Biuro matrymonialne > Szczęśliwe historie > Historia Moniki i Erica

W Polsce nie znalazłam prawdziwej miłości

Monika i Eric
quote

Polka i Niemiec - związek z obcokrajowcem

 • Monika, 39 latprzedstawiciel handlowy, Bydgoszcz
 • Eric, 41 latInstandhalter, Bannewitz, Niemcy
(wiek w momencie poznania się)
arrow down
 
 • 2013-06-21
  Pierwsza wiadomość
  Pierwsza wiadomość
 • 2013-07-21
  Pierwsze spotkanie
  Pierwsze spotkanie
 •  
  Zaręczyny
  Zaręczyny
 •  
  Ślub
  Ślub

Eric, pochodzi z Niemiec, to on mnie tutaj znalazł i pierwszy napisał do mnie. Po miesiącu, po raz pierwszy mnie odwiedził, tydzień później już razem spędziliśmy wspólny weekend nad polskim morzem.

Zagraniczne biuro matrymonialne

     Witam,
usunęłam swój profil, ponieważ poznałam mężczyznę z którym chcę spróbować stworzyć udany związek.
Eric pierwszy raz napisał do mnie 21.06.2013 roku i tak się zaczęła nasza znajomość z zagranicznego biura matrymonialnego.

     Po miesiącu odwiedził mnie, odbyła się pierwsza nasza randka w realu a tydzień później już razem spędziliśmy wspólny weekend nad polskim morzem. Było cudownie. W między czasie Eric ze swoim synem był na wakacjach we Włoszech, z których to dostałam od niego trzy pocztówki z pozdrowieniami.

      Mimo to,  ja ze sporym dystansem podchodziłam do wyznań Erica. Wszystko we mnie pękło, kiedy pewnego dnia kurier przywiózł mi do domu bukiet pięknych, żywych kwiatów od Erica, prosto z Niemiec. Napisał mi, że te kwiaty są prosto z jego serca. Od tego momentu zgodziłam się przyjąć pieniądze od Erica na kurs nauki języka niemieckiego, tak jak Eric, zaczęłam pisać w mailach o naszej wspólnej przyszłości we dwoje -moje zakochanie - różowy początek wspólnej miłości.

Przeprowadzka do Niemiec

     Ostatnie dwa dni znów gościłam Erica u siebie. W końcu postanowiłam poznać go z moją pięcioletnią córeczką, która niestety jest zazdrosna o mnie, ale mamy nadzieje, że z czasem wszystko się ułoży i przyszłość we dwoje będzie cudowna. Mam jeszcze dwóch synów (22 i 17 lat), którzy poznali Erica już przy pierwszej jego wizycie u nas. Tutaj na szczęście wszystko jest ok, pozytywnie z obu stron.

      Za tydzień to ja jadę do Erica. To jeszcze nie przeprowadzka do Niemiec, ale bardzo mnie namawiał do tej wizyty, ponieważ chce mi pokazać jak i  gdzie mieszka. Kiedy w końcu się zgodziłam, bardzo i to bardzo się ucieszył.

      Póki co ustaliliśmy, że ja przez rok uczę się języka, Eric remontuje dla nas dom (tak powiedział "dla nas"), Eric pomaga mi znaleźć pracę (ponieważ nie ma opcji, żebym była zależna od niego po przeprowadzce do Niemiec), abym czuła się komfortowo (tak powiedział) i ....  Eric chce mnie rozpieszczać, chce ze mną jeździć po świecie, chce mnie kochać, tulić, pragnie przyszłości ze mną.
Tak sobie myślę, że skoro w Polsce nie znalazłam prawdziwej miłości, to może jest mi dane cieszyć się nią na obczyźnie...??? hm... Szczęśliwa para z PolishHarmony.de... Związek z obcokrajowcem... Partner z zagranicy...Postanowiłam nie bronić się przed nowy uczuciem, wyzwaniem. Jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że nasze plany się zrealizują.

Trzymajcie za nas kciuki :):)
Cieszę się, że odnalazłam Wasz portal. To dzięki pozytywnej opinii w internecie o Was, postanowiłam zarejestrować się na "My dwoje" i dać sobie szansę poznać zagraniczne oferty panów w zagranicznym biurze matrymonialnym. Dać sobie szansą na związek z obcokrajowcem. Przyznam szczerze, że nie wykupiłam abonamentu i mimo to dzisiaj kasuję profil nie dlatego, że straciłam nadzieję, ale dlatego, że dzięki Wam poznałam Erica, jesteśmy szczęśliwą parą i znów zaczęłam wierzyć w lepszą przyszłość, znów mam realne marzenia.

Pozdrawiam, Monika z Bydgoszczy.

 
życzenia
Dołącz do nas!
* POLA OBOWIĄZKOWE
e-mail:*
hasło (min. 6 znaków):*
powtórz hasło:*
jestem:*
  kobietą piksel
  mężczyzną
data urodzenia:*
skąd znasz mydwoje.pl:
*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem świadczenia usług oraz Polityką prywatności i je akceptuję.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
*Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (powiadomienia dzienne i natychmiastowe). Zgodę można wycofać w każdej chwili.
Wyrażam zgodę na Newsletter z ofertami matrymonialnymi i wydarzeniami dla singli.

lub zarejestruj się przez Facebooka
facebook register

Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Bieber, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą "My Dwoje" z siedzibą przy ul. Domaniewskiej nr 37 lok. 2.43, Warszawa 02-672, NIP: 9511875187. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie w celu przesyłania oferty marketingowej. Informacje handlowe są wysyłane drogą elektroniczną w celu realizacji umowy (informacje od administratora danych serwisu, informacje o kompletności profilu oraz kontaktów z innymi użytkownikami portalu). Informujemy, że zebrane dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych po zalogowaniu w zakładce Ustawienia/Ustawienia-prywatności. Zgoda na gromadzenie i przetwarzanie danych może być w każdej chwili odwołana. Zgoda może być również odwołana w zakresie przetwarzania danych na cele marketingowe.

Zadzwoń lub napisz do nas
tel: (22) 201 25 89
fax: (22) 201 25 87


codziennie 11.00 - 23.00
MyDwoje - krok po kroku

powered by WEB interface
Serwis MyDwoje.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.   Akceptuję
zamknij