Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Klub dla singli > Randka z adrenaliną w Escape Room - gratis

Randka z adrenaliną w Escape Room - gratis

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Escape room

Vouchery na randkę w pokoju zagadek

Do każdego aktywnego wykupionego abonamentu na 3 miesiące lub więcej możesz dobrać sobie 1 gratis.

Randka z adrenaliną w escape room - pokoju zagadek

Wielu zadaje sobie pytanie co robić na pierwszej randce, aby lepiej poznać drugą osobę, znaleźć wspólny temat do rozmów czy zwyczajnie miło spędzić czas. Gdzie się zatem wybrać? Odbierz z Klubu MyDwoje i Partnerów 1 z 3 podwójnych zaproszeń na randkę z escapegamewarszawa.pl.

W tym miesiącu możesz otrzymać 1 z 3 podwójnych voucherów

Wybierz jedną z propozycji naszego Partnera:
  • voucher dla dwóch osób na przygodę w Escape Room
  • voucher dla dwóch osób na przygodę w Escape Room
  • voucher dla dwóch osób na przygodę w Escape Room

Escape room, to pokoje zagadek gdzie wraz z drugą osobą jesteście zamykani w pomieszczeniu na 60 minut i w trakcie tego czasu Waszym celem jest wydostanie się nim upłynie godzina. Aby tego dokonać po drodze do wyjścia musicie rozwiązać szereg różnych zadań i zagadek. Cała rozgrywka ma miejsce w specjalnie przygotowanych scenograficznie pomieszczeniach, które pozwalają Wam na godzinę zapomnieć o zewnętrznym świecie.


Escape room to idealna forma rozrywki dla par. Zagadki są przygotowane w taki sposób, że nie wymagają specjalistycznej wiedzy, lecz logicznego myślenia i kreatywności. Ponadto i co najważniejsze, to do rozwiązania części z nich bezwzględnie konieczna jest współpraca dwóch osób.

Escape Game Warszawa Stare Miasto oferuje trzy klimatyczne pokoje escape room: mroczna Komnata Zbrodni, egzotyczna Klątwa Pustelnika, czy magiczny pokój - Krypta. Każdy z pokoi escape room to zupełnie nowa przygoda. Gra trwa 60 minut, więc idealnie może być wkomponowana jako elektryzujący element randki. Pokoje escape room zlokalizowane są na ul. Podwale 9, na Starym Mieście w Warszawie, co stwarza duże dalsze możliwości organizacji spotkania we dwoje. Czyż buziak w atmosferze randki z adrenaliną nie będzie ekscytujący?

Do wzięcia udziału w rozgrywce wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, której można dokonać telefonicznie lub online poprzez formularz na stronie www.escapegamewarszawa.pl. Więcej informacji na temat samych pokoi escape room oraz rozrywki dowiemy się na http://escapegamewarszawa.pl/escape-room/

Gdy obierzesz podwójne zaproszenie do escape roomu pozostanie Ci tylko zaprosić osobę poznaną w mydwoje na tę ekscytującą randkę z adrenaliną.

Jak odebrać gratis?

Zgłoś się do biura MyDwoje na adres biuro@mydwoje.pl podając hasło: 

"Escape Room + nazwa gratisu, który chcesz odebrać. Zgadzam się na przekazanie moich danych jak: imię, nazwisko, e-mail do Partnera w Klubie MyDwoje i Partnerów w celu odbioru nagrody Gratisu z tego klubu." 


Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187, biuro@mydwoje.p. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iod@mydwoje.pl. Dane osobowe podane podczas zawarcia umowy przetwarzane są w celu realizacji usługi Gratis Klubu MyDwoje i Partnerów. Dane są przetwarzane w oparciu o umowę o świadczenie usługi Klub. Dostęp do danych kontaktowych jak imię, nazwisko, adres, e-mail będzie udostępniony wybranemu Partnerowi, który świadczy usługę gratis w Klubie MyDwoje i Partnerów. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim w tym do Państwa trzeciego z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa lub upoważnienia w tym firmie informatycznej i firmie prowadzącej obsługę klienta w MyDwoje.pl. Dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na przetwarzanie w celu realizacji usługi Gratis z Klubu. Posiadam prawo dostępu do danych, poprawienia ich oraz wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz mogę żądać ich przeniesienia do innej firmy. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięcie. Posiadam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełniania umowy. Użytkownik posiada prawo uzyskania kopii przetwarzanych danych pisząc na adres biuro@mydwoje.pl.

Inne nagrody w Klubie:

 
Komentarze (0)

Randka z adrenaliną w Escape Room - gratis - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem podanych danych osobowych jest: Katarzyna Bieber reprezentująca Serwis Doboru Partnerskiego z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Administrator wyznaczył IOD, jest nią Małgorzata Lewandowska, z którą kontakt jest pod adresem e-mail iod@mydwoje.pl. Kategorie danych jak: e-mail, data urodzenia, fotografia, wiek, zawód, miasto, charakterystyka, poglądy oraz dane dotyczące preferencji tzw. dane szczególnej kategorii zostają przekazane dobrowolnie w celu realizacji usługi i przesyłania oferty marketingowej zgodnie z Regulaminem Serwisu. Podstawa prawna: Serwis Internetowy przetwarza dane osobowe na podstawie wyrażonej zgody, jest to niezbędne do wykonania umowy, do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, na podstawie prawnie uzasadnionych interesów administratora i jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której danej dotyczą lub innej osoby fizycznej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy lub wniesienia uzasadnionego sprzeciwu. Użytkownik ma prawo poprawiania danych, usuwania, ograniczenia przetwarzania a także wniesienia sprzeciwu, oraz przeniesienia ich do innego administratora. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym lecz umownym i jest dobrowolne jednak niezbędne do wypełnienia umowy. Dane będą wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji w celu przygotowania wyboru ofert matrymonialnych dopasowanych do kandydata. Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Serwisu.

Napisz lub zadzwoń do nas
Tel: (22) 201 25 89
w dni powszednie 11:00-16:00Fax: (22) 201 25 87


MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij