strona główna Strona główna     mapa serwisu Mapa serwisu     kanały RSS RSS     kontakt Kontakt     wersja mobilna Wersja mobilna

Szukam Miłości

Podziel się na:
Dodaj do gogole+
linkedin
pinterest
Szukam Miłości
Szukam MiłościOd jakiegoś czasu szukasz miłości, bo zdecydowałaś się na stały związek i chcesz kochać trwale? Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje pomoże Ci znaleźć miłość w oparciu o dopasowanie charakterów i wartości życiowe. Już wkrótce się zakochasz na zawsze i spędzisz życie z partnerem, który będzie odpowiadał Ci pod każdym względem

Szukam miłości na dobre i na złe.

Szukasz miłości na dobre i na złe, chcesz kochać trwale?

Biuro matrymonialne MyDwoje.pl otrzymuje listy od osób szukających miłości:

"Drogie MyDwoje! Mam na imię Ewa, szukam miłości, bo niedawno rozstałam się z moim wieloletnim partnerem. Niestety, byliśmy źle dopasowani. W wielu kluczowych kwestiach mieliśmy kompletnie odmienne zdanie i pomimo wielu prób ratowania związku, postanowiliśmy rozstać się na dobre. Teraz czuję się bardzo samotna. Brak mi tej drugiej osoby, z którą połączyłoby mnie prawdziwe uczucie. Szukam miłości na dobre i na złe, kogoś z kim mogłabym dzielić radości i smutki. Ważne jest dla mnie, aby partner był podobny do mnie pod względem charakteru, oraz żebyśmy mieli podobne cele życiowe.

Priorytetem jest dla mnie założenie szczęśliwej rodziny. Interesują mnie głównie panowie z Wrocławia, ale nie wykluczam przeprowadzki do innego miasta, pracuję w wolnym zawodzie, więc przeprowadzka nie zrujnuje mojej kariery zawodowej. Przeglądałam wstępnie oferty MyDwoje i znalazłam już kilka ciekawych ofert matrymonialnych z Wrocławia. Jestem pełna pozytywnych myśli i mocno wierzę, że już wkrótce spotkam tu swoją wielką miłość :). Pozdrawiam."

Znajdź miłość i partnera, który do Ciebie pasuje

Droga Ewo, jesteś osobą samotną i mówisz, ze szukasz magnetyczne miłości na dobre i na złe, chcesz kochać trwale. Rozumiemy, że jest to dla Ciebie ważny moment w życiu, że zależy Ci na tym, by nie mówić już "szukam miłości", ale by ja wreszcie znaleźć! Serwis Doboru Partnerskiego MyDwoje pomoże Ci znaleźć miłość w oparciu o dopasowanie charakterów i wartości życiowe. Jeżeli szczerze szukasz miłości, nasze internetowe biuro matrymonialne, przedstawi Ci sprawdzone ogłoszenia i oferty matrymonialne osób na poważnie poszukujących miłości i stałego związku. Ewo, piszesz, że byliście źle dopasowani z byłym partnerem, pomożemy Ci znaleźć miłość i partnera, który do Ciebie pasuje w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego. Dopasowanie charakterów gwarantuje trwały związek! Znajdź miłość z MyDwoje.pl już dziś!

> Szukam miłości w Warszawie     > Szukam miłości w Katowicach
> Szukam miłości we Wrocławiu    > Szukam miłości w Poznaniu
> Szukam miłości w Łodzi

Kochać trwale, znaleźć miłość na dobre i na złe

Sprawdź nasz portal dla samotnych z wieloma ogłoszeniami matrymonialnymi, a wielce prawdopodobne, że już wkrótce się zakochasz na zawsze i spędzisz życie z partnerem, który będzie odpowiadał Ci pod każdym względem. Dlaczego warto szukać miłości właśnie w Internecie? Dzięki niemu masz dostęp do wielu osób i jasno precyzujesz swoje potrzeby i oczekiwania. Piszesz, że chcesz znaleźć partnera, który będzie do Ciebie pasował i który będzie zdecydowany złączyć się z Tobą na całe życie. Z nami możesz to zrobić! Będziesz miała kogoś takiego u swego boku. Swoje poszukiwania możesz zawęzić do wybranego obszaru, ale możesz też dać szczęściu fory i zdecydować się na poszukiwania w całej Polsce lub choćby w sąsiednich województwach. Czasem, dla miłości, warto spędzić trochę czasu w pociągu lub za kierownicą. Rozważ też taką opcję. A ponad wszystko pamiętaj: miłość wydłuża życie i jest jego sensem! Z nami znajdziesz miłość swojego życia, partnera na dobre i na złe dni.

Ponadto mając konto na MyDwoje.pl zyskujesz szansę na:
  • prawdziwą miłość
  • stabilne uczucie
  • partnera na dobre i na złe
> Zarejestruj się w MyDwoje i sprawdź, jakie oferty przygotowaliśmy dla Ciebie!


Darmowa rejestracja

e-mail
hasło
minimum 6 znaków
Jesteś
kobietą mężczyzną
Data urodzenia
Skąd nas znasz?
Akceptuje Regulamin i Politykę prywatności
Lehrer, Aschaffenburg, 62 lata, MB756669
MB756669, 62 lata
Lehrer, Aschaffenburg
Arzt, wittenberg, 47 lat, M5C1B2F9
M5C1B2F9, 47 lat
Arzt, wittenberg
 więcej ofert zagranicznych
Twarze MyDwoje
Informatyka, Sosnowiec, 27 lat, M97E3219
M97E3219, 27 lat
Informatyka, Sosnowiec
ekonomistka, Swarzędz, 60 lat, K53578E4
K53578E4, 60 lat
ekonomistka, Swarzędz
 
 więcej Twarzy  więcej Twarzy
MyDwoje w rankingach
| Praca | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności | Usługi i cennik | Kontakt dla mediów | Partnerzy | Reklama | Mapa Serwisu |

2007 - 2015 © MyDwoje.pl ® ; Wszelkie prawa zastrzeżone

Biuro matrymonialne MyDwoje stosuje metodę kojarzenia partnerów według ich zgodności osobowości opartą na psychologicznym Teście Doboru Partnerskiego MyDwoje, stworzonym przez znanego, polskiego psychologa Andrzeja Rutowskiego. Test bazuje na wieloletniej praktyce terapeutycznej par małżeńskich naszego psychologa oraz na pracach naukowych z zakresu psychologii humanistycznej Fromma, psycholanalizy Junga i teorii testów psychologicznych Cattella, Eysencka, Gougha i Heilbruna.

CMS, WEB interface

Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Akceptuję politykę prywatności Serwisu MyDwoje.pl
zamknij