszaru, ale możesz też dać szczęściu fory i zdecydować się na poszukiwania w całej Polsce lub choćby w sąsiednich województwach. Czasem, dla miłości, warto spędzić trochę czasu w pociągu lub za kierownicą. Rozważ też taką opcję. Jeżeli mówisz sobie szukam partnera wiesz zapewne, że miłość wydłuża życie i jest jego sensem! Z nami znajdziesz miłość swojego życia, partnera na dobre i na złe dni.

Ponadto mając konto na MyDwoje.pl zyskujesz szansę na:
  • prawdziwą miłość
  • stabilne uczucie
  • partnera na dobre i na złe
> Zarejestruj się w MyDwoje i sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie!
oceń artykuł:
[ 6 / 6 z 2 oddanych głosów ]
 

Komentarze (3)


dodaj komentarz
dodaj komentarz
 Berni_88 2015-08-14 17:34:38 
komentarz usunięty przez moderatora
 Ernest_ 2015-05-03 10:40:55 
Ja szukam prawdziwej miłości chyba już od liceum. Po maturze rostałem się z moja dziewczyną i przyznam, że kilka lat nie poznałem nikogo równie fajnego. Jestem na 4 roku studiów i myslę o stałej partnerce. W przyszłośći chcę mieć rodzine, wiec na studiach fajnie byłoby znaleźć miłośc. No coś szukam i szukam, aż dotarłem tu. życzcie mi powodzenia.
 Ada 2015-05-01 20:04:50 
szukam miłości, już od kilku lat, ale dziś postanowilam zarejestrować się w mydwoje, może moja droga połowa jest gdzieś po drugiej stronie monitora i czyta ten komentarz? :) jestem dobrej myśli :)

Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Kontakt z biurem
Test Doboru Partnerskiego
Serwis krok po kroku
Angestellter, Heilbronn, 40 lat, M5151EF3
M5151EF3, 40 lat
Angestellter, Heilbronn
Autor, Regisseur, Schauspieler , Cuxhaven, 49 lat, M9D8811E
M9D8811E, 49 lat
Autor, Regisseur, Schauspieler , Cuxhaven
 więcej ofert zagranicznych
Wydarzenia dla singli
Wydarzenia dla Singli
 więcej wydarzeń
Opinie Użytkowników MyDwoje.pl
Twarze MyDwoje
emerytowany żołnierz zawodowy, Kobyłka, 43 lata, M29B1493
M29B1493, 43 lata
emerytowany żołnierz zawodowy, Kobyłka
przedszkolianka, marki, 41 lat, KDE5DF5E
KDE5DF5E, 41 lat
przedszkolianka, marki
 
 więcej mężczyzn  więcej kobiet
Portale randkowe ranking
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Biuro prasowe | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij