Biuro matrymonialne > Aktualności dla singli > Klub dla singli > Randka z adrenaliną w Escape Room - gratis

Randka z adrenaliną w Escape Room - gratis

  • Podziel się na:
  • Dodaj do facebook.com
  • Dodaj do twitter.com
  • Dodaj do wykop.pl
  • Dodaj do gogole+
  • Dodaj do Linkedin
  • Dodaj do Pinterest
Escape room

Vouchery na randkę w pokoju zagadek

Do każdego aktywnego wykupionego abonamentu na 3 miesiące lub więcej możesz dobrać sobie 1 gratis.

Randka z adrenaliną w escape room - pokoju zagadek

Wielu zadaje sobie pytanie co robić na pierwszej randce, aby lepiej poznać drugą osobę, znaleźć wspólny temat do rozmów czy zwyczajnie miło spędzić czas. Gdzie się zatem wybrać? Odbierz z Klubu MyDwoje i Partnerów 1 z 3 podwójnych zaproszeń na randkę z escapegamewarszawa.pl.

W tym miesiącu możesz otrzymać 1 z 3 podwójnych voucherów

Wybierz jedną z propozycji naszego Partnera:
  • voucher dla dwóch osób na przygodę w Escape Room
  • voucher dla dwóch osób na przygodę w Escape Room
  • voucher dla dwóch osób na przygodę w Escape Room

Escape room, to pokoje zagadek gdzie wraz z drugą osobą jesteście zamykani w pomieszczeniu na 60 minut i w trakcie tego czasu Waszym celem jest wydostanie się nim upłynie godzina. Aby tego dokonać po drodze do wyjścia musicie rozwiązać szereg różnych zadań i zagadek. Cała rozgrywka ma miejsce w specjalnie przygotowanych scenograficznie pomieszczeniach, które pozwalają Wam na godzinę zapomnieć o zewnętrznym świecie.


Escape room to idealna forma rozrywki dla par. Zagadki są przygotowane w taki sposób, że nie wymagają specjalistycznej wiedzy, lecz logicznego myślenia i kreatywności. Ponadto i co najważniejsze, to do rozwiązania części z nich bezwzględnie konieczna jest współpraca dwóch osób.

Escape Game Warszawa Stare Miasto oferuje trzy klimatyczne pokoje escape room: mroczna Komnata Zbrodni, egzotyczna Klątwa Pustelnika, czy magiczny pokój - Krypta. Każdy z pokoi escape room to zupełnie nowa przygoda. Gra trwa 60 minut, więc idealnie może być wkomponowana jako elektryzujący element randki. Pokoje escape room zlokalizowane są na ul. Podwale 9, na Starym Mieście w Warszawie, co stwarza duże dalsze możliwości organizacji spotkania we dwoje. Czyż buziak w atmosferze randki z adrenaliną nie będzie ekscytujący?

Do wzięcia udziału w rozgrywce wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, której można dokonać telefonicznie lub online poprzez formularz na stronie www.escapegamewarszawa.pl. Więcej informacji na temat samych pokoi escape room oraz rozrywki dowiemy się na http://escapegamewarszawa.pl/escape-room/

Gdy obierzesz podwójne zaproszenie do escape roomu pozostanie Ci tylko zaprosić osobę poznaną w mydwoje na tę ekscytującą randkę z adrenaliną.

Jak odebrać gratis?

Zgłoś się do biura MyDwoje na adres biuro@mydwoje.pl podając hasło: Escape Room oraz nazwę gratisu, który chcesz odebrać.

Inne nagrody w Klubie:

 
Komentarze (0)

Randka z adrenaliną w Escape Room - gratis - dodaj komentarz

Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij