Biuro matrymonialne > Samotny wdowiec pozna wdowę

Samotny wdowiec pozna wdowę

Samotny wdowiec pozna wdowę
Jesteś wdowcem, szukasz miłości? Przeczytaj o doświadczeniach wdowców, którzy rozpoczęli poszukiwania nowej partnerki, przyjaźni, często miłości. Poznaj inne samotne osoby, które chcą pożegnać samotność.

Wdowiec chciał poznać wdowę i ją znalazł z MyDwoje.pl

Ty także mówisz sobie poznam panią? Przeczytaj historię samotnego wdowca poniżej.

„Witam Serwis MyDwoje.pl! Chciałbym podzielić się z Państwem moja historią. Jej tytuł: samotny wdowiec pozna panią  a mieliście Państwo w niej niemały udział. Kilka lat temu zmarła moja ukochana żona. Zostałem wdowcem. Po okresie żałoby nastał okres szukania partnerki na resztę mojego życia. Od razu pomyślałem, że dobrze jak bym poznał wdowę. Zastanawiałem się, czy ma sens, że samotny wdowiec pozna panią, czy powinienem szukać wdowy. Nie wiedziałem, od czego zacząć. Żałoba po śmierci partnera  to temat, który po śmierci żony bardzo mnie zajmował ale też po roku zacząłem po prostu myśleć, że moja była małżonka na pewno sama też by tego chciała, bym nie był samotny i sam. Mam już swoje lata, więc pozostaje szukanie kobiety na mieście nie jest w moim stylu. Poza tym jestem domatorem i najchętniej w zaciszu domowym z książką w ręku. Postanowiłem zadzwonić do paru biur matrymonialnych, ale ich oferta nie wydała mi się atrakcyjna. Przeglądałem portale dla samotnych po 50. Znalazłem Was, Drodzy Państwo, i od razu się zakochałem! Znalazłem nową miłość bardzo szybko w Serwisie MyDwoje. Henryka też jest wdową już od 12 lat i świetnie się rozumiemy. Przy niej szuję się, jakbyśmy razem wiele przeszli. Bardzo jestem Wam wdzięczny i dziękuję. Pozdrawiam, Marek" Marek, lat 66, Opole

Stanisław z Krakowa poznał nową partnerkę

Czytaj więcej o doświadczeniach wdowców, którzy rozpoczęli poszukiwania nowej partnerki, przyjaźni, często miłości.

Dzień dobry! Mam na imię Stanisław. Dwa lata temu zostałem wdowcem. To był dla mnie bardzo trudny czas, bo kochałem moją świętej pamięci żonę. Myślałem, że już do końca mojego życia zostanę sam. Moja wnuczka, widząc moje cierpienie, namówiła mnie, bym poszukał sobie kogoś w internecie. Na początku byłem bardzo sceptyczny. Nie miałem ochoty na krótkie i przelotne znajomości, pragnąłem znaleźć przyjaciółkę, partnerkę na resztę mojego życia. Dałem ogłoszenie w internecie: ”Samotny wdowiec szuka kobiety”. Ale to nic nie dało. Dopiero, kiedy trafiłem na Waszą stronę, kiedy zarejestrowałem się i opłaciłem abonament, znalazłem przemiłą kobietę w moim wieku. Bardzo dziękuję MyDwoje.pl i wszystkim ludziom, którzy tworzą ten portal. Pozdrawiam."                                                           
Stanisław, lat 55, Kraków

Jeśli i Ty chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat Serwisu lub chcesz nam opowiedzieć historię, jak zostałeś Użytkownikiem Serwisu MyDwoje, napisz: biuro@mydwoje.pl. Aby aktywnie rozpocząć poszukiwania swojej pani lub wdowy na drugą połowę życia,  zarejestruj się bezpłatnie w naszym Serwisie.

Ciekawe artykuły dla wdowców i wdów poszukujących miłości:

samotna wdowa Katarzyna poznała Jana
Samotna wdowa Katarzyna poznała Jana przez MyDwoje. Obejrzyj ich relację i rozmowę o miłości po pięćdziesiątce w dniu 6. sierpnia 2016 w programie TVP2
Pytanie na śniadanie - miłość po 50-tce”. Wystąpiła para z MyDwoje Katarzyna i Jan. Poznaj stereotypy o miłości po pięćdziesiątce i naucz się z nimi walczyć.

Miłość po pięćdziesiątce i streotypy o randkach z internetu. TVP 2

Pary 50+
Puste gniazdo
Nowa miłość po śmierci współmałżonka
Nowa miłość po 60-tce
Seksualność po 50-tce
Rodzice po 50-tce… i zazdrosne dzieci

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 46-55 lat

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 56-65 lat

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn 66+


Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij